Allah'ı açıkça görmek isteyenler için :)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Din kutuplasmak degildir.bir programdir İncil guncelenmis son surumudur Kuran ve ona inananlar onu okuyanlardir.Digerleri cahillige ve gunah islemeye mahkum zavalli kullardir.Kurani okudum ve ateizmden ve de tum kafamdaki sorulardan kurtuldum.kesinlikle Dogaustu bir mektuptur Kuran...İcinde mukemmel insani anlatir kotu olmayan biseyi reddetmek kotuluktur.İnsanin nefsini rahatsiz eder Kuran Ama Otoritedir ve Rock'n Roll'dur...Ben deli gibi Deftones dinlerim Radiohead Smashingg Pumpkins dinlerim.Onlar bile Kurani anlamiscasina isyan ederler ♥^$ki ve ●LUMU anlatirlar...Dedigim gibi Asil rock'★ roll KURANdir...

şakamısın abicim sen
Din kutuplasmak degildir.bir programdir İncil guncelenmis son surumudur Kuran ve ona inananlar onu okuyanlardir.Digerleri cahillige ve gunah islemeye mahkum zavalli kullardir.Kurani okudum ve ateizmden ve de tum kafamdaki sorulardan kurtuldum.kesinlikle Dogaustu bir mektuptur Kuran...İcinde mukemmel insani anlatir kotu olmayan biseyi reddetmek kotuluktur.İnsanin nefsini rahatsiz eder Kuran Ama Otoritedir ve Rock'n Roll'dur...Ben deli gibi Deftones dinlerim Radiohead Smashingg Pumpkins dinlerim.Onlar bile Kurani anlamiscasina isyan ederler ♥^$ki ve ●LUMU anlatirlar...Dedigim gibi Asil rock'★ roll KURANdir...

şakamısın abicim sen?

ona bakarsan maydonoz da cilde iyi geliyo?

Ellerine sağlık fth kardeşim
Değerli kardeşlerim,

Bu forumda 2005 yılından beridir varım, yani yaklaşık 7 yıldır... Müziğe de ilgisiz biri değilim; evimde gitar da çalıyorum, ney de çalıyorum... Rock müziği severim, yaptığım dini videolarda da zaman zaman kullanırım. Mesela, 2007 yılında yaptığım şu video (show must go on):

Herkesin düşüncesini özgürce paylaşabilmesi gerektiğine inanıyorum. Burası "her telden" mevzunun konuşulabilmesi için ayrılmış bir yer olduğu için de, kendi hazırladığım bir videoyu paylaşmak istedim; kimseye karşı bir ön yargım yok. Lütfen yanlış anlamayın.

Lokman suresi 31.Ayet :
(Allâh) size, bir kısım âyetlerini göstersin diye, Allâh’ın ni’metiyle gemilerin denizde gittiğini görmedin mi? Şüphesiz bunda sabreden, şükreden herkes için ibretler vardır.

herkez düşüncesini tabiki özgürce peyleşebilmelidir ama konu başlagı direk fail allaha acıkca görmek isteyenler için die bir başlık olamaz direk bir konuda yazılmış gibi algılanıyo yani çok tartışma konusu olur bura siyaset meydanına döncek burası

bu neyin kafası yahu? bravo sevgili troll şakirt. - alyö, selamınaleyküm serkan, nasılsın kardeş?

şakirtlermi bastı lan burayı yakında günlük risale filan da paylaşırlar artık... siz gidin bence şakirtfeto.com u kullanın orda birbirinizi gazlar rabbinize ulaşırsınız artık, ne adamlar var yahu...

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri