Notlike

arkadaşlar bu gece sizi yolcu'da izledim...uzulerek söylüyorum ki izlediğim en kötü gruplardan birisiniz...gitaristlerinizden özellikle bc.rich kullanan arkadaşa hemen ders almasini ve gitar çalmayı öğrenmesini tavsiye ediyorum diğer gitariste bişey diyemicem çünkü kendisi vokal yapmakla o kadar meşguldü ki gitar çalmadı..basscınıs grup için iyiydi ...davulcunuz çok yetersiz...vokaliniz iyi sayılır ancak iddia edildiği üzere ankaranın ne en iyi vokali ne de en iyilerinden biri en iyilerin yakınından bile geçmemiş ancak grubun en iyisi olduğu açık...ayrıca şarkıları sertleştiriyoruz demek ''hadi la distortionla çalalım , aha ne güzel oldu'' demek değildir aksine bu düşünce ortaya gürültü çıkarır ki bu gece de çıkardı..kaldı ki ben sert müzik seven bir insanımdır...neyse arkadaşlar nerde olduğunuzu ne olduğunuzu bir kez daha gözden geçirdikten sonra tekrar tekrar daha fazla çok daha fazla çalışmanız lazım kolay gelsin...

eleştirilerinizde haklısınız.dün gece gerçekten bir faciaydı benim için.kendimin ne olduğumu biliyorum.amfi bozuldu tüm konser boyunca amfiyle ugraştım.davulun problemleri diğer gitarın çalması gereken şeyleri benim çalmak zorunda kalmam resmen beni mahfetti fakat bunları hiçbiri bahane olmamalı bunu biliyorum.sistem ne kadar kötü olursa olsun gitarist dediğin adam gibi çalar.Ben dün gece resmen demoralize oldum ve koptum. sahnede kendimi birtürlü toparlayamadım. Gürültünün sebebi soundumuz değil sistemden kaynaklandı.ben marty friedmen gibi adamlarla ugraşan bir gitaristim ve ortalamanın çok üzerinde bir tekniğe sahip olduğumu düşünüyorum fakat dün gece rezalettim.Dün geceyi hayatım boyunca unutamıycam.

gallows demiş ki:
ben marty friedmen gibi adamlarla ugraşan bir gitaristim ve ortalamanın çok üzerinde bir tekniğe sahip olduğumu düşünüyorum.

ya şöyle laflar etmeyin bana kalırsa. Bakın zamanında eren kömürlü de böyleydi sonradan kendini düzeltmeye çalışsada bi kere kendini öyle tanıttığı için topa tutulmaktan kurtulamadı. Çok iyi olduğunu düşünüyorsan zaten sahnede gösterirsin herkese eleştiren de ağzının payını alır oturur. Ama icraat olmadan laf olunca hem tavrınız hem de müziiğiniz eleştrilir. Merak ettim grubunuzu bi izlemeye geleceğim inşallah...

Başarılar.

Yönetici Uyarısı: Mesaj silinmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde,bir büyük bir küçük ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

gallows demiş ki:
.ben marty friedmen gibi adamlarla ugraşan bir gitaristim ve ortalamanın çok üzerinde bir tekniğe sahip olduğumu düşünüyorum
8O 8O 8O 8O...hocam bunlar nasıl laflardır yahu hayatında kaç gitarist izlediğini merak ettim şimdi...kendini ortalamanın ustunde buluyosa çoooooooook büyük sorun var demektir...izlediğim en kötü gitaristlerden birisin..yaptığın yanlışların amfi bozulmasıyla onla bunla alakası yok...tamamen gitar çalmayı bilmemekle alakası var...ben yine de sana ders al daha çok çalış diyorum ister dinlersin beni ister kendini kandırmaya devam edersin...

hatalar tamamen NOTLIKE ndır .KONSER için kusura bakmayın gelen arkadaşlara iii bi gece yaşatamadık...atışma ve polemıklerede gırmeyelım...umarım başka sefere

zaten sahnede çok kötü olduğumu söyledim. Bunların bahane olmadığınıda söyledim.daha önceki konserlerde bu tip hatalar hiç yapmadım.Gitarı elime aldığım ilk günden beri hiçbir zaman dünkü kadar amatör olmadım. ayrıca eğer bir stüdyomuza gelip izlersen gerçekten fikirlerin değişir ve ben sevinirim.metal grubumuz gallowsla bu eleştirilerde yanıldığını göstercez.çok ağır sololu ve sert parçalar çalcaz.eleştiriler için sağol. EREN KÖMÜRLÜ kim çok merak ettim.çok sık adı geçiyo

yaa millet bozmayın morali iste ii gidiyodunuz biraz fazla sorun yasadınız o kadar.pedal bozulmus bosver neyse de gec ama ben daha once bi kac gurubun yazısını okudum ki inan sahne performansını kendim seyrettim hic begenmedim ki bu benim düsüncem neyse adamların formunda aaa cok ii diniz soyle ii oldu yok sorun yasamadınız falan diyolar.sonra sunu düsündüm acaba ne kadar ortam o kadar ekmek gibimi düsünülüyor bu formumda ne kadar uste cıkarsak okadar ii dir mi diyolar butun arkadaslar.Ben bu formu anlayamadım ama sunu soyleyim bu grup insanları eglendiriyor.Lead gitar bass ve bateri gercekten konularında ii arkadaslar kotu diyen arkadaslara bi kere bu arkadaslarla studyoya gırmenızı onericem bu benim dusuncem kimse kufur etmedim sadece merakımı bildirdim.bana msj atacak arkadaslar özelden msj göndersin formu mesgul etmeyin bence

ben henüz grubu dileme fırsatı buluyduğum kadarı ile amadım.... ama sanırım şanssız bir konser olmuş. Davul dağılmış, anfiler bozulmuş... bu nedenle bir çok şarkı akustk tonlarda çalınmış vs.vs....

bence bu kadar yen bir grubun başına gelecek en kötü şeyler gelmiş.Ama onlar tüm demoralize olmalarına rağmen sahneyi terketmek yerine ne olursa olsun sahnede kalmışlar...

