Eflatun

biz meğer kandırmışız aslında şarkı filan yokmuş :D (ben şimdi kontrol etcem ne olduğunu zaten nasıl oldu bilmiyorum ama şakıların yerleride değişmiş :LOL: )
fatih yollarız dediyse kesin yollar sen ona güven ;)

tamerss demiş ki:
biz meğer kandırmışız aslında şarkı filan yokmuş :D (ben şimdi kontrol etcem ne olduğunu zaten nasıl oldu bilmiyorum ama şakıların yerleride değişmiş :LOL: )
fatih yollarız dediyse kesin yollar sen ona güven ;)

Desene 3 defa boşuna indirmeye uğraştık...Verin bakim 1 saatlik elektrik paramı... :LOL: :LOL: :LOL:

o şarkıyla ilgili böyle bir cevap beklemiyodum açıkcası şimdi bakınca cevaba şok oldum millet şarkı yapamıyor siz de başka gruplara mı dağıtıyorsunuz 8O
garip ama güzel. umarım sizin için hayırlısı olur ;) tabii bizim içinde :LOL:

Ben şarkıları bizzat özenle dinledim.3 şarkıyı da.Kayıt zaten çok başarılı.Şarkılarınızdan(pardon isimleri bilmiorm)"az insan çok huzur"diyerek başlayan şarkıyı çok sevdim.Ama diğerleri de çok güzel."Kadınlar"daki bütün sözlere de katılıyorum :D :D

Başarılar..

evet sarakıları artık bilgiasayara indirebilirsiniz.bu 3 sarkı dısındaki diğer sarkıları dinlemek isteyenlerin için dagıtım noktalarını ileride yazıcaz(aslında bir cok sehire dagıttık ancak yolladıgımız cdler yoolaaadıgımız arkadaslr trfındn ese dosta dgıtılıncaa millete dagıtacak cd kalmadı su sıaralar ayeniden yollıcaz.)sadece ankardkiler zıd muzikte ve hayri muzikten sarkkılarının 5inin bulabilirler.

www.purevolume.com/eflatuneflatun

İki tanesini indirdim çok başarılı ve güzel olmuş arkadaşlar...Ama özellikle Sesimi kim duyar adlı parçanız daha'da başarlılı olmuş...Gerek müzik açısından gerekte vokal ama burda bir şey söylemek istiyorum vokal'in sesini birine benzetecem ama çıkartamadım... :LOL: :LOL:

Hah sonunda .senin şarkıları indirmene biz senden çok sevindik inan çünkü baya dert oldu bu e mail adresine yollama işi bizim için bir saat bekle bekle olmuyor filan senin yüzünden sıkıcı saatler yaşadım bilgisayar başında :D
Yorumun için çok teşekkür ederim "Sesimi Kim Duyar "bizim içinde çok önemli bir şarkı.
Vokalin sesini kime benzettiğini merak ettim açıkcası(onun sesi kimsede yoktur da o yüzden yani :D .Dur bakalım belki fatih bir yorum getirir bu duruma :roll:

tamerss demiş ki:
Hah sonunda .senin şarkıları indirmene biz senden çok sevindik inan çünkü baya dert oldu bu e mail adresine yollama işi bizim için bir saat bekle bekle olmuyor filan senin yüzünden sıkıcı saatler yaşadım bilgisayar başında :D
Yorumun için çok teşekkür ederim "Sesimi Kim Duyar "bizim içinde çok önemli bir şarkı.
Vokalin sesini kime benzettiğini merak ettim açıkcası(onun sesi kimsede yoktur da o yüzden yani :D .Dur bakalım belki fatih bir yorum getirir bu duruma :roll:

Sesi bundan 2 yıl önce şu anda grup'un adını hatırlayamıyorum ama müzik piyasasında amatör grup olduklarını biliyorum kayıtlı var bende ama Türkiye'de olduğu için size ulaştırmam imkansız arkadaşlar...

EFLATUN KONSER

TARİH:18 EYLÜL
YER :BRONX MUSİC CLUB :arrow: istiklal caddesi terkos pasajı
GİRİŞ:7 YTL (+ BİRA )

Çıkacak diğer iki grubu tam bilmiyorum ama öğrenince yazarım mutlaka (herhalde :roll: )

bu aralar heryerden çıkıyo bu grup karşıma artık bir şeylr yazmak farz oldu (şu bronx olayını görünce özellkle) şarkıları dinledim çok başarılı hemde baya başarılı birçok grup elamanının saçını başını yolmasına sebep şarkılar bence özellikle "durma zamanı değil" isimli şarkı. benim merak etitiğim bu kadar iyi bir grup niye daha önce çıkmadı bir yerlere ve d e kimse tanımıyormuki sayfaları bu kadar boş hayret valla
neyse hadi başarılar dilerim :)) çok iyi olsun inşallh sizin için her şey...

bu arada sizin bu bronx a gelcem gelmesine de neler çalldığınız hakkınd bir bilgim fikrim yok cover varmı yoksa sadece beste mi cover varsa kimler var falan filan .... :LOL:

Geri