Şener Şen

ben bu herife bayılıyorum, bana göre dünyanın en iyi aktörlerinden biri.. hele o filmlerinde yaptığı mimikler roller.. bu adam tartışılmaz kesinlikle büyük bir yetenek

şu sahnesi aklımdan çıkmaz

davaroda köye geri dönerken büyük bir karizmayla yürürken direk bokun üzerine basar, ben artık yarılmışımdır:D

jawbreakerın dediği sahne bir de "yasalar çerçevesinde ııııh :D süper

Ya arkadaşlar ben bu adamın en sevdiğim filmi EŞKIYA süppper bir filmdi tabi bide hababam sınıfındaki rolü var.Aygaz reklamlarıda güzel ya süper birisi şener şen

en sevdiğim filmini resmime bakarak anlarsınız sanırım

-herkeşe benden çay
-ben istemem
-peki şakire çay yok
-ne demek şakir
-ne diyem mesela mahmut diyem şakiir
-sen bana nasıl dersin lan kelek şakir abi ağa dayı diyceksin
-o günler bitti şakir kardeşinim artık şakir
-ne demek bitti şeklinde uzar gider bu diyalog birde atışmaları vardır bir dahaki sefere onuda yazarım hatta yazim ucundan biraz

sen batan bir güneş ben yollarda çilekeş :p :p :p :p

Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni,Züğürt Ağa,Şalvar Davası,Davaro...uzarda gider hala gülerim. :LOL:

sen batan bir güneş ben yollarda çilekeş :LOL: :LOL: bu çok iyiydi. ;)
şurdan çay verin bakıyim kırolara.Ulan nopirsen kıro :LOL:

Amerikalı vardı bide yanlış hatırlamıyosam filmin adını müjde arla oynuyodu :)) aklıma ogeldi şimdi izlesemde yüzüm gülse birazcık

fleez demiş ki:
Amerikalı vardı bide yanlış hatırlamıyosam filmin adını müjde arla oynuyodu :)) aklıma ogeldi şimdi izlesemde yüzüm gülse birazcık

:D süper bir filmdir o ya...

Birde Arabesk vardı yine Müjde Ar'la birlikte oynamıştı sanırım.
Film boyunca allahım kör et beni diye dolaşıp en sonunda araba kazasıyla kör olup kör oldum lan diye yakınarak allahım tekrar göreyim diye yalvarmıştı :D

Eşkiya, Züğürt Ağa, Muhsin Bey, Selamsız Bandosu, Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni, Çıplak Vatandaş, Namuslu (veya Namuslu Namussuz gibi bişeydi hatırlamıyorum tam) gibi başyapıtlara imza atmış, bana göre Türk Sineması'nın en önemli aktörlerindendir, hatta en önemlisidir.

Geri