Karabasan (Boogeyman)

film igrenc bi filmdi..klasik korku filmi..filmin adı olan karabasan la alakalı pekte bi görüntü göremedim.
anladıgım tek şey..
Sakın evde garip oyuncaklar bulundurmayın..bulundursanız bile onlardan korktunugunuzu belli etmeyin..yoksa karabasanlar basar walla..
filmi seyrederkende sıkıntıdan bana afakanlar bastı oda ayrı bi konu :)

film igrenç ötesi bisedi. filmde konu denen bise yok ya. korktugum gerildiğim hic bi sahnesi yoktu. boogeyman'ı yok edişi çok saçma geldi bana daha mantıklı biseler olabilirdi çok basit bi filmdi. herzamanki gibi korku filminden beklediğim şeyi bulamadım üzüldüm. doğru düzgün bi korku filmi çıkaran olmucakmı... :'((

>ilk geriliminde elimdeki mısırlar kafamdan assa gecti
>2. yarıyı göslerim kapali izledm cok az acabildm :p
>berbatti... özellikle 2. yarı cok sacmalamislar:)))

abi film resmen berbattı yaa! kim hangi akla hizmet begenmiş bu filmi anlamadım..bu filmden korktuunu söleyen ya da begendiğini belirten arkadaşlara OMEN serisini ya da bi Kont Drakula yı seyretmelerini öneririm.herikiside eski ingiliz yapımı korku filmleri ve ben daha iisini henüz görmedim.allahın conileriş nası film yapılır biliolar valla.

böle bi rezalet yk yaw bu filme 0-6 yaş grubunu götürün yine korkan olmaz yok nemiş karabasan bi kere isimle içerik hiç uymamiş.........

Ben gittiğimde sinemaya gözüme çarpan ilk olay yaş grubu oldu eminim sinemanın yarısından çoğu 12 yaş grubuna ayitti...Tabi bu durumda onların korkması malüm...

arkta gitmisti kendiside çok kötü oldugunu söledi. bence bir film korku türü içinde tanitilip reklamlari yapiliyorsa o filme süpheyle bakmak yeri olur. Cogunlukla zaten berbat çikiyor ondan filmle ilgili yorumlar edinip gitmek veya gitmemek en dogrusu olur.

film bence klasik bi korku filmiydi ama efektlerin ayrı bi tadı vardı bi kaç sahnede hafiften tırstım bunlar genelde arkadaşların olağanüstü tepkimeleriyle oldu galiba tırsmamı onlara borçluyum :D neyse normal bi korku filmi işte...

garez gibi iste,konu sacma,insanlar gerim gerim gerilsin die yapılan bikac sahne dısında hicbi özelligi yok,gitmeyin abi
onun yerine fransız draması izlemeyi tercih ederm ehu

Sonu çok havada kalmış, o yüzden de beğenmedim filmi. Ani efektlerle korkutma falan artık klasikleşti zaten. Gene de izlenebilitesi var korku filmi meraklıları (ben:D) için.

filimin sonunda mortal kombattaki barakamsıvari yaratığı göstermeyip ucunu acık bırakarak bitirselerdi eğer 2hafta uyuyamayabilirdim.. güzel baslayıp kötü biten filmlerden 1tanesi daha :roll:

Geri