Lithium

solist demiş ki:
Benden habersiz konser ayarlanıyor ve ben bu durumdan pek hoşnut değilim buradan da duyurmak isterim lütfen konserler ayarlanırken en azından saygı gereği haber veriniz... Konserimizin olduğunu burdan öğrendim desem ne dersiniz?
Hadi ya hakkaten haberiniz yok muydu ??? Hımm e hazırmısınız bari ???
çıkacak mısınız bu konsere ? Çıkarsınız sanırım...

HiPnO demiş ki:
solist demiş ki:
Benden habersiz konser ayarlanıyor ve ben bu durumdan pek hoşnut değilim buradan da duyurmak isterim lütfen konserler ayarlanırken en azından saygı gereği haber veriniz... Konserimizin olduğunu burdan öğrendim desem ne dersiniz?
Hadi ya hakkaten haberiniz yok muydu ??? Hımm e hazırmısınız bari ???
çıkacak mısınız bu konsere ? Çıkarsınız sanırım...

Hayır playlist zaten hazır tabiki konsere çıkıcaz ama benden habersiz konser düzenleniyo...Bunu belirtmek istedim...

efecim haklısn menajerınız olarak bu tür şeyleriii sizee benim haber vermem gerek ama sende biliyosunki özle sorunların nedeniyle son zamnlarda pek yanınızda olamadım....
Ama en kısa zamanda bu tür sorunları ortadan kaldırcam...

efecim bu tarz grupiçi sorunları buraya yazmanın bi anlamı yok..bunlar kendi içimizde halledilmeli bence..
Ayrıca yorumlarınız için teşekkürler...
Lithium la ilgili hertürlü(olumlu-olumsuz)eleştirilerinizi yazın ki bizde hatalarımızdan ders,sizin beğendiklerinizden de haz alabilelim..
Herkese saygılar...

Albüm çıkarıcak kadar hazır bestemiz yok şu an. Bu arada yakında farklı bi platformda karşılaşabiliriz hepinizle. Görüşmelerimiz sürüor.
Konserlere gelen herkese teşekkürler. Bi müddet konser vermeyebiliriz daha güzel planlarımız var.
Saygılar...

grubumuz çok yakın çok daha sert çok daha sağlam bi şekilde konserlere devam etcek...inşallah bu yaz sonuna birde albüm olmasada demo yapmayıı planlıyoruz....seven destekleyen herkesee sonsuz teşekkürler....bomba gibi geliyoruz....

Amen :) ne diyimki iyi işte herkes yorumlarını yapmış ne güzel... Seyircisiz bi konser verdik ama genede sağolsunlar Deep inside grubu bize eşlik etti... Bizde onlara eşlik etmek isterdik fakat aksilik oldu bir dahaki sefer inşallah... Bu arada ben canacanka-t kimdir bilmiyorum... Biziz personeli falanmı? Çünkü geçen performans falan deniliyor... Herkese teşekkürler sevgiler...Saygılar...

28 Temmuz 2005 saat: 03.30 itibari ile cep telefonuma gelen mesajdan yola çıkarak... Lithium grubu ile yollarımı ayırmaya karar verdim... Bu kararımı buradan açıklamayı hiç istemezdim fakat bana yapılan tavrın bardağı taşıran son damlası bu belirtmiş olduğum zamanda olmuştur... Ben nasılki lithium'un konser kararlarını buradan öğreniyorsam sizde benim kararımı buradan öğrenin istedim... Eğer illahaki gerekçe belirtmem istenirse buradan herkes okusun (grup elemanları özellikle) Bu grubun bir ferdi isem benimde birşeylerden haberim olmalı son mesajlarımı da kontrol ederseniz hiç bir konser veya stüdyoda bana haber verilmediğini bir kez daha farkedersiniz... Bana bir mesaj ile bazı şeyleri bildirecekseniz ve bu mesajın içeriği de sitem dolu olacaksa birlikte olmanın bir anlamı yoktur bana göre... Bu mesajı bana çeken kişiye cevap vermem gerekirsede (amaç kesinlikle polemiğe girmek değil çünkü sevdiğim bir insandır...) : Ben Jonathan DAVIS değilim!!! Ben "Efe ALBAYRAK'ım" İnşallah herkes güzel yerlere ulaşır... Geçirdiğimiz güzel günler için teşekkürler... Kişisel olarak kimse ile bir problemim olmadığını tekrar tekrar söylüyorum... "Lithium" grubuna benden sonraki müzik hayatlarında başarılar dilerim... Kolay gelsin...

Senin için hayırlısı olsun Sayın Efe Albayrak. Efe'nin gruptan ayrıldığı dönem Lithium'un en sağlam adımlar atmaya bnaşladığı dönemdir. Efe'nin Garage Bar'da Salı günleri 21:00-23:00 saatleri arasında programa başlama ile ilgili görüşmelerimiz devam ederken ayrılması üzücü oldu. Yeni vokalimizle kaldığımız yerden devam edicez.
Saygılar...

En güzeli bu olur bencede bu arada arama şansım yok bu yüzden buradan okuyacaksınız gönderdiğiniz parçalara hazırlanma fırsatım yok buna zamanım yok çok üzgünüm... Saygılar... Sevgiler...

Hayır abi saygı sevgi dolu mesajlar yazıyorum grupla ilgili bişey sonuçta sizin iyiliğinizi düşünüyorum ve son mesajımda buna yönelik bişeyler yazdım salı günü çıkamıyacağımı ve nedenlerini anlattım sadece hepsi bu sonra arkamdan konuşmayın diye ama gene siz bilirsiniz... Bol şanslar...

arkadaşlar uzun bi arama süreci sonunda yeni vokalimizi bulduk...v artık daha ciddi işler yapma adına çalışabildiğimiz kadar çok çalışıp istediğimiz yere gelicez...2006 şubat ayında yeni konserlerde görüşmek dileğiyle...saygılar...

Geri