tc-helicon voicelive play gtx

Aşağıda linki bulunan tc helicon voice live play gtx isimli vokal proccesörünü aldım.şu an için marshall avt 50 ile kullanabilme durumum var sadece.üründe 2 xlr erkek çıkış var,amfiyle bağlantı için 1 ucu dişi xlr bir ucu çivi jak alsam mono bir bağlantı kurmuş olurum bu durumda kaybım ne olur? stereo olarak dişi xlr (sanırım çıkışların biri gitar diğeri vokal için dolayısıyla 2li dişi xlrye bağlantısı olan çivi jak olmalı herhalde?) ve çivi jak bağlantısı olan kablo varmıdır,nerede bulunur?araştırdım ama bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.

https://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=17757&gid=1514

• Konu Sahibi Konu Sahibi
empedans denen ses kalitesi ya da yüksekliğini belirten meret xlr kaynaklarda daha doygun olurmuş dolayısıyla processorden iyi bir çıkış alsam dahi; amfinin asıl görevi enstruman seslerini iletmek olduğundan yeterli olmazmış.yarın kablolarım geldiğinde deneyecem sonucu size de bildiririm.bu arada bir ucunda 2 adet erkek xlr diğer ucunda çivi jak olan kablo var ama 2 adet dişi xlr olan kablo yapılmamış bu da benim şansım :)

empedans denen ses kalitesi ya da yüksekliğini belirten meret xlr kaynaklarda daha doygun olurmuş dolayısıyla processorden iyi bir çıkış alsam dahi; amfinin asıl görevi enstruman seslerini iletmek olduğundan yeterli olmazmış.yarın kablolarım geldiğinde deneyecem sonucu size de bildiririm.bu arada bir ucunda 2 adet erkek xlr diğer ucunda çivi jak olan kablo var ama 2 adet dişi xlr olan kablo yapılmamış bu da benim şansım :)
Merhaba voicelive gtx almayı düşünüyorum ürünle ilgili fikirlerinizi öğrenebilir miyim?

Bizim gitarist arkadaşın babasında var. Mükemmel bir alet ancak hala tamamen çözebilmiş değiliz. Ayrıca bir tanıdığım sahnesinde kullaniyor ve gayet memnun. Şu an piyasadaki en iyi vokal prosesorlerinden birisi olduğunu düşünüyorum.

Geri