Modellemeli amfiye pedal veya prosesör takmak

Elimde LİNE 6 30W modellemeli bir amfi var bazı kişiler pedal girersem verim alamayacağımı söylediler bu konu hakkında bilgisi olanlar lütfen yorumlarınızı esirgemeyin çok önemli.

Arkadaşlar bu amfiler zaten procesör barındırıyor içinde. yani kullanacağınız pedalların bir kısmını içinde özellik olarak barındırıyor...

Ama yinede pedallarla kullanmak istiyorum diyorsanız pedallarınızı Amfilerin FX return kısmından girip ayrıca bir preamp pedalı kullanmanız gerekir ki FX return girişi sizin amfinizde olmadığı için bu mümkün değil.

O yüzden size tavsiyem amfinizle birlikte yada ayrı ayrı satılan foot swicth lerden alıp amfinizin üzerindeki efektleri kullanmak.

yada başka bir amfi alacaksınız...

dostum aynı amfi bendede var analog pedal kullanıyorum evet tam verim alamıyorum ama yinede söylenenlerin aksine tamamen verimsiz durumda da değil eğer analog pedal düşünüyorsan amfini yanında götür o şekilde deneyip almanda fayda var

tube scream, metal muff , octave var su an sadece ama delay wah da kullandım amfide fena degildi ama her pedalın tepkisi aynı değil .kesinlikle amfinin farklı kanallarında denemeni tavsiye ederim

Geri