A.B.E.S. - Ankara

gençler dün gece çok nefis ve bir okadar ilginç gece için hepinize teşekkürler..sizlerle beraber yeni yıla hoşgeldin demek çok keyifli idi.. ;)

ekremin gece tuvalet maceraları olsun,serkanın sololarda mi yerine la tonunundan solo atması olsun,batunun sürekli "abi ben dayanamıycam.uykum var yaa" demesi..

:LOL: :LOL: :LOL: tabi bunların hepsi neden??
VODKAAAAAAA :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: meme gibi emenlere sesleniyorum burdan o şişeleri;
olm küçükken meme emmedinizmi lan?? :LOL: :LOL:

kurban bayramınız ve yeni yılınız kutlu olsun gençler.öpüyorum hepinizi yanaklarınızdan.bi de ABES' in menecerini de öpüyorum yanaklarından :D

sevgiler saygılar.görüşmek üzere..

medusa666 demiş ki:
:LOL: :LOL: :LOL: tabi bunların hepsi neden??
VODKAAAAAAA :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: meme gibi emenlere sesleniyorum burdan o şişeleri;
olm küçükken meme emmedinizmi lan?? :LOL: :LOL:

Abi kim demiş sek vodka şişeden emilmez diye uheueh :D gerçi bunye hala bi stabilite yakalayamadı dun geceden sonra :D hem ben bi kere çok mutluydum tuvalette niye gelip uyandırıyosunuz ki insanı uehuehueh :D

efendim öncelikleeee... BU SES BİTER Mİ LAN???

sonracıma dün akşamki muhteşem (!) gece için herkese teşekkür ediyorum.. aslında baya bi eğlenmişim ben çalarken fln... :) seviyom size gençler... hiç kopmayalım ;) bitmesin bu ses....

MoNsTeR_83 demiş ki:
sevgili parantez ekibine iyi bayramlar,iyi yıllar.. patlatın 2007yi gençler :D

ayrıca dün gece bize katlandığınız için de teşekkür ederim walla :D keyifliydi beraber yeni yıla girmek..
cingıl beellss cingıl beeells

ah nedemek efendm asıl biz teşekkür ederiz bize katlandınız, sahnenizde ağırladınız :D .. yeni yıla A.B.E.S.'le girdik çok mutlu olduk, umarım daha çok sahne paylaşırız - 2007'de de estirin gençler.. ;)

ulen fırat kurban ol sen benim sololarıma eeuheuehue, o kafayla bi ton tutturmuş olmam bile şaşırtıcı yaw :LOL: zaten saat 24:00 dolaylarını çok net hatırlamıyom :D ama saolun yannız bırakmadınız bizi hep beraber girmiş olduk yeni yıla yakın dostlarımızla

bu arada şaka maka ben de çok eğlendim ya, bi de az önce düşündüm de hiç kutlamadık lan birbirimizin yeni yılını :D yoksa gece kutladık da ben mi hatırlamıyorum ki :roll: kardeşlerim tek tek öpüyorum hepinizi, kutluyorum bayramınızı.. daha nice yıllara beraber gircez inşallah.. süper bi sene olsun 2007 hepiniz için, ben de size seviyom(™) walla

iyi yıllar ve iyi bayramlar arkadaşlar. sanırım manhattan da başlamışsınız hayırlı olsun gelmeye çalışıcam.perşembe cumaları da biz varız görüşmek dileğiyle başarılar...

10_1167776234.jpg

var efendim... bu akşam 12 sularında manhattan'dayız... bekleriz... bu arada sevgili 51 Promil ve DeM üyelerine de teşekkür ediyoruz yeni yıl ve bayram dilekleri için... sizlere de mutlu bir sene dileriz... :)

sevgili batuya ;

Iced Earth, yeni basçı arıyor. İlgilenenler, John Schaffer'ın adına, Spirit of 76 Collectibles, Inc., 1728 17th St, Columbus, IN 47448, USA adresine, bir adet biyografi, bir demo kaydı ve birkaç resim yollayabilirler.

Geri