Rocks 'N

Bilkent gibi bi mekanda böyle bi gruba sahip olduğumuz için şanslıyız desem yeridir :) Kitleniz sizi hep destekleyecek(aygenç bu lafım sana :LOL: ) Daha çok konser daha çok müzik diyorum..Konser aralarını uzun tutarsanız gelip stüdyoyu basıcam ona göre :p bol şans beyler..

EnLiL demiş ki:
Bilkent gibi bi mekanda böyle bi gruba sahip olduğumuz için şanslıyız desem yeridir :) Kitleniz sizi hep destekleyecek(aygenç bu lafım sana :LOL: ) Daha çok konser daha çok müzik diyorum..Konser aralarını uzun tutarsanız gelip stüdyoyu basıcam ona göre :p bol şans beyler..
valla bende bugun okulda bunu dusundum...cuma gunu gelip izlemek lazım sizi en kısa zamanda ayarlayıp izlemeye gelicem
Sevgiler ;)

Aaaa Cem in isi cok Nursel cim gelmez, ben sen gelirsin diye umut etmistim ama nafile Rocks'N bi basina yaman ellerde konser vericek..uhu uhu...Bu arada Enlil bayaga onure oldum, eyw :))...Umarim Antep bizi sicak karsilar, donuste de bi suru konser vericez Rocks'N yeminini bozdu geliyo haberiniz olaaa..

Beyler, bayanlar 17 mart cuma aksamı 17:50'de bizim arka bahce :D, Bilkent merkez kampus ,rektorluk karsısı Marmara Tabldot retauranda bulusuyoruz.. valla playlısttekı bu degısıkıklerden sonra hala aynı sarkıları calıyosunuz dersenız valla bidaha konser vermeyelım daha ii :D

Beyler, bayanlar 17 mart cuma aksamı 17:50'de bizim arka bahce :D, Bilkent merkez kampus ,rektorluk karsısı Marmara Tabldot retauranda bulusuyoruz.. valla playlısttekı bu degısıkıklerden sonra hala aynı sarkıları calıyosunuz dersenız valla bidaha konser vermeyelım daha ii :D

Antep konseri sonrası özlediğimiz siz ankara-bilkent kitlesi umarm bizi tekrar kendimize getirir...bu cuma olacak olan konser dierlerine kıyasla daha bi atraksiyonlu geçecektr( sis makinaları, ışık ve havai fişek göstermleri fln filan:) Gelemeyp işi olan sakkn yanıma gelp özür dilemesin kendi kaybeder...Full yepyeni bir playlistle karşınızda olujas ve kulaklarınızı arındırjas...bu böle blinsn!

Nasıl yani gittik,şurda çıktık,böyle tepkiler aldık yok mu anlatıcak birşey :roll:
Erdem hani konser görüntüleri ;) Kameralarla o kadar uğraş pes,ben yerinde olsam kendime; ThermoCAM,SatteliteCAM,DigiCAM vs. envai çeşit kamera alırdım. Sen nasıl mikro optikçisin :p
cuma görüşürüz :p

tabi ya bahsetmeyi unuttuk.. Antep'teki super ortam icin burdan tum antep üniversitesi ögrencilerine ozellikle konsey baskanı Bilgin abimize cok tesekkurler ediyoruz..bir dedigimizi iki etmediler valla.. hepside super sıcakkanı , misafir agırlamasını bılen insanlar.. konser icinde ekipmanın en iyisi bize sagladılar daha once bu kadar saglam ekıpmanla konser vermemıstık..
konser gercekten guzeldi.. konser bittikten sonra yanımıza gelen toplulukla yaptıgımız muabbette gorulmeye degerdi dogrusu.. galıba herkes baya begenmıstı.. ınsallah bıdaha boyle bir organızasyona katılırız.. kamera goruntusu galıba yok ee tabi hicbirimizin kamerası olmayınca ne yaparsın :D

Soundclick'teki Surfin with the alien sizin yorumunuzsa süper.

Gitarist 10 numara. Tebrik ediyorum, sizi geç duyduğum için de kendime kızıyorum. İstanbul'da konser vermeyi düşünüyor musunuz ?

Geri