Mtv

s_hifty demiş ki:
süpermiydi ya bu olay uzadı ama yok artık daha neler solo yu bile atamadı neyse ya bak korn geliyomuş türkiye ye rock n coke a orda izlerken gürültü esnasında yüksek sesle shifty ye küfür edersin :)
bu arada o mtv icon un aerosmith halide varmış(al sana esas baba grup büyük grup) ama izliyemedim ne yazıkki bu arada lütfen birisi mtv 2 ve vh1 ne zaman nasıl çıkıyor bir anlatsın
mtv 2 dede genelde hard core çıkıyor sanırım ama bir siteden indirdiğim van halen klibindede mtv2 logosu vardı hoştu :)

Yauv yok ne küfürü....İnsanın başına ne gelirse cahillikten gelirmiş.. ;) :twisted: Cover dediğin aynısının tıpatıp benzeri olmaz zaten.Olursa o cover değildir.Soloyuda Another Brick in the Wall'da atıyo zaten.Yani adam "bak ben solo atabiliyorum" diye niye millete kendini kabul ettirmeye çalışsın ki...Adamları herkes biliyo,seviyo...Yaptıkları herşey de muhteşem.Bir kaç hajının da söyledikleriyle de küçülmezler zaten.İstanbul'a geldiklerinde de yer yerinden oynayacak.Yoruldum yauv. :kaydim

Bu arada Mtv2 gece çekiyomuş (öyle dediler).Gece bi arat belki çıkar.(Ben evde değilim aratamadım daha) :!:

Mtv yi hiç ama hiç sevmiyorum sadece ticari bir kanal. Parayı bastırıyosun klibi yayınlıyosun. Başka bir işe yaradığı yok ki yayınladığı klipleri de hiç sevmiyorum...

Mus-e-ician demiş ki:
Mtv yi hiç ama hiç sevmiyorum sadece ticari bir kanal. Parayı bastırıyosun klibi yayınlıyosun. Başka bir işe yaradığı yok ki yayınladığı klipleri de hiç sevmiyorum...
Mtv süper bir kanal.ingilizceyi bana sevdiren ve sadece tv aracılığı ile öğrenebilmeme neden olan kanalların başında

chop-SUEY demiş ki:
dismissed :LOL: bi kere gordugmde erkek - erkek - erkek wardı .. iyiyyyms

:)) hadi canım...hala yayınlanıyomu dismissed...?

geçen sezon pop ve rap,r&b ağırlıklı çalıyodu deli oluyodum çok fazla izlemiyordum o yüzden ,bu sene daha çok rock(özellikle alternatif,) ve rap çalıyo,pop da belirgin bi azalma var gibi geldi bana(bu iyi tabi)...

ayrıca bu haftasonu guitar bands weekend vardı,güzeldi baya.Mtv de olmasa elimizde bi tek dream tv() kalıyo kabloluda,o yüzdendirki mtv iyidir severim...

Ben Mtv yi yüzeysel olarak seviyorum daha odun tabirle dekorasyonu güzel (grafik), içini boşaltmışlar zaten.Ota boka bu kadar reklam alan bir kanalda görmedim.

Hakkaten bunlar yüzünden ibraniceden tiksindim.Bir o çerez reklamı vardı bilerek mi o kadar çirkin çiziyorlar bilmem üstüne birde şarkı koyunca çok beter oluyor.