Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

ani kararlarla osiris grubu kurucularından ibrahim duru kariyerine gitarist olarak devam etmeme kararı almıstır.. kendisine başarılar dileriz.
yine ani kararlarla osiris grubu bascısı merve de istedigi müzik tarzını yapamadıgı gerekcesiyle grubumuzdan ayrılmıstır.. kendisine başarılar dileriz..

ve... osiris grubu konser programlarını bir süre ara vermiştir. bunun yanında beste calısmarı hızla devam etmektedir..

ne dün akşam studyoda beraberdik ibo tamam da basçıya noluyo şşiiiiii aklınızı başınıza devşirin epeydir sizi zopalamıyom kendinize gelin şaka biyana ayrılan arkadaşlara bundan sonraki müzik hayatlarında başarılar

meydana gelen birtakım değişikler nedeniyle osiris konserleri geçici bir süre için ertelenmiş olsa da beste çalışmaları daha da gaza gelmiş bir şekilde hızlanmış bulunmaktadır.. en kısa zamanda bestemiz huzurlarınıza sunulacaktır.. değişik bir osiris sound'u bulacağınız beste hakkındaki gelişmeler burdan duyurulacaktır..
bundan sonra herşeyin daha da güzel olması dileğimle..
görüşmek üzere..

İbrahim Duru'ya bu zamana kadarki Osiris grubuna katkıları için sonsuz teşekkürler..

*bu arada yanlıs anlasılma olmasın. bu tamamen grupla ilgili bir karardır. arkadaslıktan kaynaklanan bir sorun değildir

destekleriniz için teşekkürler

öncelikle konuyla ilgili geç yazdığım için özür diliyorum herkesten.
sonrasında belirtmek istediğim bir konu var;
"istediği müziği yapamamak" lafının kesinlikle bi küstahlık yada burnu büyüklük olarak anlaşılmasını istemem. Ben sadece hem Osiris hem kendim için iyisini yapmaya çalıştım. Çünkü bu sorun benim için bugün ertelenseydi yarın yine karşımda olacaktı ve sonuçta tek yaptığım Osiris'in önünü tıkayıp kendimi mutsuz etmek olacaktı.

Adilcan,Sercan veya Güneş'le kişisel bir problemim olmadığını da belirtmek isterim..
umarım gerçekten hem Osiris adına hem de kendi adıma çok doğru zamanda verilmiş çok doğru bir karardır.

Saygılar+Sevgiler

İbo ve Merve sanırım bundan sonraki müzik hayatınızda (veya her neyle ilgilenecekseniz o hayatınızda) başarılar demekten başka şansımız yok sanırım...

Giden gitti kalan sağlar bizimdir adlı züğürt tesellisini verdikten sonra Osiris'e bundan sonraki müzik hayatında başarılar diliyorum...

Love song kaydı çok güzel olmuş ya, yeni dinledim de :oops: :D
Umarım kadro değişikliklerinden kötü etkilenmez ve en kısa zamanda yoluna kaldığı yerden devam eder Osiris ;)

Geri