7 Telli Konusunda Yardım

Galiba öyle çünkü aklımda parmak izi ve cila kelimeleri kalmıştı :D Zaten şu anda satılık olan Loomis de İstanbul'da. Tatilden döndükten sonra İstanbul'a gelip ikisini de denemem lazım. Ha bi de Razorback var tabii 3. olarak :D
Aslında normalde Eyüp abi olurdu adamla hiç gitar denemeden yarım saat muhabbet etmiştik de bu sefer başka bi adam vardı cidden soğuk davrandı.

izmirdeki dore oldukça ilgili ama dikkat ettim lomisle birlikte birkaç model prs kapalı camekanda duruyordu :D aslında anlaşacaksın bir tanıdıkla gidip lomisi denemek isteyeceksin , denetmeyecekler. sonra çıkıp arkadaşından ayarladığın pahalı bir gitarla geri döneceksin. işte ben de zuhalden bu custom stratı aldım 4000 dolara siz denetmeyence. geri dönmeyeyim sizden de bir pena alayım sizden , unutmuşum diyeceksin. :D

aynısı bir arkadaşla başımıza gelmişti. elektronik davulla ilgili birkaç şey sormuştuk bir müzik mağazasına ki sorduğumuz alet yaklaşık 10.000 liralık bir şeydi. pek sallamadılar bizi. biz de kızdık çıktık gittik 2 dükkan sonra arkadaş çat diye kredi kartıyla aldı. davulu arabaya yüklerken kapıda sigara içen elemanın yüzünü görmenizi isterdim.

Geri