Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

OSİRİS GRUBU 23 EKİM 2006 TARİHİNDEN İTİBAREN DAÐILMIŞ BULUNMAKTADIR.

OSİRİSİN İLK KURLDUGU TARİHTEN BUYANA EMEÐİ GEÇEN, BU ZAMANA KADAR BİZE DESTEK VEREN HER TÜRLÜ YARDIMI ESİRGEMEYEN, KÖSTEK OLAN, SAYGI DUYAN, DİNLEYEN, İZLEYEN. HERKESE COK TEŞEKKÜRLER..

yeter bea sorun kimde kardeşim artık biraz ciddileşin ;) canlarım hepiniz alanınızda iyisiniz, gelecek vaadeden bi grupsunuz :) bence aranızda sorun varsa tekrar gözden geçirin,toparlanın :LOL:
JONGLÖR_ VOKAL_ her cumartesi yolcuya :LOL:

Öncelikle merhaba ya durum tam olarak açıklanmamış sanırsam Bizim bi problemimiz yok kesinlikle ama olmuyorsa bazı şeyleri zorlamaya gerek yok... Bu demek değilki herşey bitti? hayır tam tersi yeni oluşumların başlangıcıdır bu dağılma.. yani durum bu kimse birbirine küs veya problemli değil konuştuk anlaştk gerçi ben güneşle konuşmadm sercanla konuştm neyse hayırlısı artk... Bu kadar zaman birlikte çaldığım dostlarıma teşekkürü borç bilirim Sercan ve İbo o gün 5 dakikalık gazla şuanki olanlara bakın ne güzel günler geçmiş. Dahada güzelleri olacaktır eminim görüşürüz :)

maresalx demiş ki:
hayda niye dagildiniz lan ?????????????

abi birşeyi zorla yürütmenin anlAmı yok diye düşündük..

yeter bea sorun kimde kardeşim artık biraz ciddileşin

bunu senden örencek degiliz çiğdem. reklamınıda kendi forumunda yapabilirisn.

Bunca guzel yorumlar alan, Sercan ve Adilcan gibi yetenekli iki elemanin kurdugu bir grubun dagilmasi gercekten uzucu. Hepiniz icin en iyisi neyse o olsun diyorum. Basarilar...

eyw abi cok sagol görüslerin için.. bu kuranlar arasında ibo da var onuda unutmamak lazım.

geyiğine grup dağıtan gördün mü ki sen cidden bi sorun var ki dağılma kararı almışlar, ama üzüldüm yani yazık oldu bea

teşekkürler yorumun için..

yahu ne yaptiniz ya anlamadim gercekten sizi dovmeklazim saka biyana yazik ettiniz arakadaslar bundan sonra daha iyi isler yaparsiniz hepinize basarilar

ne desen haklısın cenk abi..

bunlarda osiris forumunda büyük ihtimal son msesajlarımdır :) osiris benim için apayrı bir yere sahip olacak. çünkü bu grupta müzikten öte şeylerde yaşandı. paylaşımlar fedakarlıklar dostluklar.. bunları anlatmakla bitiremem. hayatım son 2 yılının en önemli parcalarındandı aslında. adilcanında dedigi gibi bu dagılıs aslında yeni oluşumların habercisi. böyle olması gerektigi için böyle oldu. ilerde nolur artık bu bilinmez.. ;)
bizi dinleyen destekleyen izleyen herkese.. bize sonsuz destek, moral veren abilerimize (bu lafı üstüne alıncaklar bilir kendini) ;)
studio allegroya ve tayfasına
sniff organizasyona.. ve sayamadıgım herkese, herşeye sonsuz teşekkürler..

zorknemesis demiş ki:
Öncelikle merhaba ya durum tam olarak açıklanmamış sanırsam Bizim bi problemimiz yok kesinlikle ama olmuyorsa bazı şeyleri zorlamaya gerek yok... Bu demek değilki herşey bitti? hayır tam tersi yeni oluşumların başlangıcıdır bu dağılma.. yani durum bu kimse birbirine küs veya problemli değil konuştuk anlaştk gerçi ben güneşle konuşmadm sercanla konuştm neyse hayırlısı artk... Bu kadar zaman birlikte çaldığım dostlarıma teşekkürü borç bilirim Sercan ve İbo o gün 5 dakikalık gazla şuanki olanlara bakın ne güzel günler geçmiş. Dahada güzelleri olacaktır eminim görüşürüz :)

Hayırlı olsun arkadaşlar :)

Ama....
Artık şu mesajlarınızda nokta, virgül, yeni cümle başında büyük harf kullanma alışkanlığını edinmezseniz döveceğim sizi!

Nedir bu böyle, başı sonu belli değil yazdıklarınızın :)
Hasta etmeyin adamı :evil:

Başarılar yeni oluşumlarda, yeni maceralarda.
Arkanızdayız :)
MG

elbet daha iyileri olacak eminim bundan beyler...şu anda int. cafede yazıyorum ama söylemek istediklerimi az çok tahmin ediyorsunuzdur...
en kısa zamanda görüşmek üzere :)

geçmiş olsun. her güzel şeyin sonu vardır dimi.

hayırlı olsun. her işte bir hayır vardır. her son yeni bir başlangıca adım olur.

önemli olan düşmek değil, kalkmayı bilmektir.(bu biraz alakasız oldu ama önemli bir söz)

ileriki müzik ve kariyer hayatınızda sonsuz başarılar dilerim.(yanlız size değil hepimize :) )

Ayrılmama ramen; Osiris i 1.5 sene önce gaza gelip kuranlardan olmamdan dolayı =) bende birşeyler yazmak istiyorum. Evet birtakım şeyler olmadı sağlık olsun.. Ama Grup arkadaşlarımı çok sevdim ve kardeşlerimdir hala çok güzel zamanlarımız oldu iyi yada kötü çok şey paylaştık, hala paylaşmaya devam edeceğiz sadece müzik baabında değil.. Hepsi benim için birbirinden değerli insanlardır Bir dargınlık sözkonusu değildir.

not: Adilcanla takışmışlığımız olmuştur=)

herkese kendi alanında başarılar diliyorum. sevgiler saygılar

sercan(bunu senden örencek degiliz çiğdem. reklamınıda kendi forumunda yapabilirisn.).......... demiş
ben geyet tatlı dille bişeyler anlatmaya çalışmıştım ama anlayana artık :( sercancım çememezlik sanırım :? diyecek pek bişi kalmadı reklam yapsaydım her gruba girer bişeyler yazardım ama benim yazdığım gruplar iki yada üçtür nese daha fazla uzatmak istemiyorum yolunuz açık olsun...
bi cümleye bakılarak yorum yapılmaz! :)

umarım herşey daha iyi olur arkadaşlar...hepiniz kendi alanınızda birşeyleri yemiş yutmuş adamlarsınız...tabikide hepinizi bir çatı altında güzel yerlere gelmiş olarak isterdik ki öylede umuyorduk en azından bu bnm düşüncem ne diyelim sağlık olsun :'( umarım herşey daha iyi olur!?!?!?!

Bilgisayar format yedikten sonra bendeki parçalar gitmişti; Grup dağıldı ben hala şarkıları bulamadım.Elinde olan upload edip bana özelden linkini yollayabilir mi? (İbo, forumda linki var diyosunda sadece ay ve gitme'nin linki var,haberin olsun)

Geri