Epiphone sg 400

merhaba arkadaşlar ben epiphone sg 400 almayı düşünüyorum ancak müzik marketler ile internet siteleri arasında fiyat farkı var mı? merak ediyorum çünkü internet sitelerinde de fiyat farkları var hangisi epiphone sg 400 anlayamadım :D Bir de ben gitarı aldığım zaman alanya dan kütahya ya götüreceğim uzun yolda sapı zarar görür mü acaba yardımcı olursanız sevinirim.

uzun yolda genelde tellerin gevşetilmesi önerilir. bir de sağlam bir gigbag veya bir hardcase uydurursan kazasız belasız gider. uçağa bineceksen de bagaja vereyim deme yanına al :D müzik marketlerinde genelde en fazla 50TL farkla bulabilirsin. internetten alanlara indirim yapabiliyorlar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bir tane müzik marketle konuşmuştum gidip oradan alacağım gibi ama şuan gitarı fiyatı 726 tl civarında galiba şöyle 900 tl filan diyecek diye korkuyorum :D

epiphone sg 400 alacağımı daha söylemedim zaten .Bana karar verince gelirsin buradan sipariş veririz dedi zaten gigbag ya da hard case vermezse almayacağım 2 tane epiphone disbiritörü ile görüşürüz dedi ben fiyatı 726 tl olarak gördüm internet sitelerinde bana uçuk fiyat çekerse almam zaten :D

epiphone sg 400 alacağımı daha söylemedim zaten .Bana karar verince gelirsin buradan sipariş veririz dedi zaten gigbag ya da hard case vermezse almayacağım 2 tane epiphone disbiritörü ile görüşürüz dedi ben fiyatı 726 tl olarak gördüm internet sitelerinde bana uçuk fiyat çekerse almam zaten :D

G 400 al başka gitar al, farketmez. Şehirlerarası yolculuk yapacağını söylüyorsun sonuçta! O kadar yolu tepmeden "gitar + gigbag (veya hard case) şu kadar lira" diye mail yoluyla da olsa gitmeden yazılı kesin bir rakam al ki, onca yolu hüsran ile dönme. İnsan var insan var. İnsan var "bu kadar yol tepmiş, elimden gelen yardımı yapayım" der, insan var "Ooo onca yol gelmiş. E nasılsa geldi, üç beş fazladan söylesem de mecbur alacak kazığı!" der.

yok zaten ben alanyadayım şuan alanyadan alacağım kütahya ya götüreceğim ama müzik marketlerin fazla fiyat çekmesinden korkuyorum sadece eğer öyle olacaksa internetten sipariş veririm

Geri