Marla Singer Quartet

pek şakacı kişiliklersiniz... belki de turkrock ve benzeri siteleri böyle kirletenlerle dalga geçiyosunuz mu.... ama siz de öyle kirletenlerden birileri olmuşsunuz... olsun varsın. hiç diiilse bi mesaj taşıyo. veya ben öyle anladım :p
hadi bakalım.

kurbaaa demiş ki:
pek şakacı kişiliklersiniz... belki de turkrock ve benzeri siteleri böyle kirletenlerle dalga geçiyosunuz mu.... ama siz de öyle kirletenlerden birileri olmuşsunuz... olsun varsın. hiç diiilse bi mesaj taşıyo. veya ben öyle anladım :p
hadi bakalım.

marla singer tamamen hissettiği gibi "müzik" yapan bir gruptur.. Punk müziğin felsefesinde olduğu üzere de şarkılarında protesto vardır tabii ki. Ama marla singer quartet in forum u kirlettiğini düşünmüyorum. Boş konuşup herkese taş atan insanlardan çok daha fazla üretken ve yaratıcı bir gruptur msq.. Fikirlerine saygım sonsuzdur ama msq ciddi bir gruptur. Müziğinden bir mesaj alabildiğine ise sevindim...
Götten 3 elma düşmüş..... biri kurbaa'ya biri forum okuyucularına biri de elbet birilerine yem olmustur..
afiyet olsun..

"o göte bülbül öte" adlı şarkınızı dinleme fırsatı buldum, fikir çok güzel, eğlenceli ve yaratıcı ama kayıt çok kötü :)

insanlar değişik şeylere birazcık daha açık olmalı sanırım.

başarılar dilerim.

valla ben grupla yeni tanıştım resmen heyecandan altıma doldurdum. ben böyle şey görmedim duymadım yahu.. ayrıca 3 kişilik grubun kendisine quartet ismini vermesi snob cazcılara güzel bir gönderme, bir nükte olmuş. şu an gözlerimde bir damla yaşla monitörün başında ayağa kalktım.

federalfhis,uraz yorumlarınız için teşekkürler..

sürgün,bizler inandık siz de inanın.. :twisted:

arkadaşlar boş durmuyoruz,çalışıyoruz,haberler çok yakında.. 8)

allah boş duranı değil koşturanı severmiş dostum. çalışın, çalışın ki bizi şarkılarınızdan mahrum bırakmayın. hem de bonus olarak allahın sevgili kulu olun

sizi dinleyene dek tanrıya inanmazdım.

biz de aynı şekilde size inandık, size sığındık. hiç bozmadan aynı kanaldan devam arkadaş, sizi seviyoruz

arkadaşlar ilginiz için hepinizie çok teşekkür ederim grubum adına..
kayıtlarımzın kötü olduğu konusunda aldığımız eleştirileri dikkate aldık ve yeni kayıtlarla bu yüzden, bu kadar uzun süredir uğraşıyoruz. yeni şarkılar ve kayıtlar bomba gibi. bu arada bugün kesinleşmiş bir kaç haber aldık: yunanistana gidiyoruz. bugün vize işlemleri için koşturduk.sağolsun menajerimiz bizim için çok koşturdu.burdan ona da teşekkür ediyoruz tekrar. artık şu fransa da yayınlanacak compilation için de harekete geçiyoruz.
türk punk rock piyasasının bir yerlere gelmesi için bütün mücadelemiz.
destekleriniz için teşekkürler.
çok yakında kayıtlarımızı paylaşacağız.

shifty52 demiş ki:
arkadaşlar ilginiz için hepinizie çok teşekkür ederim grubum adına..
kayıtlarımzın kötü olduğu konusunda aldığımız eleştirileri dikkate aldık ve yeni kayıtlarla bu yüzden, bu kadar uzun süredir uğraşıyoruz. yeni şarkılar ve kayıtlar bomba gibi. bu arada bugün kesinleşmiş bir kaç haber aldık: yunanistana gidiyoruz. bugün vize işlemleri için koşturduk.sağolsun menajerimiz bizim için çok koşturdu.burdan ona da teşekkür ediyoruz tekrar. artık şu fransa da yayınlanacak compilation için de harekete geçiyoruz.
türk punk rock piyasasının bir yerlere gelmesi için bütün mücadelemiz.
destekleriniz için teşekkürler.
çok yakında kayıtlarımızı paylaşacağız.

