Şener Şen

muhsin bey ayrı alemdir... bana göre en iyi türk filmidir!!!
uğur yücel ve şener şen...takdire şayan bir oyunculuk üstadtan :roll:yozlaşmanın her türü ele alınıyor...
sonunda çiçekler hep soldu...biraz potas lazımdı onların açması için :roll:
diyoloğuyla beni kendimden geçirmiş bir başyapıttır!!!
züğürt ağa,çıplak vatandaş,amerikalı,namuslu,eşkıya hepsi iyidir tekrar tekrar izlenesidir...

Türk sinemasında bana göre haketmediği bir yerde tamam o zamanlar bir elin parmaklarını geçmeyen oyuncu vardı buda mecburen oynuyordu.Şimdi yeni nesille arasındaki fark bariz belli ediyor.Ayrıca diksiyon sorunuda var...

Vasat bence...

:mrgreen: eğer şimdiye kadar izlemediyseniz aşk filmlerinin unutulmaz yönetmeni, değirmen, züğürt ağa ve özellikle muhsin bey'i bi izleyin, izlediyseniz bi daha izleyin, o filmlerdeki oyunculuk ile yeni nesli karşılaştıran çarpılır bence, şener şen türk sinemasının gelmiş geçmiş yaşayan en iyi aktörüdür, bulunduğu projelerin kalitesi de tesadüf değil, kişilik olarak da kaliteli bi sanatçı olmasındandır...

SANAL_FIRLAMA demiş ki:
Türk sinemasında bana göre haketmediği bir yerde tamam o zamanlar bir elin parmaklarını geçmeyen oyuncu vardı buda mecburen oynuyordu.Şimdi yeni nesille arasındaki fark bariz belli ediyor.Ayrıca diksiyon sorunuda var...

Vasat bence...

vasat olan kim???anlamadım da biraz :roll: ...

yeni nesil mi???yeni nesile bir fırın değil ömür boyu ekmek yedirirsen dahi bir şener şen çıkması zor değil imkansız :roll:
ben derim ki bir yerlerden bul otur muhsin beyi izle...

pardon ama yukarıda şener şen e vasat mı demiş biri???ben mi yanlış okudum???
birçok duyguyu seyircisine tamamen aktaran en iyi oyuncu bence şener şen...yeni nesil eline su bile dökemez..ayrıca böyle birşeyi onlar da kabul etmezler bence..üstat diye bir tabir vardır ya işte o şener şen...
:deli

filmlerindeki en iyi sahnelerinden biride bu münir özkul'la çevirdiği aile filmlerinden birindedir.Kahvede zorla traş yapmıştı : en iyi cilet budur gibicibicis marka krem oda şirketimizin bir hediyesidir pek muhterem abilerim.

şimdi 2 dakikada traş edicem:d
bu cilet ingiltere kralı ,rahmetlibaşkan kenedi,taçsız kral pele,baken bauer,kaleci myer,nadya komanaçi,bridgette bardo:d,fenerbahçeli cemil:d
hepsi şöhretlerini bu bıçağa borçludurlar.
bunu dinledikçe krize girerim hehehe.bence de türk sinemasında en iyi aktörlerden biridir her filmin altından başarıyla kalkan biridir kendisi.

döneminin diicem ama hangi dönem ?? adam her zaman her filimde superdi...daha "yok ya bu filmde olmamis" demedim diyenide duymadim....

hehehe "istiyorum veriyormusuuuun..??!!"

Şener Şen,filmlerde küçüklüğümüzden beri zevkle seyrettiğimiz ancak değerini yaşımız biraz daha ilerlediğinde anladığımız bir oyuncu...Şahsen ben şu anda cd sini alıp şu anda bile seyrediyorum ve her seyrettiğimde aynı derecede sanki ilk defa seyrediyormuşum gibi gülüyorum...Ama en önemlisi de şener şen eşkiyada göstermiş kendini.Ama gönül yarasında biraz daha sönük olmuş şener şenin oyunculuğu,bunun nedeni belki de meltem cumbuldan kaynaklanıyo olabilir...

züğürt ağa da domatis sahnesi beni benden alır :LOL:
çürik...çürik...bu da çürükkkkkkkkkkk...
bizi asıl mahveden arabanın telefidir :eek: :D
yahut kirazla olan diyoloğu ağanın...
her kızın gönlünde bir ağa yatar
ama bu züğürt ağadır kiraz...
olsun ben senin iyiliğine temizliğine vurulmuşum...
yamulmuyorsam böyleydi...
şener şen kelimelerle anlatılmaz efendim...
üstad,iyi ki var...

Şener Şen'i eski, komedi filmlerinden tanıdım küçüklüğümde. Son dönem Türk sinemasında da birkaç filmde rol aldı, çok iyi oyunculuk sergiledi. Ama Şener Şen'in benim gönlümdeki yeri "Eşkıya" ile başlar. Eşkıya'da oyunculuğu ve karizması ile yıllar boyu unutulmayacak bir iş çıkardı Şener Şen bana göre. "İkinci Bahar" dizisini de unutmayalım. ;)

Saygılar...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri