Notwithstanding

Yüxexes de albüm kritiğini okuduktan sonra aldım albümlerini..2.albümleriymiş sanırım İzmirli grubun..Crossfire ve Metaroth gruplarının albümlerinden sonra Atlantis'in kaliteli çalışmalarından bence...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
From Inside albümü gerçekten süper...Tüm şarkılar büyük bir özveri ve kaliteli bir kayıtla hazırlanmış...Crossfire,Catalfalque,Notwithstanding ve yasal albümleriyle daha nice süper grubumuz bu müziğin ülkemizdede yapıldığını göstermek için gelmeye devam ediyorlar...Mutlaka albümü satın alın ve desteğinizi esirgemeyin...

born in a conflict albümü kayıt kalitesi olarak iyi değildi ama from inside hem müzik hem de kayıt açısından çok iyi bir albüm. türkiye'de böyle kaliteli işlerin yapılması güzel bir şey ama ilgi neden azdır onu bilemiyorum :bilmem
tanıtım belki de ama böyle albümlerin de tanıtıma kurban gitmemesi gerekir

ben born in a conflict albünüde sevmiştim hatta orada çok gırgır bir şarkı varki sormayın, tabi haklısınız arkadaşlar bu grupla yakından ilgilenmek gerek.

ilk albüm sonrası şebek heavy metal dergisi için bir röportaj yapmıştım kendileriyle, şimdi yeniden bir röportaj için hazırlanıyorum. başlığı açan arkadaşada ayrıca teşekkürler, iyi yakalamışsın dostum.

bu tarz başlıkların devamını diliyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Rock Station Haziran-Temmuz sayısındaki Röportajlarını okumuştum eğlenceli bir röportajdı...Bu arada NWS'nin ilk albümünü nereden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim...

Born In A Conflict albümünden beri takip ediyorum kendilerini,evet kayıt gerçekten kötüydü ama yinede dinlenebilir bir haldeydi Yücel Müzik'ten çıkan bir albümdür..

2. albümlerinden Change şarkısı baya dikkatimi çekti,çok fazla gelişti Notwithstanding..

yaptığın röportaj için teşekkürler cover roll
eminim benim gibi izmir´den uzak kalanlar varsa onlar da teşekkür ediyordur sana (unutmadan röportajın başlığı gerçekten çok iyi 8) )
bu oluşturulması düşünülen fan klüple ilgili bilgin var mı ya da kimlerden bilgi alabilirim söylersen sevinirim

saolasın sevendust...Grubu en iyi anlatacak bir başlık :)
evet bazı fanlar tarafından oluşturulan fan kulübü varmış röportajda okuduğun gibi ama bu çalışmadan haberim yok benimde...yakında öğreniriz sanırım...Bu arada NWS ile ilgili fan club,site vb. çalışmalar yapmayı düşünen arkadaşlar gruba ulaşıp yardım alabilir...Murat Yılmaz bu konuda elimizden geldiğince yardım ederiz demişti...Gruba ulaşmak isteyenler bana özelden yada msnden ulaşabilir...
Neyse kulağınızı Notwithstanding'ten gözünüzü İzmir'den ayırmayın...

gerçektende süperler ;)
özelliklede invaded şarkısı süper olmuş ;)
soad'a cevap olarak yapılan bir şarkı ve kesinlikle herkesin dinlemesini şiddetle tavsiye ediyorum...
sözleriyle olduğu kadar müziğiyle de beraber süper bir şarkı olmuş... ;)

Geri