Merakla bekliyoruz :) Başarılar.

ben demiştim yunanistan da bunlar iş yapar diye... radyolarda çalmaya başlamıştı zaten (bkn: önceki sayfalardan biri), iyi oldu gidip kendilerini göstercek olmaları...
başarılar...

gbanes374 demiş ki:
ben demiştim yunanistan da bunlar iş yapar diye... radyolarda çalmaya başlamıştı zaten (bkn: önceki sayfalardan biri), iyi oldu gidip kendilerini göstercek olmaları...
başarılar...

Acaba Marla Singer Quartet Yunanistan'da deklarasyon ile açıklama yapacak mı? İlişkilerin gerginleştiği şu günde Türk-Yunan barışını ne yönde etkileyecek Marla Singer Quartet göreceğiz...

Türk-Yunan ilişkileri bizi aşacak bir konu.Aslında bi politik görüşümüz var hepimizin ama msq'nun bir politik görüşü yok ama aslında var çünkü bizim var.O yüzden deklarasyon değil ama orada birebir temaslarla Kıbrıs konusunda fikir alış-verişi yapmayı düşünüyoruz.Bence biz sanatçıların bu konuda çok önemli görevleri var,biz de sorumluluktan kaçacak insanlar değiliz.Ama bu girişimler ancak fanlarımızı ikna şeklinde olabilir.Onun dışında müziğimizle etkilemek istiyoruz insanları.Bakalım,görücez.

uzun süredir internete giremediğim için turkrocka da bakamamıştım. özel mesaj yoluyla çok sayıda konser teklifiyle karşılaştım ilginiz için teşekkür ederiz. şu sıralar yurtdışı projeler ve compilationlarla uğraştığımız için çok yoğun b i programımız var. fırsat bulduğumuz taktirde sevenlerimizle kendi ülkemizde de buluşmak istiyoruz. yükselen kayıt kalitemiz ve sahne performansımızla yunanistanı sallamayı düşünüyoruz.

arkadaşlar selam herkese.
salı günü yola çkıorz. yunanistandan(python,atina,patras) başlayıp ordan italya ya(milano,floransa,roma,venedik)ordan vatikan, ordan two days a week festivali için avusturya ya; ordan fransaya( bordeaux, marsilya ve paris) sonra belçikaya(brugges ve brüksel) akabinde lüksemburg ve sonunda hollandaya varacağımız bir avrupa turnemiz var.gerçekten. hepsi küçük çapta bar konserleri ama adımızı duyurmak ve ülkemizi bu ülkelerde temsil etmek gurur olacak.
two days a week festivalinde, bad religion,my chemical romance gibi grupların yer aldığı cuma günü amatör shanede çıkacağız. kerrang dergisi editröleri de orda olacakmış, çok heyecanlıyız.
gitiiğimiz her yerden yazacağız. gelişmelrden haberdar olacaksınız.
bu arada "bir otuzbir, bir çerez"isimli şarkının kaydını daderhal yapacağız, biraz progresif biraz grind biraz da saykodelik etkileri olan bi şarkı oldu. trash e mi kayıyoruz ne?

sevgiler..

oooooo
trash dediniz beni kalbimden vurdunuz!
bekleriz her zman :LOL: ;)
bu arada tur şahaneymiş... başarılar!
ah bir de ankara da kendi çöplüğünüzde bir konser verseniz... sizleri görmeyi, tanımayı o kadar çok istiyorum ki... :roll:

Geri