Bu kadar sert eleştirmek yerine daha yapıcı olmak lasım... Kimse anasının karnından gitarı yada davulu ile çıkmıyor..

Bence biras zaman tanınmalı bu arkadaşlara, ama yanlışlık da varsa kesinlikle eleştirilmeli ama heyecanlarını yada isteklerini kırmadan...

Yolunuz açık olsun....

Malum grubumuzun basscısı Dede bnm ii sıkı dostlarımdandır.onun üzerine başka basscı tanımam ben.okulumuzda bütün aktivitelerde herkesin (hocalar dahil:D ) gözbebeğiydi. :deli .şimdide hacettepeyi kasıp kavuruodur eminim :D . önümüzdeki sezon hiç bir konserinizi kaçırmıcam.söz :D baya bir eksik kaldım her şeyden çünkü.
canım benim senin ileride de çok ii işler yapacağına inanıorum. öhöm şimdi arkadaşımıs die böle bi kıyak geçeyim ona olayı yok kimse yanlış anlamasın. her gün kendini biraz daha geliştirmek için verdiği çabayı çok iyi biliyorum.
bu aralar (ki çok yakındır bu) sürekli aranan bir basscı olacaksın bunu da biliorum.
başarılar sana ve arkadaşlarına...
:metal

basscımızı kimseye vermeyiz onun gibi basscı ve dost bulmak
inan cok zor bugune kadar bu grupta (tabi ben eski vokalim) vokal dısında kimse verdigi sözün dısına tasmadı ve grup olduklarını tam olarak grup olmanın nedemek oldugunu gercekten anladılar hepinize kendi zamanımda olan güzel seyler
icin tesekkur ve benim yüzümden yasadıgınız aksaklıktan dolayı ozur gelecekte basarılar.Ama sizi hicbir zaman baska gruba göndermem
ne lead gitar ne bass nede baterist hepinizi cok ozledım.Millet yolla devam yorulmak yasaktır.

Eski Vokalliniz .....

Arkadaşlar hepimiz birbirimizi biraz kassak anlıyabilecek potansiyeldeyiz-ya da öyle olmalı..Yeni bi gurubu sırf bi konserleri kötü geçti diye yermek bence çok yanlış.Onlara destek olursak ancak daha iyisini yapabilirler.Ayrıca ben gallows u tanıyorum ve çok iyi bir gitarist.Onunla çalmak büyük bi zevk ve tecrübe bence :)

Umarım bu gurup iyi şeyler yaptığı zaman da onları desteklemeyi düşünürsünüz :!:

Bakın, sevgili parlak kardeşim; Bu adamlar 6. konserlerini vermişler, bundan öncekilerde eleştri açısından hiç mevzu bahiz olmayan gitaristi; teknik sorunların çok bariz olduğu bir günü kıstas alarak eleştirmek sen bile takdir edersin ki hiç de akıl kârı değil.
Konserde amfinin bozuk olduğunu orada olan amatör kişiler bile anlamışken, bu tür yersiz eleştrileri buraya yazmak gayet abesle iştigal kaçmaktadır. Bu grubu Biziz' de de izlemiştim gayet iyilerdi, eğlendirmişlerdi, kimsenin aklında da negatif bir izlenim bırakmamışlardı.

arkadaşalar ya siz acayip bir grupsunuz garage konserinden sonra sizin kesin dağılacağınızı zannediyordum siz bırakmadınız devam ettiniz yolcuya çıktınız yine bir felaket yine dağılmadınız sizi bu konuda tebrik ederim ama müzik konusunda aynı şeyleri söyleyemeyebilirim zaten herkes herşeyi yazmış uzatmaya gerek yok umarım bir kere olsun şans sizden yana olurda o çok bahsettiğiniz muhteşem notlike görme fırsatı yakalırız;)

arkadaşlar size istediğiniz gibi bir notlike izlettircez.yapıcı eleştiriler için çok teşekkür ediyoruz.bizim gitarist gitar çalmayı bilmiyo,vokal böğürüyo,şu şunu bilmiyo bu bunu bilmiyo gibi eleştiri mantığından uzak eleştirileri kaale alacak halimiz yok.CHIPMUNK eğer bizim bir studyomuza gelirsen neden dağılmadığımızı anlarsın. Şu andaki problemimiz tamamen sahnede istediğimiz gibi çalamıyor olmamız.son iki konserde teknik problemler inanılmaz boyuttaydı.umarım bunları aşıp sizleri eğlendirecez.insanlara da ne bilip ne bilmediğimizi ispatlama gibi bir derdimiz kalmayacak.

Sonucta bizler amator gruplarız ve basımıza böle seyler gelmesi gayet normal ben izlemedim daha grubu ama elestiriler gercekten fazlasıyla yıkıcı oluyor ... Arkadaslar sizin ders almanız gereken elestirileri zaten biliyosunuz ve sırf assalamak vs.. icin yazılmıs elestirilere cevap bile vermeyin ki topiciniz sadece mantıklı elestiriler ver notlike' ın muzigiyle dolsun ... Muziginizden cok polemik olmasın topicte .. Basarılar dilerim sizlere ;)

erkancığım nasıl gidiyor...bu aralar konser yok sanırım ya da var haberimiz yok vs...nese hadi bakiim yürüyün tam gaz seviyoruz sizi :) ayrıca konser haberleri bekliyoruz...
sevgiler & saygılar

Geri