Ruhun Gemisi

ylba.jpg

Yeni demodan bir parça dinleme fırsatım oldu, ellerinize kollarınıza sağlık beyler, bitirin şu mixi bir an önce de bizi mahrum bırakmayın şu şarkılardan artık!

arkadaşlar en az siz kadar sabırsız olup demoyu bende bekliyorum.Fakat master askerlik gibi sorunlar var ve aktif olamadık bu aralar.ama bahar dönemi konser yarışma arifesi malum.yakında yeniden biraradayız demoyuda yeni yaz sezonuna yetiştiririz.
Mert - RUHUN GEMİSİ

demo

ben kayıtların bir bölümü dinleme şerefine nail oldum... ruhun gemisini radyoculuk dönemimden beri takip ediyorum oldukça sıkı ve başarılı bir gurup. isim olarak da oldukça yerinde bir seçim yapılmış. masallarda adlı parçalarını severek dinliyorum. Bunun yanında demoda çok beğendiğim ancak gurup elemanları onay vermeden ismini açıklamyacağım bir parçada var ki bayıldım demek yerine olur.. elinize ağzınıza sağlık başarılar...

Ruhun Gemisi bursa'da bir organizasyon yapsa fena mı olur baa? şöyle vatan borcunun son taksidini de ödemişler için, öss yorgunları, kış durgunları, aşk vurgunları için :LOL: şöyle müziğe hasret kalanlar için kardeş gruplarla beraber bi konserrrr...
nerdesiniz ülen ?!! uyanın uykudan. kış bitti.

:!: Uludağ Üniversitesi Rock Şenliği ve Bahar Şenlikleri'nde bizi yalnız bırakmayan, "an"ı paylaşan tüm dostlarımıza çok çok teşekkürler.. İyi ki varsınız...

Eski sınıf arkadaşım Korhan'ı uzaktanda olsa her zaman destekledim. Çünkü bütün sınıf ahalisinin sevdiği saydığı bir insandı. Shadowlit olarak eksikleri vardı, daha amatördüler ama Ruhun Gemisi ile artık çok başarılı bir grup oldular.

Grupla alakalı tek üzüntüm vardır o da canlı performanslarını dinleyememek. 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Bahar Şenliklerinde yağmur sebebiyle çıkamamışlardı.

Grup olarak başarılar. Sizi sürekli takip edeceğim.

ruhun gemisine sevgiler saygılar;

arkadaşlar süpersiniz.soundwave de aynı sahneyi,o güzel tesisatı birlikte paylaşmak bize mutluluk vermişti..
bursada yakın bi zamanda konser projeniz var mı?bilgilendirirseniz seviniriz
-kabasakal-

sevgılı kabasakal bu grup okadar sınırlerımı bozuyoki anlatmam ozellikle koko dan nefret ediyorum :) mukkemel muzik yapıyolar kendı bestelerı mukemmel ama yok adamlar konsere çıkmıyo fanlarına saç baş yoldurtuyo.artık konsere çıkmaları için tehdit eder duruma geldım

Geri