A.B.E.S. - Ankara

işte nbkmabes :p
photo.jpg

fotoya gel, öcü gibiyim huleeayynn!! :twisted: :twisted: give me fuel give me fire give me that which i desire!!!

bu arada öncelikle geçen hafta anılın yokluğunda bize sahnede eşlik eden ve gazını bizden esirgemeyen murat'a çok teşekkür ediyoruz.. çok eğlenceli ve gaz 2 program oldu, saol lan..
soracığıma da hem perşembe hem c.tesi gelip bizimle eğlenen nbk kadrosuna teşekkür :D abi iyi ki geldiniz özellikle c.tesi çok güzel, özel bi gece oldu :twisted: aspavayı bile neşelendirdik yaw :)

son olarak da bi haber vereyim burdan, yanlışım varsa ipek düzelt, bu haftadan itibaren cuma günleri İnsula'da çalıyoruz.. yani şöyle oluyor, ABES;
cuma 20:30 civarı @ İnsula
c.tesi 21:30 civarı @ Biziz

Hiç problem değil canlarım siz gaz isteyin ben veririm olayım o :D Anıl dönsün artık Linkin Park falan Allah ne verdiyse girişiriz gazdan gaza koşarız :D Bu arada bu 2 programlık A.B.E.S. maceramızda kimin ne olduğunuda anladık (Ekrem fotolar elimde parayı getirmezsen... :D ). İşler bildiğiniz gibi değil valla :D

A.B.E.S. & N.B.K exposed :D:D

Malum amcanın dediği gibi ''Ay bi daha mı gelicez dünyaya'' :D:D

Cidden işler bildiğiniz gibi değil ne yağız delikanlılar heder oldu bu gece dimi yaw :D:D

yaziiiiiiiiiikkk...genclik cok bozmus kendini cik cik cik !!!
:p masallah masallah anilin yoklugunu firsat bilmisde cozutmus gibi olmusunuz :) yalniz aranizdan batujuum seni takdir ediyorum,o cool tawrini koruyup hic bu sululuklara bulasmamissin :) sert kalmissin :p

İpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!! Ben onlarla para koparıcaktım oldu mu ya?!? :D Evet işte E.S.'in gerçek yüzü budur arkadaşlar (A bilerek konulmadı Anıl bunun dışında kaldı, orda olsaydı da kalırdı, uymazdı bunlara, Batu ise arkadan gülüyordu hiç istifini bozmadı, delikanlı tavrından bazıları gibi taviz vermedi :D ) Cuma günü o amcayı alıp gelicem Insula'ya haha hepiniz orda olun :D

Afedersin ama, garı gibi penbe mi olaydık? euehueheuh
valla fotolar ortada, burdan gençleri uyarıyorum bugün dans yarın masa :p kendilerine dikkat etsinler :D öpüorum hepinizi

:D ekrem o gece bizzat olayları yakından takip edenbiri olmasam çok yanlıış fikirlere kapılırdım :D abes+nbk gitti karizma.ama dayının dediği gibi "AMAAAN BİDAHAMI GELİCEZ DÜNYAYAAAAAA....... :D ço eğlendik o akşam ama bakınca bazıları biraz daha eğlenmiş kuşkusuz:)

batuhan kardeşim hiç bozmadı gece boyunca kendini maşallah maşallah :D

UYARI:O abinin yanında bir de teyze vardı o da "disco queen" modunda dansa kaldırdı milleti ...Abi de bildiğiniz Cemil İpekçi ..küpesi nasıldı onun yaws:)ipek fotolar bakımından kutluyorum süper bir karma sergi de yapılır bunlarla...A.B.E.S.ve ABİ konulu fotoğraf sergimize herkesi bekliyoruzzz.....adres ipekten alınacak...
not:GONCA O BARDAKLARIN KIRILMASI PEK HAYRA ALAMET DEÐİLDİ BEN ÇOK TIRSTIM MASADA DURAN BARDAK NASIL ÇOT DİYE KIRILIR YAWS...:)

