Star Wars Oyunları

geliştirilmesinden haberim olmayan bir mod'du,paylaştığın için teşekkürler nienturi..:)

Jedi Academy ben doğru düzgün oynamamış olsam da serinin en iyi oyunlarından biridir zaten..ayrıca vaadedilenler gerçekten harika..çok emek harcanmış moda..grafikler de o eski grafik motorunun tüm kapasitesini kullanmış..

merakla bekliyorum bende:)

Bu olay baya uzun zamandır vardı. Ama halen bekliyorum çıksa da oynasam diye. Ya videoları izlediniz mi bilemiyorum, oynama arzusunu kamçılamak için birebir :)

Bugün itibariyle star wars battlefront II'nin xbox versionu kirli ellerimde durmaktadır darısı pc kullanıcılarının başına.Oyun iilk oyun gibi ama tek kişilik bölümler ilk oyuna göre daha iyi ve hoş olmuş sanırım bu eksikliklerini görmüşler en sonunda.

ogame için bir rebellion skini hazırlamakla meşgulum son zamanlarda.
elinde gezegenlere ait gifleri olan, savunma binaları ve gemilerle ilgili hatta tekniklerle ilgili ne kadar gif varsa mail adresime bekliyor olacağım.

[email protected]
gif resimler lütfen saydam olsun. bi daha bi daha editlemekle uğraşmayayım.

Star Wars takipçilerinin bir yıldan uzun bir süredir beklediği büyük gün geldi çattı..Star Wars:Empire At War Single Player Demo bir iki dakika içinde online olacak..

http://www.gamespot.com/promos/2006/starwarsdemo/index.html?tag=psbox_dl_eaw

Beni heyecanlandıran en büyük nokta ise oyunun yapımcısının efsane firma Westwood'un ekibi tarafından hazırlanıyor olması..free üyelik alabilirsiniz bir iki dakika içinde gamespot'tan..

tadını çıkarın:)

tüh yahu tanmda adsl kapatmıştım umarım starforce la çıkarmazlar canım oyunu scr'leden oyun bana biraz warcraftın hero yerine jedi koyulmuş versionu gibi geldi umarım öyledir.

RoCKooN demiş ki:
Star Wars takipçilerinin bir yıldan uzun bir süredir beklediği büyük gün geldi çattı..Star Wars:Empire At War Single Player Demo bir iki dakika içinde online olacak..

http://www.gamespot.com/promos/2006/starwarsdemo/index.html?tag=psbox_dl_eaw

Beni heyecanlandıran en büyük nokta ise oyunun yapımcısının efsane firma Westwood'un ekibi tarafından hazırlanıyor olması..free üyelik alabilirsiniz bir iki dakika içinde gamespot'tan..

tadını çıkarın:)

http://server1.download.filefront.c...pire_at_War/Official_Demo/EmpireAtWarDemo.exe

Aha bir indirme adresi de benden.
demodan çok şey beklemeyin diyorum. tutorial bölümünü uzatınca size 2 gezegene saldırmak kalmış. birincisinde space combat yapıyorsunuz, diğerinde land combat :)
İlki için önerim mümkün oldukça frigate basmaniz, yanina y-wing koymanız. ama illaki koymanız. diğer bölümde daha çok işe yarıyor.
tie fighterlar içinse bir corallian corvette koysanız yeter :)
Ayrıca imperial destroyerlerin (ulen ne hallere geldim. türkçesini yazmak zevk veriyor :) )zayıf noktalarını görebilirsiniz saldırı modunda. oralara ates edip daha hızlı indiriyosunuz arkadaşları.

ayrıca bir video kısmı koymuşlar ki evlere şenlik :) zoom özelliği de var ama sevmedim.

Diğer bölümde ise bir imparatorluk gezegenini ele geçireceksiniz.
Benim önerim ana sistemden bolca araç çıkartıp gitmeniz. ayrıca filonuzdaki y-wingler duruyorsa bombalama yapma şansınız var :D

Size önerim oyuna sağdan başlayın ve oradan kuzeye yönelip oradan girin ki... kuzey-doğudaki enerjji istsyonunu indirdiniz mi kalkan malkan kalmıyor :) rahat rahat bombalama yapabilirsiniz.

Her seferinde ayrı bir imparatorluk grubuyla karşılaştığınız için demosu güzel olmuş :)
sakın tutoriale dalmayın.. sıkılırsınız..

Az sonra br iki ekran görüntüsü alır yayınlarım :)
iyi oyunlar

Kotor, JK, BF serilerinin hepsi çok güzel. Özellikle Jedi Academy'i de nette oynadım uzun bir süre, son zamanlarda başka Türklerin de oynadığını öğrendim ama artık çok geç, okul açılacak 25'inde=(

Geri