Epiphone LP100 Manyetik Önerisi

Arkadaşlar bu epiphonela genelde blues jazz tarzı müzikler çalıyorum yani azda olsa gibson kalitesine çıkartacak manyetik almak istiyorum .Önerilerinizi bekliyorum

manyetik alıp 300 400 lira vereceksen eğer iki humbucker için satıp o şekilde yapman daha makul . çünkü her gitar modifiyeyi yemez yani çok çok iyi manyetikler alsan bile gitarın belli bir seviye üzerine çıkamaz . tabi ki benim görüşümdür bu .

Arkadaşlar bu epiphonela genelde blues jazz tarzı müzikler çalıyorum yani azda olsa gibson kalitesine çıkartacak manyetik almak istiyorum .Önerilerinizi bekliyorum
Ben hiç uğraşma derim. Gidip bi emg- dimarzio vs alıcaksın o zamanda cayır cayır öter metale yakın bi tonu olur. Bulabiliyosan standart bi gibson les paul'dan çıkma manyetik alabilirsin ki onun fiyatıda gitar kadar olur zaten.

diger arkadaslara katiliyorum, madem manyetik degistirecek seviyeye geldin ozaman bu gitarla daha cok zorlamanin anlami yok, tarzina daha uygun mumkunse ikinci el iyi birsey al olmadi sifir yeni birseyler al...
epiphone standard olabilir ikinci el dusunebilirsin, siteye bak...

Geri