ZıwanA (Alternatif) - Bursa

ipeeeeek demiş ki:
bu hafta biralar bensiz içilecek sanırım :( az önce yurt görevlisi uzaklastırma cezamı getirdi bi haftalıına atılmısım. neese bende eve gidiorum yokum ankarada ( terbiyesizler hem tekilama el koymuslar hemde uzaklastırmıslar ne ayıp) neese cok eglendirmeyin diicem o da imkansız :D dier hafta alıccaaam artık biramı :p

8O :? ne diim sana.. gobek mobek derken komple gonderdıler walla.. :roll: olsun artık naplm haftaya dediin gibi ;)

hehhehe geldiim been sonundaa bu cuma içeris artık biramızı ;) :beer hoş her an tööbeli olabilirim neese cuma teomandan vazgecte gidelim be gonjaaam, o iş olur ya biz geliris cuma :twisted:

Uleeeennn!! Yav askere ben gittim Zıwana değil,niye boş kalıyo bu sayfalar :? Can,merve,ipek,nonsense(tanımasam da) sözüm size; yaf destek zor günlerde oldu mu anlamlıdır,diimi..Fena dönücez,9 ay daha sabır :twisted:

olm kim dedi sana uzun donem askerlik yap diye heehhe

valla ne yalcin ne erkan bi uyur disinda msn de felan konusanda yok adamlar butun gun online

sen ne zaman donucen askerden 9 ay cok yaa oha Nisan ayina denk geliyo :?

neyse cabuk gelirsin isallah hako

hayirli tezkereler :twisted:

ya ben ve nonsense cook merak ettik siz nooldu yaw bi anda nere gittiler die :) şahitte var erkana sorulabiler kendisini resmen sorguya cektim :) neese bekleris artık nisanı ama ösledik yaw ...

Garage barda herzamanki gibi yonetim degismis yine... bizim haberimz yok :roll: .. malum uzagiz 6saat kadar oraya..neyse aslinda 2-3hafta aradılar gelin die ama baska konserlerle cakıstıgı icin gidemedik.. sanirim kustuler bize... :roll: :kaydim

walla denedik en azindan yanlis anlamasinlar die..(ust uste gelememeziden dolayi) ama ulasamadik..(halada ulasamiyoz) :? ama orda okadr leş kargası warki..inanamazsin..
neyse bir cok ankarali grubun sahne alamadagi kadr ciktik orda... (araliksiz 1 yıl her cuma) genclerin onunu acmak lazim artik.. 8)

Geri