ZıwanA (Alternatif) - Bursa

Göktuğ'cum biz bir de Pazar sabahı kalkıp Bursa'da düzenlenen bir yarışmaya yetiştik ve performans sonucu haftayı 1.kapattık..(Her yerim ağrıyo çaktırma)
Turgut paşam bir bar daha ayarlıyalım demişsin,hay ağzını :LOL: Cumartesi geliyim konuşalım abi,önümüzdeki haftadan itibaren Ankara'da 2.programa başlıyalım..
Cumartesi hakikaten bi başka güzel geçti..Garage'da oturuyor artık iyice..Aynen devam,siz gelin,biz de eğlendirelim..

tebrik ediyorum beyler harikasınız...
ilk defa bu c.tesi dinleme şansım oldu, sanırım bi gitaristiniz eksikmiş, ona rağmen çok başarılıydınız. çok da eğlenceli adamlarsınız görüp konuştuğum kadarıyla, başarılar diliyorum...
bu arada beraber gazeteye falan çıkmışız sizden gördük walla biz de : ) umarım yine bi zaman beraber sahneye de çıkarız...

Hürriyet gazetesi yakışıklı bir Zıwana fotoğrafı ve grup tanıtımıyla bizleri şaşırttı..Bursa dışı bir gazetede Bursa'yı temsil etmek de bizim için gururdu..
Zıwana'nın demo kaydını her an dinleme fırsatı bulabilirsiniz,tetikte olun derim..Sitemiz açma konusunda bir sorun yaşıyoruz,bu nedenle şarkıyı nasıl ulaştırmamız gerektiği konusunda kararsısız..Ama dediğim gibi her an şarkıyı sitemiz dışında size ulaştırabiliriz..
Saygılar efenim...

Duyuru:

Zıwana belirsiz bir süre için Ankara Garage Bar'da sahne alamayacaktır..Ankara'yı ve Ankaralı dostlarımızı özleyeceğiz..Görüşmek üzere..

Ankara programı iyi gidiyordu ki zaten tekrar gelmeyi düşünüyoruz(Çünkü çok sevdik Ankara'yı,gerçekten Garage programları bir başka oluyordu) Ama artık gerçek anlamda birşeyler yapmanın zamanı geldi..Önümüzdeki hafta içinde ajansımızın hazırladığı sözleşmeyi imzalayıp,albüm çalışmalarına hafiften başlayacağız..Bu süre içinde memleketimiz Bursa'da Cumartesi geceleri sahnenimizi sürdüreceğiz,sahneden kopmak biraz zor bizim için..Fazla uzatmıyım..KENDİ ŞARKILARIMIZ ve DAHA GENİŞ BİR REPERTUARLA en kısa zamanda Ankara'yla tekrar buluşmak üzere herkese saygılar...

Zıwana'nın gitaristinden buruk bir selam Ankara'lı dostlarımıza..Ben de çokk alışmıştım Garage'a..En kısa zamanda görüşmek dileğim..Saygılar efenim...
''Daha mutlu olamam'' çalarım ben hep çalarım :LOL: da sen yoksun yaw :cry:

Yorucu ve müzik dolu bir ZıwanA haftasıydı..Kısa bir aradan sonra Cuma geceki Ankara Garage Bar programımız bıraktığımız gibi yine dolu dolu geçti..
Cumartesi gecesi ise ilk Taksim Pulp programımızda gerçekten çok eğlendik..Mat ve Kolpa gruplarındaki dostlarımızda birara sahneye çıkarak bize destek verdi..

Feristecim CanıMcıM unuturmuyzz SeNi :p :dans

VoLTRoN'cum 1 sozumde sana...

Bu hafta Kuduralim dicem ama :metal Amp. getirmicem yine, cekilmio bu sicakta.. :zombi gerci sound yalan oluo ama calars yine yaw.. hade gelde eglenelim... :icelim

Geri