A.B.E.S. - Ankara

krmz demiş ki:
bende benim dinlediğim grup bu muydu değilmiydi merak içindeydim geldim ipek ablanın resmini gördüm ve emin oldum ya arkların ynında pek belli etmemiş olsamda iki gece geldimde de deliler gibi eğlendik ipek ablamın deyimle hangimz bi ptda olsa utangaç diilz dimi :D çok iyiydi bence ya milyon kez tebrik ederim ve ankaraya döner dönmezde kısmetse bikez daa gelicem :D
ayrıca ben bu kız bütün gün niye foto çekti otursaydı ya az demiştim siteye gelip görünce anladım
başarılar valla....
ehuheuehuehu :) ailenizin fotocusuyum canım bi dahaki sefere sadece seni çekijem :p

bugün ilginç kadro kadar ilginç de bi playlist olcak heralde :) çok eğlencez laann :metalhead :metalhead :zipla :zipla herkesler gelsin walla..

berkay, bu gaz biter mi lan :twisted:

BİTMEZ KARDEŞİM HER GEÇEN GÜN DAHADA ARTAR ALIR ADAMIN AKLINI BAŞINDAN LAAAYYYYYN(bak delirdim gördünmü) :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla ver ayarı :seytan

ama ama ama yaaa :( kıskandım çok fena Antalyada bişi yok çok sıkıldımmmmm :S gelince acısını çıkartmak lazım ;) sevgili arkadaşlar ben bu gazı 2 hafta sonrada rica etsem :) mümkünmüdr???

forumu okumadan geldim insulaya acaba gelmeden önce baska bişi dilesem olujakmıydı :kaydim sineme yaa anıllı abes i çok ösledim die bıdı bıdı yaptım 1 saat :mrgreen: hehe işe yarıyo demekki :p A.B.E.S. dinlemeyi, A.B.E.S.le eğlenmeyi çok öslemişim. yine, deep ve YOK için özellikle teşekkürler :dans gözaltıyıda bayadır dinlememişim onu farkettim :LOL: bu arada yeni gitarın hatrına sahnelerden inme anıl çok guselmiş valla ;) neese efenim :beer görüşmek üzreee :elsalla

okumana ne gerek vardi zaten !!!!!!! ben sana demedim mi geliooo geldi die :) saskin seni!!! cörekligin ankara ayagi olarak bu kamerasiz gecen beni cok derinden etkiledi haberin olsun :(:( kalbim kirildi ipek sniiiifffff....ssnniiifff...burdan geceye katilan ve foto ceken arkadaslara sesleniorum bi guzellik yapin suraya iki uc tane koyun lutfen..kizimiz ilk sahnesini yapti nasil duruyo cok merak edioyrum (anilin gitari)

son olarak butun A.B.E.S. camiyasina burdan selam etmek istiyorum...canlarim ya keske ben de olabilseydim orda birlikte cozutabilseydik :zipla :beer ama butun gece aklim sizdeydi gibi duygusal bi yaklasim da ekliim bari :p artik bidahaki sefere diyelim ...hepinize seviom iste :)

Geri