Blackstar Amplifications

Evet şimdiye kadar kontrol ettiğim tüm şemalarda 4 gain stage var. Ayrıca yüksek anot dirençleri ve katot izleyici olmayışı alışılmışın dışında.

Ne mesela? Ht 20 yerine ne tavsiye edersin? Verdiğin tavsiye ve biraz araştırmayla direk yönümü değiştirebilirim.

Tr de Blackstar piyasası var hocam
İyi güzel linkler vermişsin ama
Elimiz mahkum
Bu seçimlerde çoğunluğun yaptığı gibi
Gidip Blackstar alınacak :)

Hep dönüp dolaşıp aynı yere geliyor şu Blackstar tartışması. Bir bitemedi yani. Veya insanlar okumaya üşendiğinden sanırım defalarca aynı şey dönüyor.

Valla hiç kimse HT-20 yerine bana Tubemeister aldıramaz mesela. Lamba sayısındansa kulağımın duyduğuna bakarım. O yüzden ne hoşunuza gidiyorsa onu alın ama denemeden almayın.

Hep dönüp dolaşıp aynı yere geliyor şu Blackstar tartışması. Bir bitemedi yani. Veya insanlar okumaya üşendiğinden sanırım defalarca aynı şey dönüyor.

Valla hiç kimse HT-20 yerine bana Tubemeister aldıramaz mesela. Lamba sayısındansa kulağımın duyduğuna bakarım. O yüzden ne hoşunuza gidiyorsa onu alın ama denemeden almayın.

Kulağın duyduğu önemli tabii, ihtiyacın giderilip giderilmediğini o belirler aslında da, gel gör ki biz de saplantılı milletiz genel olarak. Komşu hanımın kolundaki bileziğin sayısına takılan bir toplumda insanların preamptaki lamba sayısına takılması gayet normal bence. Beri yanda bu işler bizde yaygın da değil, pek çok nokta genel kültür haline gelmedi, insanların bilmediği çok şeyler var. (Kendim de dahilim bu çok şeyi bilmeyenlere). Bu yüzden, birazdan hayatında iki dakika TM çalmamış, TM'i sadece you tubeda görmüş birisi çıkıp sana "ama TM all tube, sen nasıl laf edersin TM'e?" diyebilir. Bazı şeylerden sonsuza dek kaçmak, görmeyi istememek hakkımızken, bazı şeylerden de istesek bile kaçamayız. Bu toplumdaki kaderimiz böyle :)

Geri