Parça Tesiri

Sound cloud daki parçaları dinledim.Ağırlık Türkçe dinleyen bir kişi olarak çok beğendim öncelikle...

Tabi Türkiyeden benzetmeler oldu kafamda ama onun bir anlamı yok.Nereye gider bende bilmiyorum ama bende eğlendim açıkçası.Yolunuz açık olsun...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yerli yabancı benzerlik mutlaka vardır tabi, taklit olmadığı sürece sevdiğim şeylere benzemesi hoşuma gidiyor aslında. Yorum için teşekkürler, başka birinin gözünden görmek mümkün oluyor böylece.

Ben zaten benzer vs mevzusu önemsiz diye belirttim ama onun dışında cidden dinlermiydim diye düşündüm... Evet şu an çalan ve klibi dönen birçok parçadan(ki onları zaten dinlemiyorumda)çok dinlerdim... Özellikle takvim benim en çok hoşuma giden parça oldu. Neyi anımsattı dersende mor ve ötesini anımsattı... Taklit falan demiyorum o ayrı birşey bana göre... Bence eğlenebildiğin sürece bir problem yok.Asıl sorun eğlenmekten çok piyasal düşünmeye başladığın nokta...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynen. "Şunu yapayım millet dinler, daha şöyle olsun severler" hikayesine girmek çok fena. İnsan birilerine ulaşmak istiyor yaptıklarıyla ama dinlesinler diye "senin" olmayan şeyler yapmakla "senin olan"ı birilerinin sevip dinlemesi çok ayrı şeyler.

Geri