Turkrock gitaristlerinin kullandığı penalar

img0112un.jpg

Jazz III vazgeçilmezdir,Steve Vai ve Paul Gilbert modellerini arada kulllanıyorum.

Kac gundur giremiorum, ozledim ya..
Abi harbiden ibanez sponsorlugunda mi aldin o kadar penayi..

Ben de bugun bir muzikmarkete gidip bikac pena daha alicam, bir turlu koyamadigim fotoyu, onlarla beraber koyarim..

edizkralll demiş ki:
yalan söylüyor bilgehan simli pembe pena kullanırken gördüm şahitlerim var :D soloistine de pembe 31taşlı custom tesbih asıyor bu adam dışlayalım bunu.

ahahaha,gerek pembe pena,gerek pembe tesbih bir yakinimin hediyesidir :p

soloistte asılı tesbih resmiyle de şoke edeceğim turkrock insanlarını :D

KoRnoManiac demiş ki:
edizkralll demiş ki:
yalan söylüyor bilgehan simli pembe pena kullanırken gördüm şahitlerim var :D soloistine de pembe 31taşlı custom tesbih asıyor bu adam dışlayalım bunu.

ahahaha,gerek pembe pena,gerek pembe tesbih bir yakinimin hediyesidir :p

soloistte asılı tesbih resmiyle de şoke edeceğim turkrock insanlarını :D

şoke et bizi o zaman pis sincanlı kontörsüz yüzsüz aşağılık soloist çalıcısı.

Sürekli yeşil Dunlop tortex kullanırdım, pena deyip geçerdim. Ulan bu adamlar penayla kafayı mı yedi bu başlığı açtı derken bugün siyah JazzIII pena aldım, telleri bırakışı, kontrol ve tuşe anlamında gerçekten dendiği kadar güzel penaymış.

şu fender clasiclerden vinnie den kapmıştım bende ama pek dayanıklı olduğunu söleyemiyeceğim sanırım tek kullanımlık pena muhabbeti var bu iştede çünkü ilk kullanımda pena bi garip oldu = )

Bu Dava lar iyi güzelde hızlı ritm lerde JazzIII ün verdiği hissiyatı vermedi bir türlü. Bir de artificial harmonic yapamıyorum ben bunlarla :)

Öte yandan telleri çalarken tane tane hissettiriyor insana

Geri