Alpay Erdem

penguende BEN köşesinde kendini anlatırken aslında bizi anlatan
ŞEVKİ TEYZE ve KAMİL SEVEN ADAM kahramanları favorim olan insan...
özel hayatından kesitler vermek gerekirse nişanlı ve ây sonra askere gidio....

teyzeleri hissiz bulur amcaları çok sever bisiklet hayatıdır :)
çok severim ya :D

leylek ve bilimum kuş türünü sever. nişanlısı özlemi sever. the beatles sever. bisiklet sever..

ben de çok severim bu adamı.

ooo alpay erdem adamım yau şevki teyze mi hasta ruh mu kamil seven mi karışan mı dersiniz_? adam resmen yardırıyor..ama favorim karışan çizimler pek iyi olmasa da espiriler çok güzel gülmekten kramplar giriyor bazen mideme imza gününde görünce pek bir şoka uğrattı beni kendisi çünkü baya tatlı ve de cici bir imajı vardı :LOL:
çok komik adam ya

BİZDEN BİRİ VE ZEKİ OLDUÐU KADAR DA YAKIŞIKLI BİR ARKADAŞ PENGUENİN KÜÇÇÜCÜK SİTESİNDE YÜZÜNÜN ÇEYREÐİNİ GÖSTEREN FOTOÐRAFINA Bİ BAKIN DERİM :LOL:

hanım bizim oğlanın adına topic açmışlar yani demek oluyo ki bu adam sanal ortamda kral olur forumları kitlerler falan...

(çizerini dürbünle izleyen adam)

film eleştiriyo bak bi de lombakta
onu demeyi unuttum
ne komik ya
kendi kendine coşması
kelimelere takması süper..
sinir olduğu kelimeler var:ayriyeten gibi böle bağlaçlara sinir oluyor..
teyzelere sinir oluyor
çocukları pek sevmiyor..
özlem'i seviyo ya kıskanıyom azıcık..
bana noluyosa :)

bence de
istanbula geldikten sora dikkat ediyorum
burdaki teyzelerle amcalar aynı onun anlattığı gibi
mesela otobüste biri telefonla ilgilenince yalnızca teyzeler kızıyo amcalar kızmıyo

yalnız amcanın biri bana çok feci kızdı böyle düşündüğümü anlamış olacak ki altta kalmak istemedi
oruçluyken yanında bişey yiyomuşum diye yanından kaldırdı ben daha ne olduğunu anlamaya çalışırken o bir güzel iki koltuğa birden yayıldı
alla allaaaaa
tamam benim yaptığım da ayıp ama hem unuttum
hem de onun buna hiç hakkı yok
bütün dünya mı oruç tutacak o tutuyo diye
sinirlendim bak gene

Geri