Asosyallik

Dün arkadaşla bu asosyallik mevzusu yüzünden tartıştık.Ben yeni tanıdığım birisiyle kız erkek fark yapmaz çekinirim konuşmam pek bir de kalabalık ortamda pek muhabbet etmem;ama oldu da bikaç arkadaş bir araya geldik öyle yapmadığımız muhabbet kalmaz ama bazen isterse en sevdiklerim bir araya gelelim gene de konuşmam ruh halime bağlı bi durum bu bazen de hiç insanları sevmiyorum kendime yakın hissetmiyorum kimseyi tavırları herşeyi saçma geliyo konuşasım gelmiyo;ama bazen de sebepsiz yere insanları sevesim geliyo hümanist damarım tutuyo yani demek istediğim bütün bunlar asosyalliktenmi kaynaklanıyo?Ama bence ruh hali her zaman aynı olmuyo bi gün öyle oluyo bi gün böyle hele benimkisi dakka dakka evrim geçiriyo ondan kaynaklanıyo olsa gerek.

demek oynak bi ruh halim var:)saol ya çok aydınlatıcısın :LOL: Ama gerçekten de öyle ama elimde olan bişey değil sıkılıyorum bazen böyle dengesiz hallerimden ama yani öyle.Bencede buna asosyallik denmez ama ne denir adını da koyamadım

rocksyek demiş ki:
demek oynak bi ruh halim var:)saol ya çok aydınlatıcısın :LOL: Ama gerçekten de öyle ama elimde olan bişey değil sıkılıyorum bazen böyle dengesiz hallerimden ama yani öyle.Bencede buna asosyallik denmez ama ne denir adını da koyamadım

salla..adının ne önemi var.. kendini yaşa sadece.. :)

rocksyek demiş ki:

1 cğmlede 3 'ama' kullandın, türkçem şaştı. seni tanımasam ciddi ciddi üzerinde yorum yapcam ama tanıdığım biri olduğun için oynak demeyi feci derecede yakıştırdım. bunuda affına sığınarak söyledim.

bence sen asosyal değilsin, dengesizsin :)

Ya evet benim de sen söyledikten sonra dikkatimi çekti fazla kullanmışım ama kelimesini:)Beni ne kadar tanıyosunki evet bazı yönlerimi biliyosundur doğrudur:DAma insanlar öyle hemen tanıncak şahsiyetler değil belki kimisi de öyle ama beni ben bile tanımıyosam sen hiç yorma kendini yani :LOL: Evet biraz dengesizlik var; ama dengesizlik derken ruh hali açısından söyledim yani ruh halim bi öyle bi böyle o manada söylemek istedim ki elimden gelen bişey değil bu ve bi de oynak kelimesini yakıştırmıyorum belki diğer anlamda söylemek istemedin ama oynak deme dengesizi tercih ediyorum :LOL: Oynak çok itici geliyo ve benle alakası yok ve kırıcı:(

ya üf ama bak senin gördüklerin neyki ne gördüklerin ney tamam dengesizim bastıra bastıra söylemesene şunu ben dengesiziiiiiiiiiim anons edicem evet öleyim kabul ediyorum üstelemesen yani!Hem sen ne gördünki yani sen nasıl böyle bi kanıya vardın ben bana göre dengesizim öleyim;ama sana göre neden öleyim ne bakımdan yani?

ileri derecede asosyalim bende sanırım...eskiden böyle değildim ne oldu bilmiyorum..çevremdeki tüm insanlar saçma ve boş geliyo bana nedense..evde oturmayı tercih ediyorum genelde onlarla olmaktansa..bazen seviyorum böyle olmayı, bazen de sıkılıyorum..bi şekilde yapışmış üzerime..kurtulamıyorum

Ben asosyalim dersen asosyal olursun..Bence sosyalim de ve insanlara karışmaya çalış.. :)

Onların senin hakkındaki düşüncelerinin,senin onlar hakkındaki düşüncelerinden daha fazla olduğunu..yada seni,senin onları önemsediğinden daha fazla önemseyip özelliklerine dikkat ettiğini düşünme.
İnsanlar arasında yaptığın bir espiri bile seni onlara karıştırır..Önemli olan ilk adımdır.

sosyal açıdan problemleri olan kişiler sanırım 3 kategoriye ayrılıyor: asosyal,antisosyal,sosyalfobik.
asosyal ile sosyalfobinin farkını henüz anlamış değilim ama bireyin elinde olmadan kaynaklandığını biliyorum.Sanırım arada bir fark yok... Bu karşılık antisoyallik tamamen seçimdir.

bende asosyelim bende eskiden böyle değilmdim bazı sebeplerler var .birazda yaşadığım hastalık ve getirdikleri ve ayriyetten arkadaşlarımın vefasız oluşuyla başladı asosyellik .

asosyallik aslında patatese benzer pazardan alırsın 1 tane ewe gelirsin1000 tane pradon ya o mandalinaydı sanırım...neyse hayat kısa asosyal olun boşa zaman harcamayn zaten obama başa geçince mandalina fiyatlarıda düşcekmiş.sonuç olarak şunu çıkarabilirsiniz asosyallik mandalinadır aslında...

Geri