The 4400

Sağlam bir giriş yaptı dizi gerçekten de. Kaybolan insanlar çok güçlenmiş ve o ilk kaçırılan küçük kız geleceği görebiliyor. Besbelli güzel bir dizi olacak.

izlemedim ama konusu duyduğuma gore bi anda yokolan(teker teker de yokoluyo olabilirler nasıldı hatırlamıom) 4400 kişinin 50 yıl sonra yok oldukları yasta ortaya cıkmasıymıs..sonra hukumet mi ne bunları karant,na altına alıyomus vsvs ..

fena deilmiş gibi..

yaa reklamını ilk gördüğüm gün bunu izlemeliyim abi dedim ama o akşam oyuna dalmışım delirdim (çünkü film sanıyodum). nese sizden dizi olduğunu öörendim artıkın haftaya izleriz.. bu arada kanalda süper etkileyici reklam yapıo yaa..

Konu olarak güzel düşünülmüşe benziyor ilk bölümü ile ancak bazı roller çok komik olmuş: misal o kadın (esas oğlan) çok komik rol yapıyor. Severek izliyoruz..

gerçekten süperdi ama çok mu cabuk bitti bana mı öyle geldi,konu zaten oldukca güzel...millet neler düşünüyo bide bizim dizilere bak......hey allahım su salak şarkıcı dizilerinden bizi koru ......... :roll: :roll: :roll:

cordi demiş ki:
millet neler düşünüyo bide bizim dizilere bak......hey allahım su salak şarkıcı dizilerinden bizi koru ......... :roll: :roll: :roll:
biz de lütfedip böyle bir konu düşünmüş olsalar bile başrolde kesin güzide bir türkücümüz ya da abuk bir mankenimiz oynardı.. ben uzaylı olsam onları kaçırmasına kaçırırdım da geri göndermezdim(ya da gönderirsem en sorunlu özelliği verirdim) o ayrı..

bu dizi niye çok kısaaaa....üstelik tam 1 saat sürmüyo yarım saat ancak sürüyo,çokm çabuk bitiyor.5 bölüm çok az daha konular tam oturmadı bile... :kızdım :roll:

böyle ana olayların etrafında gençlerin aşkı falan sıkıştırılınca daha bi güzel oluyo aslında without a trace'te de böyle ağızdan çıkmayan şeyler dönmüş zamanında.

Geri