edge pro ıı ve ııı farkı nedir

unchosenone demiş ki:
onu bunu bilmem. en baba tremolo jemde o kadar hafifki benim 2570 takoz gibi kalıyor :D

ikisi de ayni sistem. sadece renkleri farkli. jemdeki lion's claw olayinin da geriye cekme mesafesiyle bi alakasi yok. rg2570'de normalden kalin tel ya da farkli marka kullaniyosan muhtemelen ondan kaynaklaniyordur. elixir'ler d'addariodan fazla yuk cekiyor hissettigim kadariyla mesela.

Bide soyle bisey var, sert yay takip yay vidalarini acik birakmak yerine yumusak yay takip vidalari sikarsan koprunun one gitmesi daha kolay olacaktir, daha yumusak olacaktir yani.

arkadaşlar ben yaklaşık 5 aydır rg350-ex kullanıyorum ve benden kaynaklanan sorunlar dışında hiçbir sorunu yok... benimki endonezya üretimi edge III ve inf manyetikler var gayet sağlam bişi... manyetikler duncan gibi olamasada :) güzel tonlar verebiliyor iyi pedallarla... ama bence modifiye şart manyetiklere... gitarın karizma bi görüntüsü var yani öyle reimlere bakıp yorum yapmayın gitarı görmeniz lazım.. pickguard ayrı bi karizma zaten... bilgi almak isteyenlerle msnden bilgi verebilirim...

Geri