Ruhun Gemisi

Kerem kardeşim çok özledim seni! İstanbul'da kaç kere niyetlendim programınıza gelmeye , kısmet olmadı bir türlü. İstanbul'a dönüşümde arıyorum seni,hasret gideriyoruz. Ruhun Gemisi'de her zaman Yolgezer'in yanında bunu unutma kardeşim , tayfaya çok çok selam. Bir yardım konseri organizasyonu vardı , hayata geçirsek ne güzel olur!

Depp teşekkürler , download bölümünde iki adet mp3'ümüz bulunuyor Shadowlit (Ruhun Gemisi) adı altında. Linkler bazen problem çıkarabiliyor , ulaşamazsan belirli aralıklarla bir kaç kere denemen gerekebilir.

[email protected] a adresini yollarsan ücretsiz olarak demomuzuda yollayabiliriz.

Son bir alternatif olarakta geniş bir mailbox'a sahipsen mailden atabiliriz parçaları.

Sonunda Demo/mp3 bölümüden "Without You" şarkınızı da indirip dinledim. İnsanın ağzına pelesenk olan, akılda kalıcı güzel bir şarkı. Hem enerjik hem de melodik ve melankolik bir çalışma. Başarılarınızın devamını diliyorum. Bu arada o Tech Tv'de izlediğimiz konser SoundWave Finali'ydi demişsiniz. Sonuç ne oldu? Yazdıysanız gözümden kaçtı sanırım.

Saygı, sevgi.

Onur

contradictionswithin demiş ki:
Sonunda Demo/mp3 bölümüden "Without You" şarkınızı da indirip dinledim. İnsanın ağzına pelesenk olan, akılda kalıcı güzel bir şarkı. Hem enerjik hem de melodik ve melankolik bir çalışma. Başarılarınızın devamını diliyorum. Bu arada o Tech Tv'de izlediğimiz konser SoundWave Finali'ydi demişsiniz. Sonuç ne oldu? Yazdıysanız gözümden kaçtı sanırım.

Saygı, sevgi.

Onur

İnanmayacaksınız ama radyo programım esnasında şarkınızı duyan bir çok dinleyicimiz grubunuz hakkında olumlu görüşlerini dile getirmektedir.Albümünüzü dört gözle bekler , yolunuz açık olsun dileklerimi iletirim...

Onur , Rocksurfer.. Desteğiniz , güzel yorumlarınız için çok teşekkürler! Çok mutlu olduk! Şarkılarımız bizim küçük dünyalarımız, ne mutlu içimizdeki o coşkuyu size de yansıtabildiysek.

Bir terslik olmazsa haftasonu Rock and Win'deyiz inşallah. Umarım buradan güzel haberler vermek nasip olur.

Evet RockandWin'de görüşücez umarım. Biz Cumartesi çıkıyoruz ama ben Pazar günü de gelicem grupları dinlemek için. Görüşürüz orada. Kendinize iyi bakın.

Bu arada Soundwave finalinde sonuç ne olmuştu diye sormuştum ben...

holeeeey en sevdiğiiim grup :) yaw ben yetişemedim yeni gelişmelere.ne güzel isim falan derken bu ismin hangi gruba ait olduğunu öğrendim sonunda ve bir hoşgeldiniz diim dedim.arkadaşlar yolunuz hep açık olsun.allah enstrümanınıza ve seslerinize zeval vermesin işallah.yolgezer hep yanınızda....sevgiler.....ezgi

Rock and Win'de desteğini esirgemeyen tüm arkadaşlara teşekkürler. Yeni demonun hazırlıklarına başladık.Bu yaz en şokellasından bi demo çıkarıcaz inşallah.Soran arkadaşlar vardı,bu cevap olsun: Konserlerde çaldığımız "Beşiktaş'ta" olacak demoda.Diğer şarkıları söylemiyelim
süprüzz olsun ;)

daha once shadowlit olarak senlikte dinlemistim. vokallerin uyumu superdi,bu senede ruhun gemisi olarak dinledim,hic bisey kaybetmemis aksine cok daha iyi olmus.boyle devam etmesi dilegiyle.Nü den selamlar...

dun 60s cafede koko'yu dinledik, israrla superdiniz diyorum.. :) cok alcakgonullusunuz ya, umarim ileride cok basarili olur bu grup.. "hey joe" caldilar daha ne diyim.! demoyu bekliyoruz zeyno ile ;)

merhaba arkadaşlar,
yeni demomuzun kaydını dün itibariyle tamamladık. en kısa zamanda mix'ini de tamamlamayı düşünüyoruz.
gelişmeleri sitemiz www.ruhungemisi.com dan da takip edebilirsiniz.
herkese selamlar

özgür / ruhun gemisi

Bütün yorumnlar ve iyi dilekleriniz için teşekkürler.Demonun bitmesini herkesten çok ben bekliyorum..Bu grupla ilk stüdyo çalışmam ama son olmayacağından sonsuza kadar devam edeceğinden eminim...Kardeşlerim iyiki varsınız...
Mert SEVER - RUHUN GEMİSİ

Geri