Eflatun

hımmm evet şimdi geldim konserden sizi ve alive ı izleyebildim sadece.(polis bastı filan komik yani )
eflatun u ilk kez izledim düşüncelerimi yazıyım.
şimdi öncelikle bu konser çok talihsiz bir konserdi sizin açınızdan(sizde farkındasınızdır herhalde ) çünkü bir türlü sesler tam olmadı gitar akort tutmadı izleyici yoktu. organizasyon zaten saçma sapandı(izleyici olmaması da zaten belli ediyor yani)
ben eflatun u çok hareketli diye duydum hatta vokal le gitar hiç yerinde durmuyor diye duydum ama bu konserde hepinizin moral çökmüş görünüyordu özellikle gitar çalan arkadaş her an sahneden incek gibiydi ;) hatta adam gitar akortunu yapma gereği bile duymadı artık öyle sallama çaldı yani ama ben hak veriyorum ne yalan söyliyim öyle organizasyona öyle yapılmalı.(tabii bu profesyonelce bir şey değil) bende yıllarca org yaptım ama bu kadar grup varken bu kadar az izleyici hiç görmedim :D
her şey şanszlık doluydu yani bu çok belli bu yüzden bu konseri saymıyorum daha iyi bir konserde sağlam bir organizasyonda gerçek eflatun olarak izlemek istiyorum sizi.bütün şeylere rağmen bir ışık var sizde özellkile son çaldığınız şarkı hit olur.gitardaki arkadaşın sesi mükemmel .vokal zaten bir numara .bateristinize aşığım .basistin grubu sevmiyom çıktı gene karşıma :LOL:
görüşmek üzere... ;)

sevgili pey, öncelikle çok mantıklı bir msj attığın için grup adına ilk bn msj atayım, beğendiğin son şarkının bn de kayıtı var, ztn orda da duymuştum ama işte ama küçük bi aksilik oldu gitarın akortu kaydı.. hepimizin moreli normal olarak bozuldu bi de gitarist kendi sesini alamıyodu bn hiç alamadım ztn monitör yoktu ama bunların hiçbiri bahane olamaz çünkü biz çok hata yaptık.. Bu konseri saymıyorum demen de çok güzel tekrar tekrar teşekkür ederim. senden ve izlemeye gelen herkesten tekrar özür dileriz..

ben eflatunu ilkdefa dün izledim,grup grünüşte iyi ama müzik gercekten kötüydü,akord alayı bi ayrı zaten benim yanımda akord aleti yoktu prosesör vardı onuda cıkarıp akord yapmak için vermek biraz sacma olurdu, bence organizasyon cok kötü degildi o gün saklı kent de konser vardı ayrıca barın yeri absürt oldugundan az kisi vardı ama ses sistemi gercekten iidi biz calarken ben bütün sesleri duydum ,ve diger bütün grup arkadaslarımda duymus,
sizi beyendigim nokta ise kendi sarkılarınızın olması beste yapmak gercekten zor iş,dün pek anlayamadıysamda besteleriniz güzel grünüyodu,
size basarılar diliyorum, umarım daha ii organizasyonlarda grsrz.

evet bende dün ilk defa izledim ve talihsiz bir gündü açıkcası.öncelikle polis olayı çok garip yani ne biliyim gelen çıkan gruplara yazık keşke önceden her şey halledilseydi.
sizden önce çıkan grup galibe burayada yazı yazmış(gryllus)böyle acayip saçma sapan şarkılar çaldı ben eflatun la eğlenmeyi planlıyodum ki adamlar hiç çalmak bile istemediler yani yukarda yazı yazan bir arkadaşın dediği gibi harbiden gitarist heran gitcek gibiydi.(ki bencede haklı yani sen okadar beste yap şarkıların süper olsun sonra ortada monitör yok bir bok yok en öenmlisi seyirci yok )büyük ihtimalle organizatörü zor durumda bırakmama adına çaldılar ve hemen gittiler .ben tanışmak için zaman kolladım ama sahnedne indikten sonra vokalisti ve gitaristi göremedim.
bir ardakadaş yukarda ben akort aleti verridim filan demiş ama komik yani :LOL: emin ol adamların akorrt aleti zaten vardır ama içlerinde akortla uğraşacak enerji yoktu moral sıfırdı hepsinde (vokal hariç :LOL: )
besteler konusunda katılıyorum herkese bencede gayet iyiler bende demo var ama son şarkı içlerinde yok bu yüzden bende e mailimden istiyorum kayıtları.
hadi bakalım hepinize başarılar ;)

yazdıklarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz arkadaşlar .anlayan anlamış olayı ;)
son çaldığmız şarkıyı yeni yaptık attık sepete bakalım .ismi "ARTIK MUTLUYUM "

Herkese saygı sevgi ;)

ozgur196 demiş ki:
Osiris te biz çıkarılmadan 50 kişi vardır heralde 18 yaş problem olmasa belki daha dolu olurdu. Neye başka zamana artık başarılar.

