Lityum

bugun cuma ve siz kemancıdasınız :) ben yokum bu haftalık ders calısmakla ugrasıyorum. :( haftaya bütün performansımla aranızdayım.. :LOL: cokca cokca basarılar sıze bugun

!!YENİ HABER!!
LITYUM Pazar akşamı Taksim KEMANCI'da olan programını 20 Nisan 2006'dan itibaren Perşembe'ye çekmiştir...
Ayrıca 16 Nisan'da sahnede olmayacağız..

15 nisan gecesi bende ilk defa izleme fırsatı buldum LİTYUM'u.(kardesimin dogumgunu vesilesiyle!!!!) hersey superdi,coooooooooook eglendik.Gitar cafe de bekledigimden cok daha gusel bi mekanmıs.Artık mudavimleriniz arasindayim.basarilarinizin devamini dilerim :LOL:
nazli

herkese mrb :) uzun zamandan sonra c.tesi sizleri dinledim yine herzamanki gibi mükemmeldiniz aslında sölenicek fasla bişey yok sizin için..olabildiğinin en iyisisiniz çok mutluyum sizi tanıdığımdan :) herşey daha iyi olsun sizi için..

HAFTALIK PROGRAM:
PERŞEMBE:KEMANCI
CUMA:KEMANCI
CUMARTESİ:GİTAR CAFE

LITYUM CUMA AKŞAMLARI 22:00-24:00 SAATLERİ ARASINDA KEMANCI'DA SAHNEDE..CUMA GÜNLERİ GİRİŞ 15 YTL DİR.
ANCAK TÜM LITYUM FANLARINA ÜCRETSİZDİR..:)
BUNUN İÇİN SADECE ADINIZI VE SOYADINIZI [email protected] MAİL ADRESİNE GÖNDERMENİZ YETERLİDİR..
NOT:HER CUMA SAAT 18:00 DA MAİL KONTROL EDİLİP DAVETLİ LİSTESİ KEMANCIYA VERİLECEKTİR..BİLGİNİZE..:)

29 nisan cumartesi akşamı taksim gitar cafe bar'da

sahne alıcak gruplar:
(sahne sırasıyla)

ehl-i keyf
asilbent
jade
lityum

konserler 21:00 da başlayacak..
giriş ücreti :10 ytl

bekleriz..

çok eğlenceli bi geceydi herzamanki gibi :LOL: biraz nefes alma sorunu yaşadık o kalabalıkta ama :oops: yine de hersey süperdi.lityum süperin de süperiydi.ben bittim o gece yorgunluktan lityum bitmedi yaa :LOL:

HAFTALIK PROGRAM
PERŞEMBE:KEMANCI
CUMA:KEMANCI
CUMARTESİ:GİTAR CAFE

LITYUM 24 MART'TAN İTİBAREN CUMA AKŞAMLARI 22:00-24:00 SAATLERİ ARASINDA KEMANCI'DA SAHNEDE OLACAKTIR..
CUMA GÜNLERİ GİRİŞ 15 YTL DİR.
ANCAK TÜM LITYUM FANLARINA ÜCRETSİZDİR..:)
BUNUN İÇİN SADECE ADINIZI VE SOYADINIZI [email protected] MAİL ADRESİNE GÖNDERMENİZ YETERLİDİR..
NOT:HER CUMA SAAT 18:00 DA MAİL KONTROL EDİLİP DAVETLİ LİSTESİ KEMANCIYA VERİLECEKTİR..BİLGİNİZE..:)

Geri