Lityum

ben de cuma günü sizi izledim ,gayet memnun kaldım ,barlarda hep aynı tonda aynı parçaları dinlemekten sıkılmştık,siz parçalara ayrı birşeyler katarak çalıyorsunuz o bakımdan çok hoşuma gitti,grubun her elemanı ayrı ayrı başarılı tebrik ederim,sahneyi dolduruyorsunuz,
gitarist arkadaşla konuşmamız yarım kaldı sonra gelicem dedi gelmedi ama eywallah çok yoğundu herhalde kısmetse başka zaman devam ederiz inş ...

çalışmalarınızda başarılar şimdiden ....

Güzel düşüncelerin için sağol erbill... Sizlerin desteğiyle çok daha iyi işlere imza atıcaz..Butun amacımız ve cabamız bu yönde..Teşekkürler...

crımsonda cok iisinız. gabrıel gıttıkten sonra kımseyı dınlemıodum orda onların yerını doldurmaya baslıosunuz... kım nederse desın gerek solıst gerek bass hakkında bence cok ama cok iisiniz!!

benim dinledigim kayıtta hiç solo yoktu ve2 gitardı hala olemi acaba ve vokalinizin gittigi iyi olmuş çünkü kadıköyde bi bara gelip bana vermiştiniz kayıdı ve bende patrona dinlettim aynı anda bende dinledim eger vokal olmasaydı orda çıkardınızneyse fazla uzatmayalım başarılar diliyorum

iki günümü baya güzel geçirdim.. e buna lityumun da katkısı oldu tabiki.. programdan sonra da dediğim gibi böyle iyi bir performans beklemiyordum. Daha önce de biri yazmıştı sanırım; sahnede her elemanın ayrı bi duruşu var gerçekten.. Bu da bi güzel fark yaratıyor.
Ayrıca bestelerin üçü de bence iyi.. Eski kayıtları da dinledim. Vokalin sesi çok ilginç, bazı nağmeleri de çok güzel. Ama bütününde grubun son hali daha iyi bence.. Süper eğlendim yane:D en kısa zamanda tekrar gelicem.. KÖPEK:D
Bursa'dan sevgiler...

frebfk demiş ki:
benim dinledigim kayıtta hiç solo yoktu ve2 gitardı hala olemi acaba ve vokalinizin gittigi iyi olmuş çünkü kadıköyde bi bara gelip bana vermiştiniz kayıdı ve bende patrona dinlettim aynı anda bende dinledim eger vokal olmasaydı orda çıkardınızneyse fazla uzatmayalım başarılar diliyorum
Eveet hayirlisiyla ilk postumu yaziyorum .
Grup her zaman tek gitardi.Kayitta 2 degil yeryer 6-7 gitar da var :LOL: Zaten canli calarken de kayitlarda da kendi sarkilarimizda solo yok . Zaten toplam 3 bara cd mizi vermistik . 1 tanesinde caliyoruz . Diger 2si de buddha ve paralel idi . Sen sanirim paralelde çalisiyordun. Keske direk kayda bakip karar vermeseymis patron . Tesekkürler .
DiRecT demiş ki:
iki günümü baya güzel geçirdim.. e buna lityumun da katkısı oldu tabiki.. programdan sonra da dediğim gibi böyle iyi bir performans beklemiyordum. Daha önce de biri yazmıştı sanırım; sahnede her elemanın ayrı bi duruşu var gerçekten.. Bu da bi güzel fark yaratıyor.
Ayrıca bestelerin üçü de bence iyi.. Eski kayıtları da dinledim. Vokalin sesi çok ilginç, bazı nağmeleri de çok güzel. Ama bütününde grubun son hali daha iyi bence.. Süper eğlendim yane:D en kısa zamanda tekrar gelicem.. KÖPEK:D
Bursa'dan sevgiler...
günlerinin güzel geçmesine katkida bulunduysak ne ala :) . Yorumlarin için çok tesekkür ederiz . Kendi sarkilarimizi begenmen de bizi extra sevindirdi kendine iyi bak . tekrar bekleriz .
lucifer13 demiş ki:
crımsonda cok iisinız. gabrıel gıttıkten sonra kımseyı dınlemıodum orda onların yerını doldurmaya baslıosunuz... kım nederse desın gerek solıst gerek bass hakkında bence cok ama cok iisiniz!!
çok ama çok tesekkürler . demek ki birileri gerçekten iyi müzikten ve eglenmekten anliyolar . Biz her caldimizda daha da iyi olmaya azami gayret gösteriyoruz .

