Solo çalımı için hangi pena

jacob demiş ki:
pokemon tasoları deli pena oluyor. van halen metal tasolardan kullanıyor zaten.

hahaha süpermiş ;) ben normalde nefffffffffret ederim penadan ama elimiz mahkum kullanıoz işte,,jazz III kırmızıyı hiçbir penaya değişmem,,hatta kaybolmasın diye cüzdanımda taşıyorum,,kaybolursa kardeşimin taso koleksiyonundan bi araklama yaparım artık :p

1.5mm iyidir.2mm sonrasında sert kaçıyor, çat çut her vuruşta tel perdelere deyebiliyor.Fazla incede lastik gibi malzemeye göre çabuk kırılıyor.Ritmde kalın kullanacaksın.

akustik ritim ve arpejler için ince penalar güzel gelebilir daha yumuşak bir ses veriyor. Elektro gitarda ise sert penalar daha kullanışlı, esneme olmadığı için solo ve sert ritimlerde hakimiyet iyi oluyor. Bende Jim dunlop JazzIII XL kullanıyorum.

Ankarada en çok çeşit ve en ucuz pena satan yer neresi arkadaşlar? Hepsine tek tek sormaktansa girip direk 10 tane alacağım.özellikle Jazz III filan :D

abi trigona sormamışsın o zaman.çoğu penayı 2 hatta bazılarına üç buçuk istediği bile oluyor ki bu pena da jazz III

ankarada 1 ytl ye veren bir yer varsa gidip 10 15 tane alıcam :D

allah allah ben bayaı çok gezdim burda ama niyeyse laylaylomuda görmedim trigonuda bende birşey var demekki fikret bu arada sağol çok güzel hazırlamışsın krokiyi :)

Geri