LipStick

birader psyco ortalıgı karıstırdı, sen de buna alet oldun.. hele hele bu olayın grup arkadasımın tamamen iyi niyetli bi mesajıyla oldu bu, daha da acı veren bi durum.. lütfen bu konu tamamen kapansın, roulette'in bu olaya girmesine hiç gerek yok bosu bosuna tansiyon yükselmesn, daha fazla meşgul edilmesn forum..

the_executioner demiş ki:
birader psyco ortalıgı karıstırdı, sen de buna alet oldun.. hele hele bu olayın grup arkadasımın tamamen iyi niyetli bi mesajıyla oldu bu, daha da acı veren bi durum.. lütfen bu konu tamamen kapansın, roulette'in bu olaya girmesine hiç gerek yok bosu bosuna tansiyon yükselmesn, daha fazla meşgul edilmesn forum...
ne alaka 51 promil.. ben kimseye bişe demiorum ya siz neden alınıosunuz?anlamıorm..kime laf etmediysem o cewap werdi..hiçbiriniizin alakası yok ok? galiba hersey açık

ortaligi karistirdigimi dusunen varsa buyur arasinlar konusalim. Ben dusuncelerimi soyluyorum. Eger kisisel bir sorunum icin birisine gonderme yapacak olsaydim hic cekinmeden isim verirdim bide eziklik yapip baska bir grubun formundan o insanlarin arkasindan konusmazdim. Ben kendi fikirimi koydum ortaya ve konser oncesi cikan 'asiri' duzensizlikleri sitem ettim. Bana katilan katilsin katilmayanda ortaligi karistirdigimi soylemesin. Ortaligi kizistirmaya gerek yok konu kapansin. Umarim Cumartesi guzel bir konser olur. Hepinize basarilar.

Oytun Bozkir

psyco demiş ki:
ortaligi karistirdigimi dusunen varsa buyur arasinlar konusalim. Ben dusuncelerimi soyluyorum. Eger kisisel bir sorunum icin birisine gonderme yapacak olsaydim hic cekinmeden isim verirdim bide eziklik yapip baska bir grubun formundan o insanlarin arkasindan konusmazdim. Ben kendi fikirimi koydum ortaya ve konser oncesi cikan 'asiri' duzensizlikleri sitem ettim. Bana katilan katilsin katilmayanda ortaligi karistirdigimi soylemesin. Ortaligi kizistirmaya gerek yok konu kapansin. Umarim Cumartesi guzel bir konser olur. Hepinize basarilar.

Oytun Bozkir
saol oyuncuum umarım boylece sorunlar çozulmus olur..

Arkadaşlar merhaba,
Yarın konseriniz olduğunu Serkan'dan öğrenmiştim. Bende yarın için başarılar dilemek istedim.
İnşallah elinizden gelenin en iyisini yaparsınız ve sizin için güzel bir konser olur.

Eğer laf bizeyse (ki hiç sanmam) ayıp olmuş bu kadar söyliyeyim.Bize değilse zaten sorun yok.
Onun dışında psyco arkadaşım grubun iyiliğiyle sıralama olayını bir tutmuş sanıım ilk mesajında benim tek lafım bunaydı.Amatör grup konserinde bence bu tip bir düşünce yanlış.Heleki lipstick bile bundan bahsetmiyoken grubun dışından birinin bunu yazması yanlış kaçmış.Arkadaşlar da bu sorunu msn den bi şekilde halletmişlerdir forumda konuşulacak bir şey değildi.

Lipstick e yeni vokalleri ve sanırsam ki yeni davulcularıyla başarılar.Orda olucam ama kalamayabilirim geç çıkarlarsa.

Bence de iyiydi.Playlist te cok iyiydi.Ellerinize sağlık tebrikler..
Ben cevabımı verdim arkadaşta anladı bir sorun olmamış ki msn imi ekleyip de bunu tartışmadı cünki gercekten forum kirleniyor burda devam ettiğimiz sürece.Emrah sen de uzatma artık bu konu kapansın :)

beyler çok çok tesekkurler.. işte ahh ahh erken çıkmasaydık da seyirci daha iyi olsaydı çok daha iyi performans sergiliycektik ama sağlık olsun :D en kısa zamnda çok daha iyi performanslar sergilycez :D

hehe :)
ben vokali çok beğendim.Bi iki şarkıda bazı sorunlar vardı ama bence gayet yeterliydi.Hatta çok da iyiydi diyeyim :)
Seyircili ortamlar kadar seyircisiz ortamda da iyi olmak bence önemlidir.Ya da dinlemeyen seyirciye kendini dinletmek.Zor olan budur çünkü.Lipstick de az seyirciye rağmen gayet iyiydi.
tebrikler başarılar

Geri