A.B.E.S. - Ankara

çarşamba çok eğlendik arkadaşlar..ellerinize sağlık..çok güzel bir programdı :)
serkanın hey hey diye bağırmaları çok nefisti :LOL: :LOL:

umarım her şey gönlünüzce olur arkadaşlar ;)
yılbaşında görüşmek üzere..

cağğnlarim hepinizin yeni yili kutlu olsun

mutlu yillar

anil isallah almanyaya yerlesirsin

serkan isallah cok buyuk bi sinemaya girer hayatinin geri kalanini film izleyerek gecirirsin

ekrem isallah gözlüğümü bi gun geri getirirsin fdslkldfşlyj :D abi isallah cok buyuk bi davulun olur bi gun doya doya calarsin

batu isallah odtuden kurtulur aradigin aski bulur frikikten nesif goller atarsin

opuyorum sekerli yanaklarinizdan tekrar mutlu yillar

muhahhahaha saol lan can, allah bizim için ne diliyosan iki katını sana versin yeni yılda çılgın menajer :LOL: işalla sinemada senin filmlerden izlerm ben de ilerde :D

saol fıratçım geldin yalnız bırakmadın bizi oralarda, teknik, taktik ve manevi desteğini esirgemedin.. abi ben hep diyom zaten çok deli hey'lerim diye de yeni keşfedildim :D onun dışında cidden güzel bi gece oldu biz de eğlendik walla baya, çok da mutlu bitirdik.. artık yılbaşı gecesi kaldığımız yerden...

manhattan programlarınızda başarılar diler yeni yılınızı ve bayramınızı kutlarım arkadaşlar, ikinci dönem ders programım belli olunca dinlemeye gelicem, görüşürüüz :elsalla

yeni yıl dilekleri için hepinize çok teşekkür ederiz arkadaşlar, hepinize kucak dolusu güzel yeni yıl dilekleri gönderiyorum :D size çok seviyoz walla billa

A.B.E.S. olaraktan da tüm arkadaşlarımıza, bütün amatör gruplara, turkrock camiasına, fenerbahçe spor klübüne, bursadaki teyzemlere, sevgili rachel bilson'a kısaca bütüüün herkese süper bi yıl diliyoruz, 2007'de her istediğniz olsun anasını satiim :D

ben de bu vesileyle öncelikle Bitane'min sonra grup arkadaşlarımın ve arkasından da uzaktan tanıdık yakından tanımadık herkezin yeni yılının mutlu geçmesini dilerim...

adimi duyar gibi oldum,bakiim dedim..yanilmamisim ;) :oops:
A. :)ask bitane'm )B.E.S. im, canlarim cigerlerim,herbiri su vatanin hayirli birer evladi olan aslan parcalarim (!) yeni yilda güzel seyler hep sizinle olsun,ne istiyosaniz allah iki katini bana versin :twisted: cok seviom size...mujx mujx

bu arada tekrar calmaya basladiginiza en cok ben sevindim,zira gelip onur konugunuz olucam daha :beer :beer

Happy New Year :dans :zipla :elsallaa

muratçım daha az önce konuşuyoduk senle ama burda da ben söliim madem, "KURBAN" bayramımız kutlu olsun!!! :D:D hepimize kutlu olsun mutlu olsun en güzel hediye olsun yeni yıldaki..hobarey
BU SES BİTER Mİ LAAANNN!!!!

Obaaaaa Diyorum :D . Super oldu gerçekten,onlarsız olmuyodu...

Bu arada herkeşlerin yeni yılı ve bayramı kutlu olsun efendim , teşekkürler ederiz iyi dilekleriniz için.

Ve tabi ki ''Bitti sandın değil mi? BU Ses biter mi laaaaaaaan!'' :D

Geri