A.B.E.S. - Ankara

jojo_ba demiş ki:
okumana ne gerek vardi zaten !!!!!!! ben sana demedim mi geliooo geldi die :) saskin seni!!! cörekligin ankara ayagi olarak bu kamerasiz gecen beni cok derinden etkiledi haberin olsun :(:( kalbim kirildi ipek sniiiifffff....ssnniiifff...
agla-1.jpg

eveettt yaklaşık 4 aylık bir aranın ardından ankaraya döner dönmez ABES dinlemeye karar verilir ama hafif bi burukluk vardır A.B.E.S. özlenmiştir... sonra ipekle insulaya girilir ve sahnede A.B.E.S. ... :D tam da yemek yerken o kadar anıl batu falan da olsa die dert yanmanın üstüne...(bu arada ipek'in ilk tepkisi masalara bakmak oldu :) jojo_ba'yı aradı baya )
neyse efendim ben şansımı seviyim acayip mutlu oldum A.B.E.S.'i dinlediğm için herzamanki gibi iyiydiniz çok ha bi de unutmadan eminle murat içinde geçerli sonuncusu...gerçi zaten bilen biliyo da...
çokk özlemişim Ankarayı :D

Arkadaşlar çaldığımız mekanla yaşadığımız anlaşmazlıklar yüzünden programlarımıza son vermiş bulunuyoruz... artık başka mekanlarda tekrar buluşmak dileğiyle... saygılar sevgiler...

Lupus demiş ki:
Anıl izmirde ikametine devam etmekte
Batu iş güç peşinde
Ekrem malı mülkü sattı
Serkan askerde bugun 8 günü kaldı

:D:D
Merhabalar ismim Ümit yapacağınız albümde bestelerinize yardım etmek istiyorum. Ben profesyonelim. Size yol gösteririm. Müziği yaparken nasıl yapmanız gerekeceğini söylerim. Müzikte çok yetenekliyim. Kendi bestelerim de var. Ancak siz nasıl istyerseniz öyle yaparım. Yol ve yöntem gösteririm.
Kendi albümünüzü yapmanızı tavsiye ederim.
05373345782

Geri