ehhhh yani bir gittim iyiki maşşallah ortalık birbirine girmiş:):):)
ama abesin biziz'de programlara başlamasına(ki ne başlamış ama fotolardan görüldüğü üzere)çook sewindim...bu güzelliğin azimli mimarı ipek'e koccaman afferim zaten hep diyorum sen bırak okulu direkt menajerliğe...ama biziz den kankalarımı da es geçemiycem sonunda yane:p
anıl çok geçmiş olsun , başarabilirsen pek fazla duman altında kalmamaya çalış,muratta kadir kıymet bilen bir abes dostu yalnız bırakmamış saolsun ,serkan amman abiye dikkat!!!

PS:yaws ipek , duygu ben çok kıskandım gerçi fena değil buralar bodrum ne de olsa ehuehuehu ama özledim ben sizi daimi kaçağınız her an bir süpriz yapabilir

anılll geçmiş olsun bilmem kaçıncı kere ehehehehe!!! :) neese bakalım yokluunda muratta ii idare etmiş aldıım duyumlara göre.ama hala sölüorum bensiz eğleniosunuz yaa çok ayıpppp.serkancım valla ben antalya-olimpos arası göçebe hayatı yaşıom arada yalova,eskişehir...zor valla deişelim yerleri dayanabilceksen :p bu arada sanırım sizin bu vosfest zamanında ben de Amatör Astronomi Sempozyumu dolayısıla istanbulda olcam.bakalım artık gelir dinlerim çok isterseniz :p
neese bakalım öpüom hepinisi kocaman kocaman dikkat edin kendinize çokk bi de anılcım sigara içme :D

öncelikle mugeee hangimiz bi pıtta olsa aferim diilizki :LOL: sooracııma duygucumcum fotooraf sergisi cok yakında heheh ne pozlar var daa benim elimde, sineeem gel la artık aaa yeter valla senlede eglenelim olmadı vosfestte cozuturus artık :p yaa bu arada bende amca ve teyzeyle dansetmedim onur ve gururla :p belirtmek istiorum 8) neese efenim uzun lafın kısası alkol her fenalıın anası :beer
sebebi ziyaretime gelirsek :fikrimvar

A.B.E.S. bu gece(cuma) 20.30 da İnsula rock bar da

haa bi de anıııııııl hoşgeldiiin :LOL:

dün geceki eğlenceyi kaçıranlar üzülmesin (ya da üzülsün ben üzülürdüm :p )

A.B.E.S. bundan böyle her cumartesi 20.30 da İNSULA rock barda
(07.07.07)
evet evet bu gece :beer

bu arada döküjem valla kursun dokmeyi öörenip nazara geldi çocuklar :kaydim şaka bi yana serkan çok geçmiş olsunx2

ipeeeeek demiş ki:
öncelikle mugeee hangimiz bi pıtta olsa aferim diilizki :LOL: sooracııma duygucumcum fotooraf sergisi cok yakında heheh ne pozlar var daa benim elimde, sineeem gel la artık aaa yeter valla senlede eglenelim olmadı vosfestte cozuturus artık :p yaa bu arada bende amca ve teyzeyle dansetmedim onur ve gururla :p belirtmek istiorum 8) neese efenim uzun lafın kısası alkol her fenalıın anası :beer
sebebi ziyaretime gelirsek :fikrimvar

A.B.E.S. bu gece(cuma) 20.30 da İnsula rock bar da

haa bi de anıııııııl hoşgeldiiin :LOL:

bende benim dinlediğim grup bu muydu değilmiydi merak içindeydim geldim ipek ablanın resmini gördüm ve emin oldum ya arkların ynında pek belli etmemiş olsamda iki gece geldimde de deliler gibi eğlendik ipek ablamın deyimle hangimz bi ptda olsa utangaç diilz dimi :D çok iyiydi bence ya milyon kez tebrik ederim ve ankaraya döner dönmezde kısmetse bikez daa gelicem :D
ayrıca ben bu kız bütün gün niye foto çekti otursaydı ya az demiştim siteye gelip görünce anladım
başarılar valla....

Geri