bu arada sizin olay kötü olmuş ya biz o sırada yoktuk mekanda .biz aslında seni dışarda gördük gibi ( gitarın filan yanındaydı galiba)ama zaten gelicem dediğin için orda tanışırız dedik kendi kendimize neyse başka sefere artık ;)

Her şeyden önce Eflatun'a katılımından ötürü teşekkür ediyorum. ancak apartopar gitmeselerdi ve bir iki kelam etme fırsatını bıraksaydınız oldukça makbule geçerdi.
Arkadaşlarım, dürüstlüğümden ödün vermediğim için herkese açık bir biçimde dertleşmekten çekinmiycem. Bu yüzden birkaç konuya hemen açıklık getireyim;
1. Cumartesi günü 200 ün üzerinde izleyici mekandaydı, ancak mekanın çaktırmayan genişliği sebebiyle aldandınız.
2. Bir grup ne olursa olsun, sahneye çıktıktan sonra süreleri dolana kadar sahnede durmaları seyircisiz de olsa, profesyonellik gereğidir. Teşekkür ediyorum.
3. Besteleriniz ve sözleriniz gerçekten güzel, ancak akort olayına dikkat.
4. Mekan için bi BOK yok diyen arkadaşlar, sanırım ya siz körsünüz ya da siz pek bişeyden anlamıyosunuz. ordaki ekipman Saklı'dan sonraki en iyi ekipmandır, tek eksik davul monitörüdür.
5. PEY denen ve yazdığı mesajlarda nasıl bir hırt olduğunu sürekli dile getiren arkadaşımla artık polemiğe girmiycem, eğer beni tanıyor ve sevmiyorsa diycek bişi yok, ama en azından KAOTİK ve DELİ GÖMLEÐİ esnasında gözlerini açıp etrafına bakabilseydi.

Benden şimdilik bu kadar. EFLATUN, sizinle tekrar görüşeceğimizi umuyorum, tekrar Teşekkürler.

Tabrikler dinleyemememize rağmen ama mekanla alakalı ne sorun vardı anlayamadım.Ankara'nın sayılı mekanlarından olduğu çok açık.Daha doğrusu benim fikrim bu.Osiris in 3-4 şarkısında bile cok temiz bir sound vardı.Keşke kalıp dinleyebilseydik..Neyse başarılar arkadaşlar..

ahmettuncer demiş ki:
Her şeyden önce Eflatun'a katılımından ötürü teşekkür ediyorum. ancak apartopar gitmeselerdi ve bir iki kelam etme fırsatını bıraksaydınız oldukça makbule geçerdi.
Arkadaşlarım, dürüstlüğümden ödün vermediğim için herkese açık bir biçimde dertleşmekten çekinmiycem. Bu yüzden birkaç konuya hemen açıklık getireyim;
1. Cumartesi günü 200 ün üzerinde izleyici mekandaydı, ancak mekanın çaktırmayan genişliği sebebiyle aldandınız.
2. Bir grup ne olursa olsun, sahneye çıktıktan sonra süreleri dolana kadar sahnede durmaları seyircisiz de olsa, profesyonellik gereğidir. Teşekkür ediyorum.
3. Besteleriniz ve sözleriniz gerçekten güzel, ancak akort olayına dikkat.
4. Mekan için bi BOK yok diyen arkadaşlar, sanırım ya siz körsünüz ya da siz pek bişeyden anlamıyosunuz. ordaki ekipman Saklı'dan sonraki en iyi ekipmandır, tek eksik davul monitörüdür.
5. PEY denen ve yazdığı mesajlarda nasıl bir hırt olduğunu sürekli dile getiren arkadaşımla artık polemiğe girmiycem, eğer beni tanıyor ve sevmiyorsa diycek bişi yok, ama en azından KAOTİK ve DELİ GÖMLEÐİ esnasında gözlerini açıp etrafına bakabilseydi.

Benden şimdilik bu kadar. EFLATUN, sizinle tekrar görüşeceğimizi umuyorum, tekrar Teşekkürler.

biz burada tartışma olmamasından yanayız .ama AHMET tabii ki sanada cavap verme hakkı düşerdi pey in yazdıkları hakkında.ama daha fazla uzamasın kardeş kardeş geçinelim(yani geçinin ;) )(özel mesajlarını kontrol edersen sevinirim bu arada )
tekrar teşekkür ederiz tabii ki ilerde sık sık görüşeceğiz ;)

yaa aslında hersey cok güzeldi.organizasyon sorunu yoktu.ama ne olduğunu bizde anlayamadık acıkcası.sonucta EFLATUN gurubu için akort olayı sorunu diye bişey olamaz.ama orda o sorun hakikaten oldu ve biz bir yandan buna gülsekmi bir yandan aglasakmı arasında kaldık. :p ;) akılda o kadar cok alternatif vardıki sorun cözmek icin.ama o günde moral olarak tamerciim biraz kötü oldugu için bu sekilde olayın seyiri gercekleşti.

