A.B.E.S. - Ankara

Herkese merhaba,
kadrosunu çok yeni toparlayabilmiş olan grubumuz alternatif rock ve nu-metal parçaları coverlamaktadır.Kadromuz;
ritm gitar, vokal: Anıl
lead gitar: Serkan
davul: Ekrem
bas gitar: Batu(ben oluyorum)
bu şekildedir...

Herkese selamlar.Afişte adımız ''Voltran'' olarak geçmekte ama forum başlığından da anlaşılacağı üzere grup adımız ''Voltron'' dur :)
Herkesi yarın 15:30 daki Gazi Universitesi İ.İ.B.F deki konserimize bekleriz...

grup ismi çok sağlam olmuş valla : )) ki orjinal yazılımı voltron dur zaten ama işte türk mantığı yane voltran yaparlar...

voltron için küçükken her pazar sabahın köründe kalkardım.niyeyse en çokta yeşil aslanı severdim : )) umarım müziklerinizde o dönemlerin çizgi filmlerinin müzikleri kadar güzel, hoş ve sürükleyici olur. (bkz. thundercats, he-man, transformers, robotech...)

bol şans ve başarı...

isismden dolayı birden kanım ısındı size başarılar diliyorum yolunuz izmir e düşerse haberim olsun... Voltron hayranı pek yok konuşcak ;)

malesf dünkü yağmur bizi de vurdu sisteme su girmis olduğundan konserimiz iptal oldu:((
ayın 13 ü ve cuma olmasına bağlıyorum bu durumu
artık baska konserlerde görüşmek üzere

Evet vokal arkadaşımında soylediği gibi muzik sistemine su girmesinde dolayı konserimiz iptal edildi.Bize söylenilen dün gece ki Duman konserinde yağan yağmurdan dolayı sistem su almış(ilginç aslında) ve bize ekipmanlar bugün ki konserimiz için onarılamamış.Gerçekten bende olayı 13. cumaya bağlıyor ve şanssızlığımıza üzülüyorum.En kısa zamanda baska konserlerde kendimizi göstermek istiyoruz umarım baska talihsizliklerle karşılaşmayız...

ben de burdayım, ne ara açtınız ya başlığı :)
grup ismini biz de çok beğenerek seçmiştik ya, anıl ilk söylediğinde bayılmıştım walla :)
konserin iptaline ben de çok üzüldüm,ki konser için sınavlarımdan feragat etmiştim nasip değilmiş
ama üzülmeyin arkadaşlar daha çok konser vercez inşallah :)

Henüz kesinleşmemekle beraber Bu cumartesi 21 mayıs cumartesi Ankara Üni. şenliklerinde 10:30 civarı sahne alma durumumuz var(Kesinleşmedi).Umarım bu sefer herhangi bi sorun yaşamayız ve sabahın körü de olsa bizi dinleyen insanları eğlendirebiliriz.Eminim ki biz çok eğlenicez :twisted:

Ankara üniversitesindeki konser kesinleşti.. sabahın bi köründe ilk konserimizi vericez bakalım... uyanabilen olursa bekliyoruz...

bu arada izmir'e gelmek isterim ben... hatta bi izmirli olarak ege şenliklerini ayarlamaya çalışmıştım ama sonra üstüne fazla düşemedim... olmadı şimdilik... yazın bar performansı fln gibi bişii için gelebiliriz belki ama... etkinliklerden haberdar ederseniz bizi :roll:

Babalar başarılar ya. Biliyorum şarkılar güzel. Hep dediğim gibi bi de beste. Sonra ben her konserinizdeyim. C.tesi olamıycam ama. Kimya sınavım var..... Başarılar

Evet arkadaşlar konser kesinleşti pazar günü 19.00 da başlıyor. Çıkacak gruplar sırayla;
NOTLIKE
VOLTRON
FUNK LTD.
Yer: Biziz Rock Bar-Tunalı

Bu arada repertuara sitemizden bakarsanız belki gelmek için bi bahane bulabilirsiniz oradan kendinize. Kim bilir? :)

Bugünkü konser çok güzel geçti..Ben acaip keyif aldım gerçekten, aldığımız tepkiler de çok güzeldi. Dinlemeye gelen herkese çok teşekkür ediyorum, yorumlarınızı ve eleştirilerinizi de bekliyoruz arkadaşlar...

Süper! Ya depresive rock böyle yapılır abi. Şu ana kadar hiçbir barda bunları çalan grup görmedim. Kafa bile salladığımı düşünürsek süper. Daha çok konserler olacak. Ve hepsi süper olacak. işte grup böyle olur abi...

Geri