bu hafta cuma günü Raindog ve cumartesi Pijama grupları ile beraber sahne aldık..iki günde oldukça keyifliydi :)
nokia supersound yarışmasını ıskaladık maalesef:( yeni kayıtlar yetişmedi..

bence insanlara gerçekten iyi vakit geçirtiyorsunuz ve bu da bence isinizi iyi yaptiginizi gösterir(kim ne derse desin :D ) en yak1n zamanda yine programiniza gelmek dilegiyle...

cuma günü crimsonda çok iyi vakit geçirdik sayenizde :D . arkadaşlarımın ve kendi adıma teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim. he bide foto çektim onları vokalistinizin hotmailine göderdim...

cumartesi günü sizi 2. defa izledim arkadaşlar. sahne performansını gerçekten çok iyi. bora da ilk izlediğime göre daha bi adapte olmuş artık gruba. bence çok iyi gidiyorsunuz. ama furkan bence bazı şarkıların sözlerini artık öğren, biraz sırıtabiliyor sahnede. ama gene de çok iyisiniz. görüşmek üzere. sevgiler çağlar...

lumbee demiş ki:
cumartesi günü sizi 2. defa izledim arkadaşlar. sahne performansını gerçekten çok iyi. bora da ilk izlediğime göre daha bi adapte olmuş artık gruba. bence çok iyi gidiyorsunuz. ama furkan bence bazı şarkıların sözlerini artık öğren, biraz sırıtabiliyor sahnede. ama gene de çok iyisiniz. görüşmek üzere. sevgiler çağlar...
çağlarcığım şarkılarıda söyle bari de ona göre çalışayım:) mümkün olduğunca dikkat ediyorum ama bazen insan kendini kaptırınca sözleri karıştırıyo işte..tabi şunuda eklemek isterim sözlerini inatla ezberleyemediğim şarkılarda yok değil hani :D

9 ARALIK CUMA 23:30 LITYUM @ GİTAR ROCK BAR Taksim
10 ARALIK CUMARTESİ 21:30 LITYUM @ CRIMSON Kadıköy
12 ARALIK PAZARTESİ 23:59 LITYUM @ KEMANCI Taksim

Crimson programı için 2 kişiye davetiye sağlayabilirim..tabiki ilk ulaşan iki kişiye :LOL:
"GİTAR" yenilendi ve geçtiğimiz hafta açıldı, giriş ücreti henüz yok ve bira 3 YTL :D
hepinizi bekleriz arkadaşlar....

Sizi daha önce crimsonda dinleme olanağı bulmuştum.Aynıyla girmiştiniz sanırım çok hoşuma gitti,demolarınızı indirip grup arkadaşlarıma da dinlettim hatta çalsakmı falan dedik aynıyı bizde : ) gerçekten iyi şarkı herşey demektir bana göre.aynı ve köpek de bu potansiyel var..
benim merak ettiğim bu iki şarkıda önceki vokalin ne kadar etkisi olduğu? lityum a içten başarılar dilerim..

benim bildiğim kadarıyla (ki buna aycan daha bi açıklık getirebilir) eski vokal arkadaşın yorumda katkısı olmasıyla beraber büyük oranda yorum ve düzenleme gitaristimiz Aycan'a aittir..
ben okurken şarkıların doğasını fazla bozmak istemedim çünkü bu halleriyle oldukça oturmuş ve beğenilmektelerdi zaten..yeni bestelerde çok daha bana özgün şeyler olacak;)