A.B.E.S. - Ankara

İlk defa bir konseri bu kadar az talihsizlikle atlattık.Gene repertuarımızın yarısı çaldık ama galiba grubun şansı dönüyo (batu sağolsun). Bizi dinleyenlerden olumlu olumsuz eleştirileri bekliyoruz umarım başka konserlerde ve butun playlistimizle bizi tekrar dinlersiniz

Bizizde güzel bi akşamdı.Ufak tefek aksaklıkları ve benim hi-hat standımın sorunları dışında(nedir bu hi-hat standlarından cektiimiz yaw) oldukça güzeldi sahnede oldukça eğlendim şahsen:) gördüğüm kadarıylada bizi dinleyen insanlarda eğleniyodu:)
Pus demiş ki:
Süper! Ya depresive rock böyle yapılır abi. Şu ana kadar hiçbir barda bunları çalan grup görmedim. Kafa bile salladığımı düşünürsek süper. Daha çok konserler olacak. Ve hepsi süper olacak. işte grup böyle olur abi...
Abi çok teşekkürler bunlar daha baslangıç hepimiz umuyoruz ki çok daha iyi işler çıkıcak ortaya. Yorumlarınızı bizden esirgemeyin lütfen:)

Teşekkürler

selam,güzel düşüncelerimi paylaşmak istiyorum...
Bi kere voltron'ı pazar sabahları deli gibi beklerdik,ardından pazar sineması ve hikmet güneş'le birlikte pazar konseri...
Serkan'ın grup kurmasına çok sevindim ayrıca haber vermemesini de şiddetle kınıyorum bizim programları kaçırmayan şahsiyet olarak ve ayrıca meslektaşım olarak... :)
Playlistinizi çok sevdim :) çok izlemek isterdim sizi konserde,vokalinizi bir gün sahneye davet etsem hatta birlikte söylesek...
Arkadaşlar size başarılar diliyorum ,görüşmek üzere...Ayrıca fragile dreams süpppeeer olur!

Ben de seni sahnede izledim sizin grubunuz da süper Özlem ,umarım bir gün beraber söyleriz gerçekten:) (bu arada benimle de de meslektaş sayılırsın gerçi mezuniyete daha var ama neyse:))

Pus kardeş deep çalarken biz de çok zevk alıyoruz, inşallah daha anathema şarkısı da ekliycez..finaller bi bitsin hele çok iş var yapcak :)
ya bi de ben sizi dinlemeyi de çok istiyorum, ilk konserinize damlıycam inşallah. batudan öğreniriz bişi olursa
özlem güzel düşüncelerin için çok sağol :) bundan sonraki konsere bekleriz artık, söz haber vercem. voltron'ı ben de çok severek izlerdim ya, hatta çocukken voltron oyuncağım bile vardı

Bu arada unutmuşum (Pus) Deep için birşey değil her zaman çalarız sizin için:) Sizi de izlemeyi çok istiyoruz hatta kabul ederseniz grubunuzu kardeş grup olarak bile ilan etmeyi isterim:))

oh beaa... geldi bağlantım sonundaaa....

destekleyen herkese çok teşekkür ederim ben de... Anathema eklenir daha heralde... rahat durmam nası olsa :roll: başka çalınmasını istediğiniz şey olursa da bi bakarız belki... şööle symphony x'dir stratovarius'dur :p :twisted:

finallerden sonra büyük bir hızla bar programı arayışlarına gireceğiz bu arada... asıl desteğiniz o zaman lazım.... ;)

Ya bizi bir tek bir kişi mi dinledi yorumlar alamıyoruz ne bileyim en kötü ihtimal o gün çıkan grupların elemanları dinlemiştir herhalde ??? nasıl bulmuşlar eleştiriler doğrultusunda hareket edelim az biraz değil mi...... bu arada haklısın pus galiba kardeşten de öte olduk şans deyneklerimiz aynı:)

dostlarım kusura bakmayın valla parazızlıktan sizleri dinlemeye gelemdim....ama studyoya geldiğim için için sizi biliyorum ki o performans sahnede süper olmuştur.bu arada gökçenin dediği gibi kardeşten öte bi grubuz ortak elemanımız mevcut.... :metal

Pus demiş ki:
Bişiy sorcam Metal mi yapmaya başlıycaksınız
Alternative daha doğrusu benim verdiğim isimle depresif rock iyi gidiyodu.[/quote
Selamlar
Yok canım zannetmiyorum Voltran ın metal tarafına kayıcağına.Playlistimiz az cok tarzımızı orataya koyuyo bence.Alternatif,Senin dediğin gibi depresif rock sarkılar(ama bayanlarından değil kesinlikle) olucak gene bence.Yaz doneminde Voltran her anlamda tam olarak oturur artık.Repertuarımızı kesinleştirirsek ve bunun ustunede iice gidercek hersey daha ii olur gibi. burdan merak edenlere soleriz bi şekilde repertuarı artık.:).ama şu kesinki Sahnede kesinlikle enerji dolu ve eğlenen eğlendiren bi voltran olcak:)
Teşekkürler

Nightwish- She is my sin süpper olurdu bence de ama???? diğer elemanla ne der ne isterler bilemem bana kalsa sonuna kadar metal ama bu yolu yürümüş biri olarak zor görüyorum bu ihtimali özellikle de barda program düşünürken nightwish metali herkez sevmiyor özellikle de klavyeciniz yokken. Ama neden olmasın pus kardeş ikna ederim belki she is my sin de ekleriz hem çok eylenceli olur:)

Ya Nightwish dinleyenlerden sevenlerden özür diliyorum. "She is my sin"

Ve bence Yeni şeylere daha çok öenm verin. Örneğin HIM-Solitary Man Best of albümnde. Tüm Radyo OdTÜ ve Rock me dinleyicileri bilirler. Yada System Of A Down-Spider. Çok mu depresif oldu yine.....

Geri