Rocks 'N

merhaba arkadaşlar formunuzu okumuşken ben de bi kaç şey yazmak istedim.. henüz sizi dinleme fırsatım olmadı ama en yakın zaman da canlı canlı dinlemek isterim tabi.. cattaqully nin peşine takılıp bende gelirim.. :LOL:
gerçi alper i dinlemiştim daha önce sağolsun cattaqully nin zor zamanında yanında olmuştu :tap:
hem sizin grup hakkında da az bi fikrim oluştu burdan bazı parçalarınızı dinledim genel olarak beğendim zamanla tabi ufak tefek problemler çözülür diye düşünüyorum.. umarım her şey istediğiniz gibi yolunda gider... :) bende bi kaç öneri de bulanayım hazır yazmışkenn :p aerosmith diycektim bende tam dream on dinlemek güsel olurdu.. ayrıca rolling stones-streets of love gerçi var mı yok mu bilmiyorum ama ben kafamdakileri yaziiim 8) sonra alper scorpions tan wind of change i sölemişti baya güseldii.. radiohead-just güsel olabilirr daha çokk var tabi de :kaydim artık sizin de neleri çalmak hoşunuza gidecek falan filan ona göre karar verirsinizz.. :roll:
size iyi çalışmalar arkadaşlar umarım en yakın zamanda dinlerim sizleri.. hatta ve hatta buralara gelseniz hiçte fena olmazz şölee cattaqullyle beraberr baya eğlencelii olabilirr...
görüşmek üzere.. :elsalla

Alper bize boyle guzel haberler verdikce bizlerde daha mutlu oluyoruz.. :D o zaman bi cryin' yaparız.. 8) harmonicayı birtek erdem calabiliyordu ama bass calarken nasıl calsın harmonicayı arkadas.. :roll: o yuzden alper hallettim diyorsa tamamdır :twisted:
bu arada yengecim tavsiyeler icin sagol, dream on icin bende yalvardım gruba ama nafile.. wind of change zaten hep aramızda ismi konusulan bir parca.. calarız bir zaman onuda mutlaka.. neyse, en kısa zamanda eskisehirde calmayı bizde isteriz, hatta CattaQully ile cok daha bi guzel olur ortamlar :D

duff_mania demiş ki:
yaw millet yeni sarki yeni sarki diye yanip tutusanlar sozum size...yapsaniza bi kac oneri, calmaya calisalim bizde, bazen hangi sarkiyi koyalim diye tartistigimiz oluyo bikac yeni fikir hem bizim bakis acimizi degistirebilir, hemde daha once aklimiza gelmemis farkli tatlar hos olabilir..
Erdemcim ;
LedZeppelin-stairway to heaven & black dog :eek:
VelvetRevolver-fall to pieces :p
EricJohnson-i promise i'll try :cry:
dinlemeyi isterim ben de ;)

bir iki sey soyliicem oncelikle sweet child o mine klibini izledim orjinalini de izlemistim :D ama bana ikisi arasında fark var gibi geldi. yani konser sırasında ses daha iyiydi ozellikle alper'in sesi ama simdi videodan dinleyince kalite dusmus ve de marmaranın akustiginin kotulugu daha da belli olmus. ya da konserde benim kafam iyiydi bana mı oyle geldi :oops: ;)

bi de sarkı icin simdilik aklıma deep purple gelio ozellikle perfect strangers bi de somebody to love sanırım bunu alpere soylemistim ben ;)

birkac kisi sormustu daha once.. iste 1.5 sene once grup kuruldugundan beri oyle yada boyle caldıgımız benim hatırlayabildigim sarkılar.. ey Rocks'N grubu, sizinde hatırladıgınız varsa yazarsınız buna ek olarak.. :D

AC/DC
- highway to hell
- whole lotta rosie
- stiff upper lip

GUNS N' ROSES
- welcome to the jungle
- sweet child o mine
- It's so easy
- you could be mine
- knockin on heavens door
- don't cry
- double talkin jive

BON JOVI
- you give love a bad name
- livin on a prayer
- runaway
- always
- keep the faith

VAN HALEN
- panama
- talkin bout love
- pretty woman

DEEP PURPLE
- smoke on the water
- perfect strangers

SKID ROW
- youth gone wild
- livin on a chain gang

VELVET REVOLVER
- sucker train blues

AEROSMITH
- walk this way
- cryin
- hole in my soul

JOE SATRIANI
- big bad moon
- surfin with the alien
- summer song
- satch boogie

NEIL YOUNG
- rockin in the free world

GARY MOORE
- walkin by myself
- still got the blues

SCORPIONS
- still lovin you

CHUCK BERRY
- johnny b. goode

PINK FLOYD
- the wall

LED ZEPPELIN
- rock n roll

STEPPENWOLF
- born to be wild

WHITESNAKE
- fool for your lovin

BLACK SABBATH
- paranoid

ALICE COOPER
- poison

TWISTED SISTER
- I wanna rock

GAMMA RAY
- it is a sin

QUEEN
- I want it all
- show must go on

MICHAEL JACKSON
- beat it

METALLICA
- enter sandman
- wherever I may roam

SOUNDTRACK
-pulp fiction

engineer_of_creation demiş ki:
duff_mania demiş ki:
yaw millet yeni sarki yeni sarki diye yanip tutusanlar sozum size...yapsaniza bi kac oneri, calmaya calisalim bizde, bazen hangi sarkiyi koyalim diye tartistigimiz oluyo bikac yeni fikir hem bizim bakis acimizi degistirebilir, hemde daha once aklimiza gelmemis farkli tatlar hos olabilir..
Erdemcim ;
LedZeppelin-stairway to heaven & black dog :eek:
VelvetRevolver-fall to pieces :p
EricJohnson-i promise i'll try :cry:
dinlemeyi isterim ben de ;)

Nursel sen hem gelme konsere hem sarki iste cik cik cik... :roll: neyse hadi bu seferlik affedildin senin icin Velvet Revolver dan Fall to Pieces geliyo en yakin konserde...yani sen gel diye artik napalim bilemiyorum, bak gelir Genesis te veririz konseri :twisted: ona goreee....Rock N Roll forever...

