şahin k

Bu absürt herife ödül bile vermişler ben şu Sekreter Jale ve Hınzır Ali'yi izlemiştim.Allahın kekemesini filme koymuşlar
_Seseseni kokocan sisi...mi öldü yoyoksa kakazada mı?? :LOL:

Milli maçın arasında rastgele açtığım atv'yi geri kapatamadım. Açtığım sıradaki "İlk filmim cinsel bakımdan başarısızdı" cümlesiyle yerlere yatmam bir oldu. Tekrarı yayınlanmalı kesinlikle...

Dün şu söyleşi'ye denk geldim şans eseri. Muhteşemdi.

Şahin K gayet sakin "Ya o ilk film cinsellik açısından çok başarılı değildi ama komedi açısından iyiydi. Hatta telefonlar falan susmadı, devamı çekilsin, ikincisi yapılsın diye." :LOL:

arkadaşlarla şahin k koleksiyonu yaptık ve her çarşamba gecesi toplanarak şahin k gecesi düzenliyoruz.t-sirt yapmayı da düşünüyoruz.çarşamba geceleri şahin k izlerken gülmekten geberiyoruz!şahin k.:-soğuk su azdırdı beni şimdi ben seni s..mek istiyorum.aç bakim şu güzel ..ını a.ına kodumu...

Valla tam bi şahin k fanıyım yaklaşık 10 tane filmi var bende ama en bombası ''temizlikçi kız''
zaten filmlerde herhalde cinsellik arayan yoktur filmi izleme amacınız sadece replikler olmalı yoksa bişey anlamazsınız en güzel repliği:
''lan kahya pezevenk kahya bu karıyı si..medin ha karı yaanıyomuş be''

ben çins..işi ni izledim yerlere yattım,o nasıl yüzmektir,o nasıl çıkmaktın soğuk sulardan ve o nasıl doğaçlama yarmış kişidir ya,önünde saygıyla eğiliyorum,hiç böylesini izlemediimden bana yeni ufuklar açtığını düşünüyorum :p :p

İşte Şahin ağam! Venus'te bile kendini göstermiş :D

Sahin2.jpg
db_P1000172klein1.jpg

db_P1000173klein1.jpg
db_P1000174klein1.jpg

db_P1000214klein1.jpg
db_P1000219klein1.jpg

db_P1000246klein1.jpg
db_P1000249klein1.jpg

db_P10205871.jpg

db_P10206321.jpg

db_P10206261.jpg

db_P10205891.jpg

db_P10205841.jpg

Fotoğraflar Şahan ağanın kendi standından 8) Her bulduğu kızla fotoğraf çektirmiş ağam :D Bu arada tabiki fotoğrafların hepsini buraya koyamadım her kız bu şekilde masum poz vermemiş çünkü ;) Ya da Şahin ağamız rahat durmamış diyeyim :D

Bir de hala izlememiş olan varsa buyursun:

İstanbul'da makine bölümünde okuyan öğrenciler bir gün karşılarında Şahin ağayı görürler. Ve kamera da yanlarındayken otururlar bir kafeye ve başlarlar röportaja.

Siz hala Şahan'ın yaptığına röportaj mı diyorsunuz... 8)

İşte röportaj:
http://rapidshare.de/files/7261946/makineciyiz.avi.html

Not: Hala rapidshare'den dosya indirmeyi bilmeyen varsa açıklamasını burada yapmayacağım. Arayın bulun basit bir şey zaten.

Ağa filmi baştan sona izlenmesi gereken bir şaheserdir bence :D
Her ne kadar filmde Şahink'nın "Üf bah daracık ***** bah" dedikten sonra bahsi geçen yere kolunu sokması gibi ufak hatalar bulunsa da Şahink ve Jale mükemmel oyunculuklarıyla filme damgasını vurmuşlar :p

Geri