Rocks 'N

Ahmet'in de belirttiği gibi ben ve Gözde Rocks'N de klavye ve vokal görevlerini üstlenmiş bulunuyoruz.

Bu kadro ile 80'lerin en iyi şarkılarını ve Sim'in yayınlanan iki demosunu dinleme fırsatınız olacak.

Bizi farklı isimler altında dinleyen ve seven tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz.

arkadaşlar dönüşünüz muhteşem oldu :) her zamanki gibi çok eğlendik hehe
ayrıca gözdenin sesi we kendisi de ortama çok güzel renk katmış :) diğer programlarda görüşürüz gençler...

evet bu cuma 00:00 da YOLCU da çıkacagız.. yarın yani 15 kasım carsamba aksaım 22:00-00:00 arası IF deyiz..
18 kasım cumartesı aksamı da NEDJIMA dayız..
programların duzenlılıgı ve saatlerı konusunuda haftasonu tam olarak netleştirirz sanırım..

nedjima ve IF e gelip bizi destekleyen ayrıca sahnede bizlere yardım eden herkeslere cok cok tesekkur ederiz..
cuma aksamı YOLCU ya da herkesi bekliyoruz, bol bol kafa sallayacak, eglenecek, hüzünlenecegiz :)
17 kasım cuma aksamı 00:00 YOLCU ya beklıyoruz :)

yarn özel bi gün neden derseniz 1.si mickey mouse'un doğum günü 2.si benim Rocks'Nle olan ilk konserimin yıldönümü...sırf bu yüzden herkesi şiddetle bekliorz...

sagol yalın :D
insallah senın de istedigin hersey olur, gestapo içinde en iyisi olur.. :D
bu aksam gelen ve bizi destekleyen herkese cok cok tesekkur ederiz..
haftaya cuma yanı 24 kasım cuma aksamı 21:00-00:00 arası tekrar YOLCU dayız :D
bu sefer saakın kacırmıayın yıne yenı suprizler sizleri bekliyor, yepyeni sarkılarla :D
bu arada ufak bi hatırlatma :
18 kasım cumartesi aksamı 21:00-00:00 arası NEDJIMA dayız, herkesi bekleriz

bi dönem yaşıtlarımızla büyüklerimizle yad ettiiğimiz küçüklerimize ise bol bol abartarak anlattıığımız bilkent efsanesi geri döndü (ne gerek wardı bu kadar yağcılığa bilmiorum ama içimden geldi :D )

eski rocks 'n in ayrı bi yeri var bende o yüzden kıyaslama yapmıycam ama cidden bayaa sağlam geldiler... klavye eksiği yüzünden bon joviler falan olmuyodu ki bon jovi'siz rocks 'n playlist'i görmedim şimdiye kadar... fatih gerçekten ölümcül bi açığı kapattı... gözde zaten ap ayrı bi olay... abow diyip konuyu kapatmak istiyorum =)

sayın rocks 'n yeni kadronla yolun açık olsun... ben nie böle duygu ve yağ dolu bi entry yazdığımı anlamadım ama böle oldu işte =) bu arada imzamda halen rocks 'n bass yazıo onu bi ara düzelticem erdem yanlış anlama sadece üşeniyorum =)

bu haftakı konserlere gelıp bızlerı destekleyen herkese cok cok tesekkurler :)
simdilik duzenli olan programlar
carsamba MELEK 20.30-23:00 (buu cıvarlar ıste bende tam emın degilim :) )
persembe YOLCU 21:00-00:00
cumartesi NEDJIMA 20:30 - 23:30

herkesi bekleriz
80's rocks!!!!!!!

melek programı onumuzdekı hafta ıcınde baslayacaktır..
bu arada yolcu ıle bazı konularda anlasamadıgımızdan dolayı bu program ıptal olmustur..
heerkesi cumartesi NEDJIMA ya bekleriz o zman :D

Geri