Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

kucukmubasir demiş ki:
love song cover güzel olmuş gençlik elinize ağzınıza sağlıkk (=

Aynı şekilde diyorum.

Merhaba arkadaşlar önümüzdeki günlerde grubla ilgili kısa bir roğörtaj yapmayı planlıyorum. Hiperocktif dergisinin önümüzdeki ay sayısında yapılan roğörtaj yayınlanacaktır grup elemanlarına duyrulur diyerekten boş dönmemeyi umuyorum. Ayrıca yeni kadronuzla başarılar diliyorum.

Ayrıntılı bilgi için :

Buradan bakabilirsiniz

Saygılar.

şaka bi yana ciddi yorumlarımı yazıyım gitar tonlarına göre vokalin sesi pek olmamıs bi de davulları bilgisayarda yazdınız herhal o da bariz belli oluyo keşke bi de kendinizden bişiler katsaydınız sarkıya umarım cıkcak olan demoda hataların hepsi kapanmıs cok daha güzel olur

ama belirtmek isterim bizimki daha güzel :) şaka lan şaka ii calısmalar

Beyler yeni demonuz hayırlı olsun gerçekten çok güzel olmuş ;)

şarkının orjinalini beenmediiim halde bu hoşuma gitti :LOL:

demoyu dinlemenizi tavsiye ederim ;)

devamını bkleriz 8)

slayerbodom demiş ki:
kucukmubasir demiş ki:

Aynı şekilde diyorum.

Merhaba arkadaşlar önümüzdeki günlerde grubla ilgili kısa bir roğörtaj yapmayı planlıyorum. Hiperocktif dergisinin önümüzdeki ay sayısında yapılan roğörtaj yayınlanacaktır grup elemanlarına duyrulur diyerekten boş dönmemeyi umuyorum. Ayrıca yeni kadronuzla başarılar diliyorum.

Ayrıntılı bilgi için :

Buradan bakabilirsiniz

Saygılar.

tühh bee.. keşke ben yapsaydımm )):

beyler ellerinize sağlık gerçekten güzel olmuş vokal arkadaşta baya iyi fakat daha çok çalışması lazım :p

11 Haziran IF'te başarılar dilerim görüşürüz...

Herkese teşekkürler Bu arada gökhan ben baya şey kattık diye düşünüorm :) sounda bakarsan baya bir fark var dimi ;)
Ayrıca ilk ev kaydım ve gitar tonlama çabalarım çok fazla iyi olmadığının farkındayım umarım yeni kayıtlarda bu problemlerle karşılaşmam...

behind_the_paradise demiş ki:
slayerbodom demiş ki:
kucukmubasir demiş ki:

Aynı şekilde diyorum.

Ayrıntılı bilgi için :

Buradan bakabilirsiniz

Saygılar.

tühh bee.. keşke ben yapsaydımm )):

Tren kaçtı dostum :LOL:

herkese teşşekürler güzel yorumları için.. ama ben vokal konusunda sizle aynı düşünmüyorum.. bu parcada farklı kend.ne özgü bir yorum var.. yani bi cure gibi degil evet.. ama zaten olmaması daha büyük bir başarı bence.. ayrıatten kutluyorm güneşi bu yüzden..

Vokal bence cok iyi ben cok begendim hatta sercana sordugumda kim bu şarkıyı soyleyen diye ?bana
abi vokal soyluyo gibi salakça bi cevap verdi :p

ben begendim herşeyiyle

bide bisi dicem
detonenin allahi creep soylerken cigliklar atarak aglayan
bide sesi yeni dogmus civciv'e benzeyen 2 kisiyi gordum burda onlarinda vokali eleştirme hakkini nerden bulduklarini anlayamadim

kayit cok guzel vokalde iyi degişik hoş bişi olmuş

Geri