Eflatun

gelcem bakalım konsere ankarada ilk ha vay beeeee ;) rock stationda demo haberinizi gördüm son sayıda .iyi yazmış yazan abimiz .albüm yollarını gösteriyor sizin için ;)

özgür: umarım her şey iyi olcak .bizdende size başarılar ;)

delirdim:yaw evet dergi olayını bizde tesadüfen gördük .hicri abi hayriden almış demoyu sonrada incelik yapmış yazmış saolsun(aslında demoyu satmış olduğumuz için biraz mahcup olduk ama hiç haberimiz yoktu böyle bir şeyden gerçekten ) neyse tekrar teşekkür edelim kendisine...

twist off: teşekkür ederiz size de başarılar ;)

yaw sizin bu "sen nerde ben nerde "yi dinlerken birgün geberecem acıdan.çoooook güzel ya ühüüüü :cry: yazan kişi ne acılar çekti de yazdı kim bilir valla kutluyorum tekrar ;)

bu arada bir dizide afiş mi gördüm ne sizin isminiz yazan :!:

cumaertesi günü dipte basarılar..
bu arada bende durma zamanı değil adlı besteniz var.. güzel br sarkı ama bana biraz pop gibi geldi.. özellikle parcanın nakaratı hosuma gitti..

cumartesi izlicez bakalım canlı nasıl oluyor..
şimdiden başarılar
görüsmek üzere

p_Absolution_q demiş ki:
cumaertesi günü dipte basarılar..
bu arada bende durma zamanı değil adlı besteniz var.. güzel br sarkı ama bana biraz pop gibi geldi.. özellikle parcanın nakaratı hosuma gitti..

cumartesi izlicez bakalım canlı nasıl oluyor..
şimdiden başarılar
görüsmek üzere

durma zamnı değil e laf yoook o bir kere hit :LOL: özellikle gitaristin geri vokaliyle daha da bir hit ama biraz 110 esintileri var şimdi onuda söyliyim ;)

Sevgili Eflatun elemanları çok uzun zaman önce eklips'in forumuna attığınız övgü dolu mesajı daha yeni okudum. Okuyunca anılarım canlandı ve çok mutlu oldum. Yazdıklarınız için çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok zevkliydi. Ayrıca benim müzik gelişimimi olumlu yönde etkilediğiniz için asıl ben size minnet borçluyum.
Çıktığınız her yerde her konserinizde şans ve seyircileriniz sizinle olsun.

Bilgi: Eklipsle yarın öğlen 3 te ODTU mimarlık anfisinde konserimiz var. Anathema - Alternative 4 albümünü çalcaz. Ayrıca Street Cats ile yarın akşam Dip Barda saat 22 gibi ekstraya çıkıyoruz. Her ikisine de beklerim. Hem eleştirilerinizle daha iyi işler çıkarırız.