Stuka

nda-2... bak müzikte 8 nota vardır... ve binlerce akordan oluşmaktadır... hasanın dediği gibi her şarkı her şarkıya benzer... meselaaa... greenday:time of your life şarkısının akorları kurbanın yalan şarkısıyla aynıdır... haluk levetin bütün şarkıları aynı akordur... la-sol.fa.mi... ve şuan ünlüde olsa amatörde olsa müzisyenlerin yaptığı şarkılar birbirine benzer... aynı akorları kullanır... aynı tonları kullanır... bu olay bayaa bi uzar... biz grubu kurarken kesinlikle ne sex pistols ne greenday ne offspring neyde diğer gruplara özenmedik... biz sadece kendi müziğimizi yapmaya çalıştık ve yaptık... hee bizi adımlara devam demosuyla herkez farklı yorumlarda bulundu... mor ve ötesi benzeri dediler... yok bilmemne... hiç alakası yok... yinede görüşlerin için teşekkür ederim... bu arada bi aksilik olmazsa 18 haziranda konserimiz var... bekleriz....

BELEŞ KONSER:Cemiyette Pişiyorum-STUKA-POSTERİTİ-3F1E
Mekan :SARPANİTA
SAAT:15:00
25 haziran'da
ayriyetten birada çok ucuz sadece 3 milyon şişe bide...

Pulp rezalitinden sonra ,,
25 Haziran Cumartesi günü Sahnedeyiz..

Cemiyette Pişiyorum(grunge punk/ska)
Stuka(emo-pop punk)
Posteriti(oldschool punk)
LucyFear(hardcorepunk)
3f1e(skapunk)
Giriş:Ücret Siz
Ayrıca Pulpa gitmiyouz çalmıyoruz sevmiyoruz...
Sarpanita Rumeli han kat 1

26 Ağustos cuma günü CEMİYETTE PİŞİYORUM, ENOLA(ALMANYA)ve STUKA konseri olacaktır..
yer olarak sarpanita yı düşünüyoruz yani yeni adıyla doors..
giriş ücretli olacaktır çünkü cebimizden bir şeyler kiralamaktan bıktık...
bunun dışında dişim ağrıyor..
sarpanita dışında başka bir yerlerde olabilir...mesala pulp...çünkü canım dayak yemek istiyor... ama belki exit olabilir gerçekten..gelişmelerden haberdar olmak için bizden ayrılmayın...

Enola abi çok iyi olur yaaa insallah çok guzel bi konser olur. burada demonuz gercekten iyi olumus elliiiiiiiiiüüüüçççç ellliiiiiiiiiiiiiiiüççççççç çok guzel olm yaaaaw

giriş 4 ytl arkadaşlar 26 ağustos konseri için..
ayrıca enola stuka cemiyette pişiyorum dışında anti silince erdemin yeni grubu Lucy fear da sahne alacaktır..

Geri