ahmet beyy güzel bir organizasyondu.cok fazla evet konusamadık.aynı zamanda o aksam sehir dısına gitmem gerekiyordu(okul yüzünden ;) )biraz aceleyle cıktık.olmaması gereken hatalar oldu.bu bizi üzmedi değil.sonucta o kadar hazırlıkla geldik ancak iştee ipin ucu meselesi......

her ne olursa olsun mekan cok iyiydi.gelip bizi dinleyen vee bestelerimizede ufak ufak katılan arkadaslarıda görmedim değil onlarada teşekkürler.o bile bana cok büyük moraldi.

herseyy bu kadar değil tabi ;) .biz gercek anlamda ankara konserlerinde bilmiyorum fırsatmı olmadı yada baska bir neden mi hatırlamıyorum ama bir türlü bulunamadık.sanırım daha cok istanbul ve diğer sehirlerde konserlerde bulundugumuzdandır. (ki ankaralı olmamıza rağmen :) )ancak basladıkkkk......

daha cok konserlerde karsılasmak üzere.....

evet arkadaşlar boyle bir konser geldi gecti ve arkada kalanlar sadece cumleler oldu ki organizasyonun ,potansiyelin ve sahnenin iyi oldugunun gayet farkındaydık!!!şanssızlık ve talihsizlik adını vermeyecegim ve sadece hazırlıksızlıktan kaynaklanan kotu calma durumu ortadaydı.yani grup bir bakıma calışma eksiginden dolayı iyi bir sound yakalayamadı ;ama her zaman onceden dinlenerek iyi calması beklenen grup her zaman başarılı olamaz..canlı performanslara her zaman buyuk umutlarla gitmeyin.bu gruba bulundugunuz katkıdan dolayı cok tesekkurler..daha iyi ve daha canlı bir performansta gorusmek dileğiyle...

caglar(bas gitar)

bu kadar kuruntu yapan bir grup daha görmedim ben valla millet çok iyiydiniz diyor siz hala "yok yok bir şeyler eksikti"diyosunuz :LOL:
bencede gayet iyiydi performans.o gün oraya yaklaşık 10 kişi geldik sadece sizin "sesimi kim duyar" ı canlı dinlemek için ama sadece 2 kişi kaldık (poliiissssssss :cry: )bizde dinledik deli gibi söylediniz bence .gitaristin sesi manyak gibi güçlü herif çıktı çıktı dahada çıkardı yani tepelere .vokalde çok iyi zaten zıpır zıpır bu halinizi beğenmediyseniz sizin beğeneceğiniz halinizi iyiden iyiyye merak ediyom . ;)
son beste çok iyiydi "artık mutluyum"muş adı herhalde .tam hoplamalık zıplamalık gazzzzzzz parça(tabii biz hoplayıp zıplamadık deli gibi olcaktık çünkü ortada :roll: ).devam gençler durma zamanı değil :arrow:

eflatun beyler su an nokiasupersoundyarısması kaydınızı dinliom sarkı adını bilmiom kusra bakmayın sarkı tarzını fazla begenmesemde bu tur yarısmasında yapılacak en güzel tarz olmush ve cok guzel oturmush bu sarkı umarım dileginiz olur
kolay gelsin

nrn_drum demiş ki:
eflatun beyler su an nokiasupersoundyarısması kaydınızı dinliom sarkı adını bilmiom kusra bakmayın sarkı tarzını fazla begenmesemde bu tur yarısmasında yapılacak en güzel tarz olmush ve cok guzel oturmush bu sarkı umarım dileginiz olur
kolay gelsin

bencede içlerinde en iyisi eflatun(ben birde g.e.c.e yi beğendim bu arada ) ama orda isim yapmış birsürü grup var ve bu işlerde hep torpil döner.(umarım bu sefer dönmez de)(ki jüri çok sağlam ama ) gerçekten iyi beste yapan gençler biryerlere gelir ;)

bende kaç gündür katılan grupları dinliyorum .çoğu bok gibi valla.bu yüzden şansları çok yüksek.ama elektronik filan varya birde şimdi kaç rock seçilcek acaba :? aman siz beste yapında bunlar değirini bilmezse ... :LOL: (bu arada oy verdim size ;) )
başarılar ...

zafer666in ...nrn_drum...derder198...pey...zorluzorba...ve tabii ki 51 promil elemanları hepinize teşekkür ederiz yazdıklarınız için.
sizinde bahsettiğiniz üzere bir şarkı yolladık nokia ya başlarda dinlediK biraz ama son başvuruların hiçbirini dinleyemediK bu yüzden şarkımızı gelen besteler arasında bir yere koyamıyoruZ ama bizim gönlümüzde "DURMA ZAMANI DEÐİL " bir numara :twisted:
Ankaralı bir grubun kazanmasını umut ediyoruz sadece .Katılan herkese başarılar ... ;)

:arrow:

Geri