Mini Amfiler..

merhaba :D

elektro klasik gitar almak üzereyim.. elimde 15-R fender var..
aklımda gecen bu koca amfi yerine fenderin şu minik amfisini
almak, gittiğim yere de rahatça taşıyabilmek..

sizce bu küçük amfilerin performansları ne kadar tatmin edici ?

misal :D :

görüşlerinize acilen ihtiyacım var arkadaşlar :D

o aletin pek sesi cikmiyo abi ya ayni amfimi bilmiyorum ama o boy bir amfisi olan eleman vardi gordugum adamin pek sesi duyulmuyodu calarken.gitar diilde disarda calmaya gideceksen ortamda konusanlarin sesi bile bu aleti bastirabilir koca amfinin koca olma nedeni icindeki hoparlor.tamam amfinin kac wattliğk oldugu onemli ama o sadece amfi dediginiz aletin amplifikatorunun gucu ama amfilerde ses amplifikatorden degil hoparlorlerden cikar.

Evet insanların sesinin bile bastırdığı doğru. Ben sınıfta çalıyorum arada okulda ve insanların sesi benim 4 wattlık marshall ms4 ü eziyo gerçektende. hemde yanında analog pedal kullandığım halde. analog bi pedal falan kullanmak lazım yanında belirtiyim kendi distortionları falan pek iyi olmuyo. çok kalabalık ortamlarda fena ses vermiyo. ama yinede bi 10 wattlık amfi tercih edilmeli bence tek amfi olucaksa.böle bişey işte gezi amfisi - ikinci amfi falan olur.

arkadslar vox amfi hakkında ne diyorsunuz 15 watt 110 ytl diolar bide marshall gr15 var hangisini tercih edim
path15ph6du.jpg

valla gerçekten çok iyiymiş ya fiyatı nedir bunun bilgin var mı?
namm videosu da bayağı iyiydi ama gt8 videosundan sonra amcam gene bombayı patlatmış rotary speaker olayına çok güldüm

selamlar :)

bugün takamine'nin çok güzel bir elektro klasik gitarını aldım..

eve geldim heyecanla, sonuç beni şaşirttı..

elimde 15R var (frontman, fender) sesi sonuna kadar açmama rağmen, hiç de rahatsız edici bir ses yüksekliği olmadı, hatta biraz daha yüksek olmasını tercih ederdim..

eğer 15 W böyle oluyorsa bu küçük amfiler (1W üsteki fender) hiç bir işe yaramaz gibi geldi bana..

bu arada almayı düşünenlere takamine'yi öneririm..
harika bir sesi, işçiliği, tuner'lı EQ'ı var..

washburn almayı planlamıştım (ce64, ces104) ama elime aldığımda hayal kırıklığına uğradım, hiç de fiyatını (380$, 480$) haketmiyor bence.

selamlar :)

Gitarında bir sorun olmasın?

Bahsettiğin amfiyi (Frontman 15R) ben de kullandım. Tipik oda kullanımında 3ü geçtiğimi hatırlamıyorum ki 10 da iken teller susturulduğunda bile muazzam bir ses çıkıyordu.

Eğer bir sorun varsa ya gitarın yada amfinin iletim sisteminde olması muhtemel gibi geldi bana...

Geri