Stuka

Grup 2000 yılında ilk defa OFSAYT adı altında bateride Gökhan, elektro gitarda Fatih (pembo), bass gitarda Ahmet ve vokalde İnanç tarafından (ki daha önce farklı bir vokalle çalışmalarına devam etmiştir) Tüyap parkında kararlaştırarak işe başladı... İlk olarak parça çalışmalarını hızlandırarak fıkara laylaylom konsert holda konserler vermeye başladı.. Tarz olarak emo-punk, punk-rock ezgilerini belirlemiş olan grup 4 yıl içerisinde birinin adı tam olarak hala grup elemanları tarafından bilinmeyen bir hücum kayıt ve ikincisi 2004 yılında yapılan ve grubun ismi STUKA olarak değiştirildikten sonra ismi ADIMLARA DEVAM. İki demoyla kendinii kabul ettirmeye çalıştı.. Bu 4 yıl içerisinde elektro gitaristin ve bass gitaristin askerlik maceralarıyla sallantılar yaşayan ve geri dönüşle beraber tekrar yoğunlaşan STUKA adlı grup şu günlerde ADIMLARA DEVAM isimli demolarını dinleyicileriyle buluşturmanın sevincini yaşamaktadır.... şimdide yeni demolarının kaydını bitirmek üzeredir grup yakın bi zamanda çıkacaktır.. grup adımlara devam demosunu çıkardıından beri bi sürü konserlere katılmıştır barışarock festinde çıkmıştır.. ve bu festten sonra bi sürü gaztede haberleri çıkmıştır herkes tarafından beğenilmiştir.. bende çok severim kendilerini elemanları pırlanta gibi çocuklardır... buraya eski demoılarından bi kaç şarkı koyam dinleyin yorum getirin ama bu şarkıların kaydı biraz kötü... yinede güzel şarkılar ama....
http://www.turkpunk.de/upload/mp3/Stuka - Adimlara Devam/Stuka - Adimlara Devam.mp3 adımlara devam
http://www.turkpunk.de/upload/mp3/Stuka - Adimlara Devam/Stuka - Boktandi.mp3 boktandı
bu arada grubun yakın zamandaki konser programınıda verem...:

6 mayıs kocaeli üniversitesi umuttepe kampüsü bahar şenlikleri
13 mayıs kadirhas üniversitesi bahar şenlikleri
17 mayıs edirne trakya üniversitesi bahar şenlikleri

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet yine mi şarkısı da stuka'nın ve harika bir şarkı. ilk demolarındaki bütün şarkılar süper. yeni demosuda piyasaya çıktı stuka'nın biran önce edinin. bağımlsı olacaksınız.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet özellikle son demoları baya iyi olmuş çok beğendim... kayıt baya bir iyi olmuş... şarkılarda baya bi sağlam...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği yazım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzenlenmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

stüdyodada accaip iiler walla ben çok beğendim bize çok yardımları dokundu bu arkadaşların ama bizim beceriksizliğimiz işte:( neyse yeni demolarıda çok sağlam hade fatih görüşürük:D :)

stuka guzel bi grup edirnede dinledin eglenceli bi grup demolarinida aldim marifet cok guzel bi parça yakinda istanbulda olucam istanbulda bi konserlerine izlemek isterdim...

merhaba arkadaşlar... ben fatih... grubun gitaristiyim... ilgi alakanıza çok teşekkür ederim... en kısa zamanda istanbulda bi konser vercez... konser haberini burdanda takip edebilirsiz.... saygılar...

Hasonowic kusura bakma biraz geç oldu cevap...

Elimde biraz fazla Stuka şarkısı buldum...Bazıları şunlar;

53
Adımlara Devam
Yine mi
8oktandı
Enkaz
Kendin Yap
Marifet
Yaklaş Bana
Deli Karı
Punk Ayşe

Bunların hariciyse alıyım yoksa bunlar elimde var ;)

efet orda kiler genelde eski demodan şarkıalr yeni demodan sadece 3 şarkı var orda.... marifet enkaz ve 53 diğerleri eski demonun şarkıları.. yeni demo tam olarak yok sende ordaki şarkıalra bakarsak yok...

walla barışarocta geçen sene çıkan bir grurtuu elemanlardan almuştım ozamnki demolarınıı valla enrjisi olan bir grup ama ben gelecek göremiorumm sinerji yok adamlarda ama belki sözlere daha özen gösterir ve müziktede daha çok çalışırlarsa kendilerini düzeltebilirler ama o demodan sob-nra bu anlattıklarım için çok çalışmaları lazım

buz_mavisi demiş ki:
walla barışarocta geçen sene çıkan bir grurtuu elemanlardan almuştım ozamnki demolarınıı valla enrjisi olan bir grup ama ben gelecek göremiorumm sinerji yok adamlarda ama belki sözlere daha özen gösterir ve müziktede daha çok çalışırlarsa kendilerini düzeltebilirler ama o demodan sob-nra bu anlattıklarım için çok çalışmaları lazım

dostum sözleri çok kalilteli.ama sanki biraz offspring özentisi gibi