Yahu millet valla ööle sesim kayıtta kötü oldugu icin soylemiyorum :oops: :oops: ama kesinlkle canli canli dinlemelisiniz bizi, videolar o kadar iyi referanslar degil ;) 8) 8) aslinda ben nete konulmasini da pek istemiyordum acikcasi :oops: :p iddia ediyorum! 8O :D canli izleyince gercekten cok egleneceksiniz!

Foruma bakınca hatırladım Wormz un konserleride sık sık karşılaştığım gruplardan (Hair) ve de çok iyi vokallerden biri sizin grubunuzda söylüyomuş
Hayranıydık Alper in onu tekrar dinlemeyi çok arzu ediyoruz hele bi de guns n roses ve skid row söylerken
hepinize başarılar

arkadaşlar yarın sizi misafir edicektik ama çok komik bişiy oldu :LOL:
DUMMY pavyon olmuş :kaydim
ikinci döneme artık sahne alabilirsek aldığımız yerde izletiriz kendimizi :seytan
ama ilk fırsatta bilkente gelicem sizi izlemeye,repertuar çok hoş...
ama daha fazla guns!!!
black sabbath ıron man ii olabilir..
yakışır size ;)

Arkadaslar herkese selamlar, oncelikle herkesin bayramini en icten dileklerimle kutlarim..CattaQully doslar sagolun umarim yeni donemde cok daha iyi mekanlarda sahne almaya baslarsiniz, hatta beraber basvuralim, bi hafta biz altta siz ustte, diger hafta siz altta biz ustte cikalim eglenceli olmaz mi? 8)...Bu arada ben bu forumda bizi takip eden insanlar varsa onlara onemli bisey sormak isterim, bi zamanlar Hep Yek denen bi grup vardi, onlar disinda ben henuz Santana calan grup gormedim Ankara'da(belki de vardir ama ben gormemisimdir)..bu yeni donemde bikac Santana sarkisi calmak istiyoruz biz(Smooth, Game of Love, Europa, Oye Como Va, v.s son albumden belki bikac sarki da olabilir)hatta ilerde belki reggae bile calinabilir, ama sizin dusunceleriniz nedir? Rocks'N gercek tarzi olmayan bu alanda olmali mi? yoksa hard rock, glam rock kalmaya devam mi etmeli? dusuncelerinizi gercekten merak ediyorum..saygilar, sevgiler... ;)

selamlar :) 2. dönemde bizim de aklımızda var sizlerle güzel projelerde bulunmak. inşallah ayarlarız birşeyler, ama tatil dönüşünde artık :p
smooth dışında ben de santana hatırlamıyorum mekanlarda çalınan. put your lights on da olabilir, aklıma gelen meşhur parçalarından.
reggea çalınabilir ilk başta d'yer maker :) yani rockın yanında olabilir arada sırada böyle şeyler. eğlenceli oluyor reggea, eğlenelim eğlendirelim diyorsanız neden olmasın... yada eski pop parçalarını rock vb. tarzlarda coverlamak da bir öneri :)
iyi bayramlar, küçüklerimin gözlerinden, büyüklerimin ellerinden öperim :p :p :p

Yeni döneme kardeş gurupla giriyoruz:D
Cattaqully bilkentte olucak cuma konserinde en sonunda izliyebilicez..
Aslında aklıma güzel güzel fikirler gelmiyo diiil:D
Herneyse hepinize iyi bayramlar....

kimseden ses cikmadi sanirim rocksn yine tek basina yuruyecek bu yolda herneyse bu ay basliyoruz ztn konserlere bizi izlemek isteyenler fazla beklemiycek...

evet okulumuzun ilginc grubusunuz bende ilk gördügümde baya ısındım size
özellikle studio kullanımı konusunda anlattıklarınız yarmıştı hatırlıyorumda
ney hocasının başına gelenler bide bas amfisine mikrofon sokup patlatanlar felan :LOL:

hepsi gercektir :D tabi bide klasik gitar virtüözü oldugunu iddia edip klasik gitar resitali veren ve tabldotta iftar vakti ilginc goruntulerin olusmasına yol acan arkadasın hıkayesinide unutmayalım :D:D
bu arada porçözu yenı izledim yarıldım desem yeridir :D
grup olarak subat sonundan itibaren 3 haftalık bı sure icerisinde farklı mekanlarda konserler dızısı vermeyı planlıyoruz baya baya yenılenmıs playlıstımızle herkeside bekleriz tabi :twisted:
15-16 falan yenı sarkı olcak martın ortasına bıtmıs olarak.. surprızlerde var baya sahne sovları acısındanda kacırmayın derim ben

Geri